Jump to content

Moto Zajednica

regler mi riknuo

Recommended Posts

  • U prolazu, 13 postova
  • Lokacija: Prnjavor BIH
  • Motocikl: Honda CBR 600 f Sport

Drugari imam problem na cbr 600 f sport 2001.Spalio sam regler,>:((doveo preveliku struju na aku preko punjaca),barem tako mislim jer mi nepuni dovoljno nov akumulator i nakon dvadesetak sek se zagreje toliko da se nemoze pipnuti.Sve bude vrelo i kablovi koji vode do konektora za faze sa masine(ustvari jedna zica,pa grije druge dvije) i sam konektor mi je pocadio i bude vrelNamotaji su OK.to sam provjerio.Imali neko drugacije misljenje mozda da je nesto drugo u pitanju.Koliko su pouzdani ovi zamjenski.Hvala.

 

 

SEZONA PROLAZI.A RAGISTRACIJA POLAKO TECE......

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 167 postova
  • Lokacija: Beograd, Zajecar
  • Motocikl: Yamaha FZ1N

Vozim isti motor. Meni je prosle godine crkao regler i narucio sam od Joske i mogu ti reci da sam zadovoljan regler radi punom parom 1moto3.gif. Ima nas dosta sa foruma koliko sam zapazio koji koristimo Joskine reglere tako da tu neces pogresiti.

 

http://forum.bjbikers.com/index.php?/user/290-joska/

 

Evo ti njegov profil pa ga kontaktiraj.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1855 postova
  • Lokacija: NBgd
  • Motocikl: Triumph Tiger 1050, Medlay 150

Ne vidim odakle si, mozda bi ti bilo zgodnije da se obratis @Arakisu, ovde u Bgd-u, on ce i da ti montira taj (Joskin) regler. Samo da znas, montaza nije bas za svakoga.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 13 postova
  • Lokacija: Prnjavor BIH
  • Motocikl: Honda CBR 600 f Sport

boki.64 ,ja sam iz Prnjavora kod Banja Luke. Sutra cu da ih kontaktiram pa cu se dogovorim sve sa njima.Malo mi je daleko da dopremim motorce nekako do njih,al ako je to neki standardni gerler sa rasporedom zica kao i na mome starom nece biti problem.Uglavno objavicu sta se dogodilo,a koliko vidim nebi trebalo biti problema sa tim reglerom.Pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1249 postova
  • Lokacija: underlittleforest
  • Motocikl: nekakvo motokros sokocalo

probaj u hrvatskoj sper regleri , imas sajt njihov googlaj, na honde oce da rikne regler i to od toplote, kad budes stavljao novi , neka ti ga smontiraju iznad tocka a ispod repa nazad, i dobro izoluju zice, em se hladi em nikad vise nece crci

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2996 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: K5Tan600A

Skini te konektore sa namotaja i spoji direktno, i vidi sta se desava..... i obezbedi neko hladjenje za regler ako je to OK.. (izmesti ga negde gde nece biti kise a hladice se)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I=U/R, 2061 postova
  • Lokacija: Temerin
  • Motocikl: Transalp `97

Ne crkavaju regleri samo na hondama,nego na svakoj marki podjednako.Sa ovim nisam mislio da branim hondu,nego govorim iz svog skromnog iskustva.

Dobro hladjenje ce im sigurno produziti radni vek,ali bi trebalo izbegavati da imaju direktan kontakt sa vodom,iako ih na nekim motorima fabrika ugradjuje na

takva mesta gde ih voda prska u voznji po mokrom putu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 13 postova
  • Lokacija: Prnjavor BIH
  • Motocikl: Honda CBR 600 f Sport

Znam Joska,slazem se sa tobom.Vidim mnogi te hvale za tvoje umjece,reglere ako sam dobro shvatio ti ih proizvodis?Samo me interesuje oko ugradnje jel jednostavna il treba nesto reckati na instalacijama.Kod mene je trofazni,a izlaze mi dva+ i dva- sa regl.Ja sam iz BIH tako da bih sam sebi ugradjivao.Jos koji dan da vidim neke seme,pa cu znati kako dalje i gdje.Pozz.Hvala svima koji prate temu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2996 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: K5Tan600A

 

iako ih na nekim motorima fabrika ugradjuje na

takva mesta gde ih voda prska u voznji po mokrom putu.

 

To bi bilo VODENO hladjenje.... :jee:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 13 postova
  • Lokacija: Prnjavor BIH
  • Motocikl: Honda CBR 600 f Sport

Hvala momci,evo nasao sam regler i ugradio ga.Sve normalnoMada mi je u konektoru bio slab kontakt i vjerovatno se zbog tog grijao,al sam to sredio.Uglavnom ovaj novi radi super.Hvala svima koji su se javili na ovu temu.Pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1041 postova
  • Lokacija: Niš-Donji Dušnik
  • Motocikl: Honda NT650V deauville

Ja bih dodao samo jedno a to je da su kuleri iliti ventilatori iz PC-ja kao stvoreni da se nabace da dodatno hlade regler, ja sam na mom motoru posle crkavanja jednog reglera odmah po nabavci novog na isti nakacio u kuler 8cm od kompa i povezao ga da kada dam kontakt isti se upali i sada je regler hladan uvek tako da ne moram da brinem o pregrevanju istog

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja