Jump to content

Moto Zajednica

Bajk rok misija 2012

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 748 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R nine T Rural GS

smestaj je poslednje dve godine kolko se secam jer nisam tu ni spavao, bio u balonu za fudbal, malo dalje od bine i koncerta i pomenutog studentskog doma... al smestaj je dole najmanji problem :)))) svako se snadje...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1222 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: BMW R1100R

nisam ranije isao, a sad ozbiljno razmisljam da idem sa vama. interesuje me ako moze neko da me uputi kako i sta ovde u temi ili na pm. zanima me kuda se ide ka kosovu, jel organizovan dole smestaj neki, ili je kamp, jel gorivo placeno u jednom smeru i slicne stvari...

ako je negde vec bilo ispisano, ja se izvinjavam nisam nasao...

:moto3:

 

Samo ti Brate sibaj za Kosovo, i nista nebrini jer nas ljudi sa velikim srcem docekaju i ugoste. Pola nas spava po njihovim kucama.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 83 postova
  • Lokacija: Bela Crkva
  • Motocikl: Honda CB500 / MZ ETZ 150

Jel organizovano i gorivo za povratak da li zna neko?Student sam i nisam bas pri parama ali bih vrlo rado isao ako se sve sklopi

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motoras, 2442 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500

Ja nisam nikad bio,uvek nesto drugo poremeti zelje i planove.Ali,ove godine cu biti kuci tog vikenda i mogu da se pridruzim. Htedoh reci,u stvari,necu biti tada na moru.

Pitanje za iskusne: koliko se goriva tocilo predhodnih godina? Dva puta po koliko litara?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 148 postova
  • Lokacija: Beograd-MK Crna Reka
  • Motocikl: Honda xl 1000 V varadero BMW k1200lt

Ja nisam nikad bio,uvek nesto drugo poremeti zelje i planove.Ali,ove godine cu biti kuci tog vikenda i mogu da se pridruzim. Htedoh reci,u stvari,necu biti tada na moru.

Pitanje za iskusne: koliko se goriva tocilo predhodnih godina? Dva puta po koliko litara?

 

gorivo se toci u lozovickoj cesmi na auto putu pa onda u Kraljevu i sipa se pun rezervoar koliki god da je :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

SUGESTIJA: Trebalo bi napraviti spisak da bi se znalo ko odavde dolazi. Spisak je korisna stvar jer je preglednost veća, ljudi mogu da se grupišu kako žele ako jasnije vide ko ide a i lakše su uočljivi postovi sa pitanjima o smeštaju, gorivu, ishrani, koncertu i sl.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1020 postova
  • Lokacija: Sopot
  • Motocikl: BMW R1200RT Honda VFR 800 v-tec MotoGuzzi falkone NSU SuperMAX Tomos T12

Ja nisam nikad bio,uvek nesto drugo poremeti zelje i planove.Ali,ove godine cu biti kuci tog vikenda i mogu da se pridruzim. Htedoh reci,u stvari,necu biti tada na moru.

Pitanje za iskusne: koliko se goriva tocilo predhodnih godina? Dva puta po koliko litara?

 

gorivo se toci u lozovickoj cesmi na auto putu pa onda u Kraljevu i sipa se pun rezervoar koliki god da je :moto3:

Tako je bilo ranije, od prosle godine po 10 litara u rezervoar,mada su neki stajalo po dva puta u red i to je to.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • lone wolf, 521 postova
  • Lokacija: Kumane(prašnjavi drumovi Banata)
  • Motocikl: Suzuki LS 650 , Suzuki GSXR 750 , Suzuki GSX1300R

Samo mogu reći da ako ste u mogućnosti da idete,idite bez razmišljanja,čak iako nema ko da ide sa vama upoznaćete odličnu ekipu to garantujem. :takoje:

 

Nažalost ove godine ne mogu pošto sam pod zabranom. <_<

 

Tako da vam želim srećan put i dobar provod! :zdravo:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 957 postova
  • Lokacija: Kopaonik-Raska
  • Motocikl: Varadero PGM-Fi

@Caja

Bas tako,ja recimo idem sam,ove godine cu prethodni dan do Bg-a pa sutradan da krenem sa ekipom,naci ce se vec neka grupa,ako pronadjem skupstinu jer Bg ne poznajem bas nikako :D

P.S ako neko tog jutra ide od Labudovg brda(tu nocim) do skupstine mogao bi da mi pokaze put,placam pice :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Čuvaj sebe od drugih i druge od sebe, 3622 postova
  • Lokacija: Niš / Donji Adrovac
  • Motocikl: BMW R1100GS (iz prošlog veka)

Koji sam ja baksuz!?

Tri (za mene bitna) događaja u istom danu!

Bajk rok misija, Vidovdansko okupljanje Veterana 63. Padobranske (na Avali), Moto skup "Borsko jezero"?

Mislim da će Transalp ovog puta ipak da putuje za Kosovsku Mitrovicu!

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 158 postova
  • Lokacija: Banja Vrujci
  • Motocikl: Yamaha Radian 600, Beta Xtrainer 300

Kao i svake godine do sada ekipa iz Banje Vrujci se priduzuje misiji :moto3:

 

Prosle godine kao i predhodnih su nam na granici trazili samo licne karte i da otvorimo vizire na kacigama a na izlasku samo viziri bez licnih karti,saobracajnih,mesecnih itd.

Nije bilo ogranicenja u litrazi goriva i svi su punili do cepa.

Cak su na pumpama delili neke sendvice i vodu gratis :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 121 postova
  • Lokacija: Loznica-Beograd
  • Motocikl: Yamaha FZ1

hvala ljudi na odgovoru... naravano da ne brinem puno oko svega toga, nego me zanima cisto da znam kako funkcionise... skoro sigurno sam ove godine sa vama na putu za kosovo! :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • 侍, 671 postova
  • Lokacija: Булбулдер
  • Motocikl: Honda XRV 650

Obradovah se temi, bejah dosta puta na Kosovu i Metohiji, ali niklada motorom, ove godine ostvarujem još jedan životni san :)

Mala informacija za one koji do sada nisu išli na jug, nemojte da se brinete gde ćete da spavate, ni šta ćete da jedete, koga poznajete niti oko bilo čega drugog, ljudi su toliko gostoljubivi i ljubazni i prijateljski raspoloženi da je to neverovatno, pogotovo kada uzmemo u obzir činjenicu da poslednjih 20 godina žive praktično u ratnom stanju.

Dogodine u Prizrenu!

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 62 postova
  • Motocikl: Suzuki Boulevard C90T

Oko spavanja stvarno niko ne treba da brine, mi smo prosli put zaboravili jedan sator, pa smo nas cetvorica zamolili gazdu kafane iza doma da spavamo unutra. Bez problema smo tu dve noci proveli (a bogme i dana). Jos neki ljudi nas zvali da spavamo kod njih kuci. Posle dolazili i oni kod nas u BG. Tamo smo svi najrodjenija braca, tako da nema ko sta da brine.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Elbow dragger, 2405 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBR 1KRR Luna Nera / BMW S1KRR Lexa

mala i ja bi ishli, al me mnogo brine granica, chitaj: nemam pasosh.

imam lichnu kartu i to je to. naravno vozachka i regularan bike.

 

da li ste 100% sigurni da mogu samo sa lichnom tamo i nazad?

chitao sam u nechijem putopisu da trazhe pasoshe? neko je ishao proshle god i produzhio za cg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 957 postova
  • Lokacija: Kopaonik-Raska
  • Motocikl: Varadero PGM-Fi

@FJCharlie

Budi siguran,evo ja garantujem,zivim na 2km od granice i znam,slobodno kreci,ja sam bio poslednje 3 godine,ponekad traze samo dozvolu vozacku a ponekad ne traze nista :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja