Jump to content

Moto Zajednica

Neverovatna spretnost

Recommended Posts

  • Drug član, 1249 postova
  • Lokacija: underlittleforest
  • Motocikl: nekakvo motokros sokocalo

jep , i ovo se desavalo mike doohanu pa je ostajao na motoru, nego elem znate sta su muda i spretnost nadjite klip gary mccoya kad u punoj brzini na slide u krivine ide

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1414 postova
  • Lokacija: Beograd (zvezdara)

.....i umeca, siguran sam da bi ja i 99% ljudi u istoj stuaciji popilo patos, tj. asfalt. Obrazlozenje:" vecina ljudi bi pustila guvernalu u milisekundi, ne bi im na pamet palo da se drzi kad je vec kao na snimku "preleteo" ispred motora, pa posle kad vec klizi po asfaltu, covek se ni tad ne predaje kao sto bi 99% nas, siguran sam, vec uspeva da se vrati u sedlo. I uspeva da non stop drzi kontrolu nad rucicom gasa :-* Ponovo skidam kapu!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2314 postova
  • Lokacija: Staro Selo
  • Motocikl: Yamaha XT600

.....i umeca, siguran sam da bi ja i 99% ljudi u istoj stuaciji popilo patos, tj. asfalt. Obrazlozenje:" vecina ljudi bi pustila guvernalu u milisekundi, ne bi im na pamet palo da se drzi kad je vec kao na snimku "preleteo" ispred motora, pa posle kad vec klizi po asfaltu, covek se ni tad ne predaje kao sto bi 99% nas, siguran sam, vec uspeva da se vrati u sedlo. I uspeva da non stop drzi kontrolu nad rucicom gasa :-* Ponovo skidam kapu!

 

U takvim situacijama je bolje pustiti motor da ode, tj. odgurnuti motor od sebe ili sebe od motora. Bolje da svako od nas padne zasebno nego da padamo i klizamo zajedno... Sa motora se pada i manjim trzajima a kamoli ovakav rodeo... ipak je u pitanju sreca i strasna zelja da se ostane u trci... Adrenalin na MAX!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja