Jump to content

Moto Zajednica

*** 5. MOTO SKUP U ZRENJANINU *** MK PANONSKI VUKOVI 11.-13. MAJ 2012. ***

Recommended Posts

  • U prolazu, 0 postova
  • Lokacija: indjija
  • Motocikl: suzuki k7 750

lep grad zrenjanin kao i skup -i posto smo rekli da ce mo pohvaliti pasulj majstorima koji su pravili to i radimo 0takoje.gif

bio je kao mleko 1moto3.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vinyl rider, 784 postova
  • Lokacija: Зрењанин, хоме оф тхе ДАНИ ПИВА
  • Motocikl: VFR 800fi INTERCEPTOR the big red bee ; ДОНГО - руска машина - дрвена осовина

Svaka čast , Vukovi opet zadaju domaći zadatak. Iako živim 50 metara od mesta održavanja moto skupa iz tehničkih razloga nisam stigao na suljpa, jedva smo stigli i na defile ali smo stigli. Koncert čista 10. Pazi čak i muzika nije bila preglasna, taman, možda je mogla malko glasnije ali ok, ima i kome smeta .

 

Svaka čast

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • lone wolf, 514 postova
  • Lokacija: Kumane(prašnjavi drumovi Banata)
  • Motocikl: Suzuki LS 650 , Suzuki GSXR 750 , Suzuki GSX1300R

A mi što smo ostali i sutra dan nismo se pokajali,nismo dali hladnoći da utiče na nas . :D

 

Posećujem vaše skupove od početka,bio vam je malo skuplji ulaz ali isplatilo se.

 

Vidimo se i dogodine!

 

:zdravo:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bayerische Motoren Werke, 624 postova
  • Lokacija: M.K."Čivija" Šabac
  • Motocikl: BMW R 1250 RT

Ja nisam bio,jer sam išao u Brčko,šteta što ne možeš da posetiš sve, ali "Čivija" je i kod vas imala svoje predstavnike.Sad sam bio sa Fanđom koji mi je preneo najlepše utiske sa vašeg skupa.Pošto se mi dogovaramo kada ima više skupova ko će gde,on je već za sledeću godinu rezevisao svoje mesto za Zrenjanin. :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 80 postova
  • Lokacija: Novi Bečej
  • Motocikl: YAMAHA 850 TDM

Evo malo utisaka i fotki od nas runnersa.

 

Prostran kamp u hladu bez gužve. :takoje:

 

p1100728kamp.jpg

 

 

Dobrih motora i lepih prirodnih lepota gde god da se osvrneš:

p1100737prirodnelepote.jpg

 

Prirodne lepote s druge strane::hej:

p1100739prirodnelepotes.jpg

 

Vaš moto skup je bio jubilarna stvar za moj TDM:

p1100730jubilarnakm.jpg

 

Što bi rekli ovi moji klinci SULJPA JE ZDRE. Mnogo bogat i mnogo ljut. K'o stvoren za mene. Nemoj da pomislite da nije bilo mesta za sedenje. Bilo ga je koliko hoceš i po dva da zauzmeš, al' ovako više stane :Bokilic:

p1100741bogatsuljpa.jpg

 

Narafski uz sve to i prangijanje je bilo sasvim ok. Prirodne lepote čine svoje...:ooo:

p1100794muza.jpg

 

Odličan skup, bilo je i dobrih i čudnih primeraka makina sa moje strane objektiva, što ću nekom prilikom okačiti ovde.

Da da Bog zdravlja i malo para i dobrog vremena (onaj vetar mu baš nije bio nužan) pa se vidimo i dogodine.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • When nothing goes right... GO LEFT!, 15 postova
  • Motocikl: SUZUKI GSX-R 1000 K7

Hvala svima još jednom na pozitivnim komentarima. Ko hoće da oseti delić atmosfere sa skupa može da pogleda snimke na youtubu...

A što se cene karte za motore tiče - 500 kinti je ove godine standard po MAS-u i mi se toga uvek pridržavamo. Možda jeste puno na ovu krizu, ali ko organizuje ozbiljan skup (pogotovo pri tom bez velikih sponzora) zna koji su to troškovi i rizik. U svakom slučaju, mislim da se onome ko je došao u petak sa suvozačem i otišao u nedelju ujutru takva cena karte sigurno isplatila jer je obuhvatala dve večere (paprikaš sa više mesa od krompira), kamp mesto, voda, wc, koncert u petak, kafe u subotu, dva ručka u subotu (ekstra pasulj) koncert Riblje Čorbe, dva doručka u nedelju (jogurt, viršle, senf...), kafe u nedelju i na kraju suvenir (privezak/otvarač) za uspomenu i dugo sećanje.... ja stvarno ne znam da li se to negde može kupiti za te pare.... i kad govorim večera, ručak, doručak, kafa ne mislim na ograničene količine da se zadovolji forma i da se kaže da je toga bilo pa ko je jeo jeo je - već odgovorno tvrdim da ko god je hteo mogao je da jede i dobije repete jer je svega ostalo na kraju i viška! I nije se kuvalo samo da bi se skuvalo već je sve to bilo i više nego korektno po kvalitetu. Tako da zavisi iz kog ugla posmatraš stvari....

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1292 postova
  • Lokacija: Lazarevo
  • Motocikl: Suzuki V-Strom 650 XT, Transalp 600 pd10

Ja mislim da 500 din nije velika cifra. Što kaže shtikla, ako dođeš u petak i odeš u nedelju,itekako se isplati .... Nisam bio na vašem susretu, čuo sam dosta pozitivnih komentara, ali sledeće godine sigurno dolazim...0takoje.gif Vidimo se i samo tako nastavite...muzicari.gif2cirka1.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 530 postova
  • Lokacija: Zrenjanin - Pertovgrad - Veliki Bečkerek - Nova Barselona
  • Motocikl: Honda CRF 1100 Africa Twin adventure sport

Stvarno je bilo extra!!! Kao i svake godine. :takoje:

Svaka čast vukovi :zdravo:

Posebno bih pohvalo higijenu na skupu. Skoro da nisi mogao nigde da vidiš praznu čašu, limenku od piva, soka... Stalno su članovi kluba išli i praznili kante i sukpljali otpad ako ga neko SLUČAJNO baci van predviđenog mesta.

 

Odličan primer za ostale skupove. Da pokažemo da bajkeri nisu tamo neka stoka koja se bahato ponaša kako u saobraćaju, tako i van njega, nego baš suprotno.

 

Još jednom BRAVO! :care:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • When nothing goes right... GO LEFT!, 15 postova
  • Motocikl: SUZUKI GSX-R 1000 K7

H V A L A S V I M A još jednom na lepim rečima i pozitivnim kritikama, trudili smo se i trudićemo se da i u buduće budemo dobri domaćini - vidimo se na drugim skupovima, Vukovi će se truditi da uzvrate svimma koji su nas posetili, ali i svima ostalima koji nisu uspeli da stignu ove godine a znamo da su nam dragi prijatelji. Živela BAJK SEZONA 2012. :moto3:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • When nothing goes right... GO LEFT!, 15 postova
  • Motocikl: SUZUKI GSX-R 1000 K7

Izgleda da nam ovi cirkuzanti dodju kao rock and roll atrakcija.

 

A evo i kako su "cirkuzanti" cepali kod nas na skupu... pa vi recite da li sam pogrešio u izboru grupe za koncert i da li sam slagao nešto kada sam najavio kako će to izgledati u Zrenjaninu... uprkos nekim Nevernim Tomama.... :nanana:

 

 

P.S. Kuriozitet je bio momak koji je zaprosio svoju lepšu polovinu sa bine pred svima kao što vidite potpuno spontano i neočekivano... :care:

 

Hvala još jednom svima koji su nas podržali i posetili. :takoje:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 83 postova
  • Lokacija: Bela Crkva
  • Motocikl: Honda CB500 / MZ ETZ 150

Imate plus za skup od mene.Samo da je vreme izdrzalo i u nedelju ali sta je tu je.Inace taj momak mi je jako dobar drug i clan foruma, ali je retko prisutan:)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • When nothing goes right... GO LEFT!, 15 postova
  • Motocikl: SUZUKI GSX-R 1000 K7

Imate plus za skup od mene.Samo da je vreme izdrzalo i u nedelju ali sta je tu je.Inace taj momak mi je jako dobar drug i clan foruma, ali je retko prisutan:)

 

Hvala! Vreme je jedina stvar na koju ne možemo da utičemo-ali dobro je dok je i do subote na noć bilo perfekcija... imali smo za ovih 5 godina i mnogo gorih scenarija... ali uvek bude ok-pa nismo od šećera... a i mesto je takvo da put do lokacije skupa i sam kamp nemaju zemljane deonice, nego je sve sama trava i betonske staze i tereni, tako da nema šanse za valjanje po blatu kad je vlažno...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja