Jump to content

Moto Zajednica

SAVET ZA PRVI MOTOR

Recommended Posts

  • U prolazu, 18 postova

Pozdrav,meni treba savet koji motor da kupim....inace nisam vozio do sada nista to ce mi biti prvi....

do 125 kubika,da extra izgleda,da ima solidan zvuk,i ostalo mi nije toliko vazno....ako ima nesto do nekih 2000 eura ?

da kazem samo da sam visok 2m i imam 95 kg...rekli su mi drugovi da kazem to,jer ne bi mogao svaki motor,ne bi lepo islo....eto to je to

hvala

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ¡Siempre adelante!, 2188 postova
  • Lokacija: Kalifornija
  • Motocikl: BMW F650GS... Harley-Davidson Nightster

a joj ljudi pa jedva bicikli vozim ,a ne 250 ccm :)

 

mislio sam da uzmem sportske trkalice ,kao sto je aprilia 125....

ne znam sta je enduro  ??? 

 

Ne vidim razlog zasto bi se ogranicavao sa tako malom kubikazom, mada primetio sam da je to u Srbiji norma.  Moja devojka je nedavno kupila svoj prvi motor - ima 650 kubika.  Ako ti je vec bitno nesto oko agregata, onda gledaj da nema preterano mnogo konjskih snaga.

 

Kao sto su vec drugi rekli, za tvoju visinu navise bi ti odgovarao neki enduro, posto su oni obicno visi od drugih vrsta motora.  Ovako izgleda KLR koji ti je preporucio Vlade:

 

2005-Kawasaki-KLR250-small.jpg

 

Al' ni to ne znaci da moras da se ogranicavas samo na enduro; odes probas (sednes na) nekoliko razlicitih motora i vidis koji ti lezi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 18 postova

pa ne znam sto se ogranicavam...valjda sto nikad nisam vozio,pa ne znam jel bi se snasao sa nekom grdosijom  :)

ja bi ipak ako ima nesto sportsko kao one aprilie rs...tako nesto da izgleda,ne volim bas kroserice

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 599 postova
  • Lokacija: Mladenovac

Druge godine ti na tržiste dolazi kawasaki ninja 250 r! Trebala bi koštati ispod 5000 €!

 

Jos samo da mu odseces noge da bi ga smestio u taj 250.  Covek je iskljucivo za neku enduracu i to sto vislju,sve ostalo je smesno u odnosu na njegovu visinu. Do 2000 E moze da nadje solidne DR-ove i to BIG. To bi mu bilo super za startnu osnovu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 37 postova
  • Lokacija: Novi Sad

evo super motor za tebe.....cak ti se i cena uklapa i jos ti ostane para

 

http://www.bjbikers.com/index.php?option=com_smf&Itemid=53&topic=10941.0

 

 

koliko vidim,decko je otklonio sve fabricke nedostatke i jos poboljsao neke stvari. ja da trenutno imam toliko para uzeo bih ga bez razmisljanja

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • In memoriam, 170 postova
  • Lokacija: Zg i tu i tamo Bg (po nekoliko dana)

Druge godine ti na tržiste dolazi kawasaki ninja 250 r! Trebala bi koštati ispod 5000 €!

 

Jos samo da mu odseces noge da bi ga smestio u taj 250.  Covek je iskljucivo za neku enduracu i to sto vislju,sve ostalo je smesno u odnosu na njegovu visinu. Do 2000 E moze da nadje solidne DR-ove i to BIG. To bi mu bilo super za startnu osnovu.

Šta ja mogu kad je zapeo za R-a!

Ja bi na njegovom mestu uzeo enduro (supermoto) !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • In memoriam, 87 postova
  • Lokacija: Novi Sad-Indjija

Brate ti kupi sta se tebi svidja, sta te briga kako izgledas, jel ti to kupujes zbog sebe ili zbog drugih? Ako ces gledati sta ti stoji ti mozes onda samo da vozis hayabusu, zzr1400 ili b-kinga...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 564 postova
  • Lokacija: Beograd

Brate ti kupi sta se tebi svidja, sta te briga kako izgledas, jel ti to kupujes zbog sebe ili zbog drugih? Ako ces gledati sta ti stoji ti mozes onda samo da vozis hayabusu, zzr1400 ili b-kinga...

 

+1

 

Ovde smo da bi te usmerili a ne da bi odlucivali za tebe, odluci se za vrstu motora koja ti se svidja, ovde ces,

bez sumnje, dobiti korisne odgovore, pa posle kupuj ;)!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja