Jump to content

Moto Zajednica

POTREBNI SU MI ORIGINALNI AUSPUSUI ZA GPZ500s

Recommended Posts

  • Drug član, 1036 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha majesty 250

Kao sto pise u naslovu potrebni su mi auspusi. Imate li ideju gde ih nabaviti? Koja je cena itd.... ili mi jednostavno ponudite da kupim

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

Imam ja, ali su mi montirani na mog Suzukija ( bez varenja ) . Ofarbani su u crnu boju ( tako sam ih kupio ) .

 

img1249.jpg

 

Desni auspuh ima jedno malo udubljenje sa gornje strane . Auspusi su zdravi, vozim ih oko godinu dana. Ako su ti bas potrebni, mogao bih ove moje da zamenim za neke slicne - takodje u dobrom stanju i da idu na selnu ( da nemora da se vare ) - naravno da su predvidjeni za kubikazu 400 - 500 ccm .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1036 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha majesty 250

Imam ja, ali su mi montirani na mog Suzukija ( bez varenja ) . Ofarbani su u crnu boju ( tako sam ih kupio ) .

 

img1249.jpg

 

Desni auspuh ima jedno malo udubljenje sa gornje strane . Auspusi su zdravi, vozim ih oko godinu dana. Ako su ti bas potrebni, mogao bih ove moje da zamenim za neke slicne - takodje u dobrom stanju i da idu na selnu ( da nemora da se vare ) - naravno da su predvidjeni za kubikazu 400 - 500 ccm .

 

Mogli bi da menjamo poslao sam ti poruku na PP. Inace trenutno boravim u Sremskoj kamenici tako da mozemo da se nadjemo da ih vidim i da donesem ako je to to ove moje pa da menjamo :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1036 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha majesty 250

imam ja , ali je jedan malo oderan.

 

Sta znaci malo oderan ,mislis na neku ogrebotinu koja samo ne izgleda lepo ili ima i neku rupicu zbog toga? Evo i ovde cena? :):kamp:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja