Jump to content

Moto Zajednica

Kawasaki ZXR6

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 148 postova
  • Lokacija: Sabac-Debeljaca(Banat)
  • Motocikl: kawa zx6r

Sto dati 2300 za f3-ku koja je klizala,kad za 2350 verovatno i malo nize ima f4-ku 99.Bila na moto berzi mislim da je prodavac iz Panceva.Ja sam moju f4-ku pre mesec ipo dana na ime dao za 2300

 

 

 

 

post-928-0-77414700-1339363174_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1665 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: XF650 Zrakoprc :)

Evo gledam vesti sada klinac 91 godiste, sa Hondom 1000rr bez kacige proklizao na rizli i uleleteo u neku kapiju,jutros u Bariču - Obrenovac, i kraj... cccc...

 

odlicno, pocinjes da shvatas surovu istinu

ako se zaista lozis na sportske motocikle, i ja sam misljenja da je neki slabiji F dobar kompromis

znatno udobniji polozaj sedenja nego na R, udobnije vesanje, manje agresivna ciklistika, udobniji razvoj snage, manje glavobolje oko odrzavanja, dovoljno brz za put, a opet ne preterano da te vuce da juris rizlu po putu i jos milion prednosti, ali opet smatram da ni u toj klasi ne treba da juris 100ks

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 120 postova
  • Lokacija: Kojekude
  • Motocikl: VT750RS

Prvi R koji sam provozao je upravo kawa 6... Krenuo sa semafora, video praznog prostora zzz zzzzz zzzzzzzzz, 160km/h... Odmah mi se uvukao respekt prema masini. Vozio sam ga ostatak dana relativno lagano, razvlacio ga malo na bas prazninama, shvatio sam da nisam rang masine.

 

U svakom slucaju sam u taboru ljudi koji ti savetuju da uzmes srcem. Ako vidis da si poceo malo da ludis, zalepi sliku sina na obrtomer jer nemas potrebu da znas gde mu je savrseno saltanje, kraj obrtomera... Ovako ces uvek da zelis 600R a vozices ovo i ono. Pa ces sve misliti sledece sezone, pa od septembra, pa kad mrmot zavije cokoladu u foliju, pa ce ti npr ispasti frka s kesom i prodaces motor... I sta onda, gde si bio - nigde, sta si radio - nista. Kola i kuca se biraju mozgom, motor i zena srcem, inace se kajes. To ti je bar moja filozofija. Trenutno vozim motor koji sam jurio preko godinu dana, po meni najlepsi motor na svetu i evo, zapalio sam se za horneta kao idiot. Nista mi nije bilo lepse nego kad znam da moram ceo grad da prodjem motorom, em cu se navozam, em sam zeleo ceo svet da me vidi na njemu. Znas na koji osecaj mislim?! To ti se ocigledno nece desiti sa endurom, nego sa ninjom 6. I mislis da mi je sad zao da prodam isti taj motor i da uzmem horneta, iako ga svaki dan vozim sa neizmernim zadovoljstvom? Sad legnem u krevet i zamisljam da mi je pred kucom parkiran beli hornet, kad zamisljam da ga vozim po putu, krivina za krivinom, u donjem delu vidokruga mi je beli rezervoar, nema vizir...

Ne znam, ja sam imao taj "pakao" da zelim motor koji nema da se kupi, pa sam preko godine svaka dva dana palio oglase da proverim jos jednom. Sto je najgore na kraju sam odustao pa me je drug uputio na oglas koji sam kupio. Ti znas sta zelis, znas gde ima i imas pare. Zasto i dalje citas poruku?! 1zdravo.gif

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja