Jump to content

Moto Zajednica

"Hrabri" motorista

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 323 postova
  • Lokacija: bgd
  • Motocikl: ktm duke 690

@drr nele

 

Da, samo iz tog smera nema OT a za svaki slučaj su i u samom kružnom toku postavili OT na delu gde se ukrštaš sa onima koji dolaze iz pravca grada. Obrati pažnju sledeći put kad budeš prolazio.

 

Cela autokomanda je tolko sje*ana da zahteva mađioničarska rešenja da bi iole funkcionisala. Još ako ikad naprave tunel od hipodroma do autokomande to će tek biti zezanje da uklope.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 89 postova
  • Lokacija: Sid
  • Motocikl: CBR 600RR

U Beogradu imaš kružni tok autokomanda gde ako ideš iz pravca grada imaš taj slučaj. Svi ostali uvek imaju obrnuti trougao pri ulasku.

 

Ok,a kako ucesnik u saobr. koji dolazi recimo od Marakane da zna da ta vozila koja dolaze iz grada nemaju obrnuti trougao(OT),tj. da bi ih trebao propustiti a on je imao takav znak na ulasku u kruzni tok,a takodje i ovi sto dolaze sa Vracara(mislim da je sa Vracara,ispravite me ako gresim) staju i propustaju ga jer i oni imaju OT???? da li samo iz tog smera nema OT ili je iz svih pravaca tako,jer ja mislim da vozila koja se ukljucuju u kruzni tok moraju propustiti vozila koja su vec u raskrsnici jer u suprotnom dolazi do zagusenja sto rece RATBOY

 

Jedino da zamolimo nadlezne da promjene postojece zakone kako bi se uklopili u tvoje misljenje. :neznam:

Ti si kao i ja po pitanju kazne za "neprilagodjenu brzinu". Ne moze da mi udje u glavu nikako. :)

 

Evo jos jednom, ako ti je promaklo u tomercovom dugackom postu:

 

 

 

Pokusaj da prihvatis ako mozes, nije tesko, a moze da te spasi problema raznih.

Nema znaka = zagusenje. Mozda ti tako bude lakse da zapamtis. ;)

 

Edit: Vidi, vidi sta jos pise u tomercovom postu:

 

 

 

 

0takoje.gifvideo sam kasnije sve te primere i ukapirao da jeste tako,LM sad opet nece da udje u "ludu" glavu logika te raskrsnice koja je verovatno najfrekventnija raskrsnica u Srbiji(a i sire),i doduse ona jeste regulisana,a to sto se meni cini da to nije logicno i nema neku tezinu,jel tako1lol.gif,eh kako bi nju lako prosao Baja sa pocetka ove teme.....treca i pun gaaaassss1moto3.gif

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja