Jump to content

Moto Zajednica

Ciscenje karburatora

Recommended Posts

  • U prolazu, 79 postova
  • Lokacija: kragujevac
  • Motocikl: suzuki rf600r

pripremis benzin ili nitro ili sprej za ciscenje karburatora, i krenes polako da rasturas, poskidaj sve dizne potopi. kuciste sa cetkicom za zube istrnjas polako dok moze, obratis paznju na plovke da ne poremetis nivo goriva jer ako to poremetis zajebao si stvar.kada ocistis lepo pocinjes polako da vracas sve gde mu je mesto. i to ti je to otprilike 1 solucija, ili skines karburator ili karburatore i odneses na ultrazvucno ciscenje sto kosta na prm. za moja 4 karburatora oko 50e...pozzzz zaboravih da kazem gumice koje budes skidao nemoj da ih potapas u nitro....0takoje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 743 postova
  • Lokacija: Beograd

Pre više godina sam čistio karburator Opel Kadeta - preporučujem veliki sprej (za čis. karburatora), malo bezolovnog benzina, vazdušni kompresor, veliki dobro osvetljeni sto i strpljenje. Temeljno natopiš svaki deo koji skineš u benzin, i produvaš kompresorom. Kućište dobro istretiraj sprejem i produvaj svaku šupljinu.

 

Nije loše da pomoćnik škljoca fotoaparatom povremeno, meni se desilo da mi je ostao deo na kraju koji nisam mogao nigde da udenem. Na kraju sam odustao, i srećom - karb je lepo posle radio ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja