Jump to content

Moto Zajednica

Shoei Xr 1000 Diabolic 3

Recommended Posts

  • U prolazu, 53 postova
  • Lokacija: Loznica
  • Motocikl: KTM Lc4 640sm

Kaciga je stavljena samo 2 puta na glavu i ispostavilo se da mi je velika. Uz kacigu dajem i crni vizir koji je placen 90e. Ako bude bilo zainteresovanih za kacigu postavicu i neke slike :) cena je 400e fiksna.

 

Velicina je XL

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 53 postova
  • Lokacija: Loznica
  • Motocikl: KTM Lc4 640sm

Ako prodajes posebno taj tamni vizir javi. Pozz Vladan

 

Za sada sve u kompletu ali ako neko bude hteo samo sa obicnim vizirom ja cu javiti :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 295 postova
  • Lokacija: Kragujevac

Ja sam skoro kupio jednu pa nisam zainteresovan, ali zbog zainteresovanih mogao bi da stavis koje je velicine kaciga.

Inace, reci mi koliko kosta nova (ja sam uzeo polovnu ovde na forumu)?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 53 postova
  • Lokacija: Loznica
  • Motocikl: KTM Lc4 640sm

Ja sam skoro kupio jednu pa nisam zainteresovan, ali zbog zainteresovanih mogao bi da stavis koje je velicine kaciga.

Inace, reci mi koliko kosta nova (ja sam uzeo polovnu ovde na forumu)?

Ispravio sam. Za cenu ne znam zato sto je ja nisam kupio u radnji nego sam je dobio u zameni za neke stvari. Inace i mene interesuje koja je trenutna cena nove kacige KOD NAS :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 543 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Kawasaki zzr 1400 i Bmw r1200gsa

Ako prodajes posebno taj tamni vizir javi. Pozz Vladan

Imam tamni vizir za xr1000 ako te interesuje. Kacigu sam prodao i ostao vizir.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 53 postova
  • Lokacija: Loznica
  • Motocikl: KTM Lc4 640sm

druze bez ljutnje ali drugar moj je uzeo za 38000 din xr1100 novu u moto landu,tako da mislim da je prejaka cena i da je kaciga potpuno nova i nenosena,u svakom slucaju srecno sa prodajom :takoje:

http://motoland.rs/a...1100-conquista/

Ne ljutim se :) cena moje kacige je sada 380e jeftinije ne mogu pa ko voli nek izvoli :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2422 postova
  • Lokacija: Shabac
  • Motocikl: KTM EXC300- KTM EXC250

ja sam pre godinu ipo -dve prodavao xr1000 u svim bojama i replicama, nove u kutiji po 250e-300e,,,ima ljudi sa foruma koji su kupovali od mene

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I N S T R U K T O R, 1181 postova
  • Lokacija: Beograd i okolina
  • Motocikl: R1200GS

Izgleda da je naš kolega RedBull pogrešno shvatio ovaj naš forum, pa je umesto da se ovde druži sa ljudima i razmenjuje iskustva o motorima, opremi ili putovanjima, pomislio da je došao na buvlju pijacu i od momenta predstavljanja počeo da prodaje sve od igle do lokomotive, od satova do motocikala od Ajfona do automobila i kaciga.

I to je možda u redu.

Možda mu je to bio nekakav njegov lični višak, imao čovek višak od nekoliko novih kaciga, satova itd itd. i nadamo se da je sav taj višak uspeo da rasproda ili je u toku prodaje ....

....ali za sledeći oglas će morati napraviti malo veću pauzu ili da se obrati IgorXT-u i postavi oglas na našoj "moto berzi".

Ovo sam morao da napišem ovde da ljudi ne pomisle da je on svo ovo vreme imao neku protekciju...nije samo smo čekali da vidimo gde je granica i kad je dosta,

I nije on usamljen, ima ovde još nekoliko sličnih njemu i videćemo da li će sami znati gde je granica ili ćemo morati opet mi da intervenišemo.

RedBull želim ti u ima uredništva BJB-a da što pre i nesmetano rasprodaš sve ovo što si započeo i što je u fazi prodaje !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 53 postova
  • Lokacija: Loznica
  • Motocikl: KTM Lc4 640sm

ja sam pre godinu ipo -dve prodavao xr1000 u svim bojama i replicama, nove u kutiji po 250e-300e,,,ima ljudi sa foruma koji su kupovali od mene

 

Nisam stvarno znao da je tako jeftina :) onda vise nije na prodaju :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 53 postova
  • Lokacija: Loznica
  • Motocikl: KTM Lc4 640sm

Izgleda da je naš kolega RedBull pogrešno shvatio ovaj naš forum, pa je umesto da se ovde druži sa ljudima i razmenjuje iskustva o motorima, opremi ili putovanjima, pomislio da je došao na buvlju pijacu i od momenta predstavljanja počeo da prodaje sve od igle do lokomotive, od satova do motocikala od Ajfona do automobila i kaciga.

I to je možda u redu.

Možda mu je to bio nekakav njegov lični višak, imao čovek višak od nekoliko novih kaciga, satova itd itd. i nadamo se da je sav taj višak uspeo da rasproda ili je u toku prodaje ....

....ali za sledeći oglas će morati napraviti malo veću pauzu ili da se obrati IgorXT-u i postavi oglas na našoj "moto berzi".

Ovo sam morao da napišem ovde da ljudi ne pomisle da je on svo ovo vreme imao neku protekciju...nije samo smo čekali da vidimo gde je granica i kad je dosta,

I nije on usamljen, ima ovde još nekoliko sličnih njemu i videćemo da li će sami znati gde je granica ili ćemo morati opet mi da intervenišemo.

RedBull želim ti u ima uredništva BJB-a da što pre i nesmetano rasprodaš sve ovo što si započeo i što je u fazi prodaje !

Ovo uopste nije lepo, ja inace redovno posecujem i ostale delove foruma samo tamo ne pisem tako cesto zato sto msm da nemam dovoljno iskustva da bih u nekim delovima foruma pisao.. Ja jesam prodavao svoje viskove, nisam ja kriv sto volim da menjam kacige, godisnje promenim 2-3 kacige i to je moja licna stvar. Ti viskovi koje sam prodavao su nekome manjkovi i mozda im je bas ta stvar i po toj ceni trebala ali nisu uspeli da nadju pa su zahvaljujuci ovom forumu i mom prodavanju kao na buvljoj pijaci uspeli da usrece sebe ili nekog drugog... Ja mogu prestati da prodajem stvari na ovom forumu i to mi nece predstavljati nikakav problem ali ajde ti mi reci koja je razlika izmedju toga sto ja najvise pisem u forumu PRODAJEM a neko npr pise u PUTOVANJA. Isto tako sto taj neko svojim iskustvom i nekim znanjem pomaze drugim clanovima foruma da odaberu destinaciju za put tako i ja nekim clanovima pomognem da kupe neku stvar. Sve sto sam prodavao ja sam stavljao u odgovarajuce delove foruma. I mislim da nikada nisam narusio neko pravilo foruma osim mozda sa tim satovima ali ni to nije namerno. I slobodno pitaj sve oni koji su kupili nesto od mene da li su se bar malo zeznuli ili su bili zadovoljni zato sto su uspeli da nadju ono sto im se svidja. A iz ovog tvog pisanja sam zakljucio da ako hocu da budem NORMALAN clan moram da pisem stalno u svim delovima foruma iako mislim da nemam nista pametno da napisem, tacnije kad imam nesto pametno da napisem ja to i napisem ali izgleda da nemam dovoljno iskustva da bih pisao svaki dan i po ceo dan....

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 185 postova
  • Lokacija: Novi beograd
  • Motocikl: XL 1000 V

Druze, sve ti je lepo Jasminko objasnio gore u svom postu i mislim da nema potrebe da po tom pitanju nastavljamo dalje pricu.

Neka bude da ti je sve ono do sada bio visak i nadamo se da si ga rasprodao. Kad se opet, posle nekog vremena, pojavi neki visak, ti ga slobodno oglasi ovde, ali Jasminko ti je samo skrenuo paznju na to da ti je visak do sad prelazio granicu normale za nas obicne smrtnike i da bi od sada trebalo da ga svedes na normalu i da, ako ti nije problem da menjas godisnje tri kacige od po 400 -500 eura i jos sto sta, sigurno nece biti problem da zakupis temu u moto berzi za 1000 din za jedan mesec i prodavaj sta god hoces i koliko hoces, normalno u zakonskim okvirima.

Mislim da smo bili vrlo uvidjajni prema tebi i nema potrebe da sada pokazujes neki revolt.

 

Hvala na razumevanju, Igor.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja