Jump to content

Moto Zajednica

ZIVOT ZA MOTOR

Recommended Posts

  • U prolazu, 86 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Aprilia SL1000 Falco, Voge 300 Rally

Kako je ovo stiglo u Off? Fantastičan dokumentarac, obavezno pogledati. Momak sa početka filma, Ivan, treba da je svakome od nas pred očima... Strašno je poginuti, ali da te otac živog oplakuje, da te majka gaji kao biljku, može li gore od toga? Svaka čast ekipi koja je napravila film. Uspeli su da u nepunih pola sata kažu sve što je potrebno, da naprave jedan presek realnosti, a opet nekako provedu gledaoca od tame do svetla. Još jednom, obavezno pogledati!

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2314 postova
  • Lokacija: Staro Selo
  • Motocikl: Yamaha XT600

moze li malo upustvo kako pogledati ovaj dokumentarac :-[

 

Skidati sa Rapidshare-a bez premium accounta je katastrofa! Kad god sam hteo nesto sitno da skinem morao sam da cekam po 100 i kusur minuta jer je neko sa slicnom mi IP adresom vec skidao... al sam onda uplatio premium i muke su prestale... Skinucu ja pa ako se ne snadjes narezacu ti!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 558 postova
  • Lokacija: Chicago, IL / Bor, SRB
  • Motocikl: 04 Yamaha R1, 15 Kawasaki ZX-14R 30th Anniversary LE, 01 Ducati Monster S4, 21 Vespa Primavera 150 Sean Wotherspoon, 16 Aprilia Dorsoduro 750, 01 Suzuki Hayabusa, 14 Harley-Davidson Road King FLHR, 94 Suzuki RM250

Skinite programcic koji se zove RapidShare time resetter.I tako ce sve vase muke prestati :D...

Inace,dokumentarac je odlican.Posto se dugo nisam kacio na site,meni ga je doneo Borko87,i odgledali smo ga zajedno.Zato,svaki put kada resite da se igrate Rossi-ja u gradskoj guzvi - setite se Ivana...I pamet u glavu!

Inace,posebno treba obratiti paznju na optimizam aktera.To je jos jedan od dokaza da sve sto se hoce-moze se!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 133 postova
  • Lokacija: O_bre_novac

Malo tezak ali veoma dobar dokumentarac.

Kaze da fajl ne postoji. Ili je negde premesten ili je izbrisan ?!

 

To je i meni pisalo,pa sam ponovo pokusao i skinuo bez problema. ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 56 postova
  • Lokacija: Backa Palanka

Ja nisam uspeo da skinem taj dokumentarac jel moze neko da ga postavi negde gde se moze skinuti ili da mi posalje nekako!?!?!?![/color][/color]

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 631 postova
  • Lokacija: SVILAJNAC
  • Motocikl: Honda Africa crf 1000

najzad sam uspeo da ga odgledam

nemam reci,ovo je stvarno prava stvar.i takvih dokumentaraca treba biti mnogo vise,a licno ja bih uveo u svakoj auto skoli,ko god bude odlucio da polaze i da sedne za motor,da obavezno ovo pogleda,a za sve one koji imaju ispod 18god,da moraju da pogledaju ovo sa svojim roditeljima,pa neka se onda roditelji upitaju sta ustvari kupuju svojoj deci

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2883 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kliks

Skinuo ga za 7 minuta bez ikakvih problema ( chak mi je engleski slabija strana).

 

Odushevljen sam temom. Bash nam nedostaje ovakvih dokumentaraca, al` ko ce to kod nas!?!

 

Na forumu ima mnogo iskusnih motorista ( u svakom pogledu ) koji bi mogli da uchestvuju ili svojom prichom doprinesu ovakvom filmu.

Inache je BJB  zasnovan na pravoj pouchnoj poruci tako da bi u nashoj rezziji ovo bilo veoma lako napraviti. Znanje i sav poteban materijal ovde postoji i cheka da se pretvori u film. I to ne jedan. E, sad, sve ostalo shto je potrebno, a najvishe novac - interes, to ostaje nedorecheno , gledano iz mog ugla. Obzirom na trenutni ( rastuci ) broj chlanova, predpostavljam da bi se ipak nashao neko sa dovoljnim razlogom i spreman da pokrene ovakav projekat. Mozzda mozze da se nadje i neki dogovor sa "Gradom" ili neki student filmadzija da napravi diplomski rad.

 

Definitivno, edukacija nam je preko potrebna. Nas dve hijade znamo, ali ostalih sedam miliona Srba ne zna da rech Oprema ide ispred rechi Motor. Dok svi postanu chlanovai BJB-a, desice se josh mnogo nezzeljenih situacija sa motorima kod nas. Zato nam ovako neshto podhitno treba.

 

 

Bobane svaka chast i hvala ti. ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 56 postova
  • Lokacija: Backa Palanka

ja ne ne uspevam da skinem documentarac nikako jel moze neko da ga postavi na nekom mestu da bi mi pomogao oko skidanja???VOLEO BIH DA POGLEDAM

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja