Jump to content

Moto Zajednica

kod (sifra) boje za Kymco xciting - zna li neko?

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 199 postova
  • Lokacija: Skoplje
  • Motocikl: V-strom DL650

Zdravo momci,

 

Malo sam ga ocesao a sta ces :neznam: desava se. Nije nista ozbiljno ali mi kvari ugodjaj pa bi hteo da mu vratim fabricki izgled... e sad ovde kod nas u Makedoniji niko ne zna kod (sifru) za ovu boju... ne mogu da je otkriju cak ni nekim laserskim citacem...kazu Kymco nije uneo kodove u kataloge pa mora da se mucka i po principu probe da se nadje najslicnija nijansa. Ma sve je to super, ali ja necu najslicniju, hocu istu, bas tu fabricku nijansu, tako da, evo pitanje za vas, je li neko imao muku sa ovim i da li moze da se otkrije taj famozni kod. Evo slika motora, (da bi znali o kojoj Kymco-voj boji je rec - tamna, plavo crna :stabre: ) ... i tog malog ostecenja.

 

IMAG0179Copy.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 33 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: Suzuki GSXF 600

druze ja am vozio pre xcitinga a pre njega people s 125 i meni se on srusio sa copaka ni ja nisam mogao da nadjem originalnu boju jedino da ga sredis a da se nista ne vidi je da ga ofarbas celog kod nekog vrhunskog majstra

 

moj mastor mi je rekao da su kod nas farbe sa perlama*evropske) a njihove(korejske) sa mngo sitnim perlama i to se na svetloti bas primecuje nijansa je ok ali problem prave perle

 

pozdrav iz lazarevca :takoje:

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja