Jump to content

Moto Zajednica

Vaskršnja akcija Sremčica i Kulina - 14. i 15. april 2012

Recommended Posts

  • Princ Sherwood-a, 2447 postova
  • Lokacija: Blokovi

A ako nema nikakve veze sa Vaskrsom, što se ne ide u subotu? (Kulina nije izgovor)

 

Jednostavno, većina ljudi ovde su Pravoslavni Hrišćani i bilo bi, ako ništa onda fer dopustiti im da obeleže najveći hrišćanski praznik na dostojan način a pritom dozvoliti im da učestvuju i u humanitarnij akciji.

 

Ovako ispada da, s' obzirom da Vaskrs ništa ne znači nekolicini (malo više jednakih) ljudi, ne treba da znači bilo kome.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 823 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBF1000FA

Pih svuda najavljuju kišu (verovatnoća 95%).

 

Moraću da vadim ono - šumarsko, zeleno, gumirano, protiv kišno odelce :gaa:

 

A možda ipak pobedi onih 5% :care:

 

 

 

 

Javi se Nency i regulisi to 1oda.gif

 

Izgleda da je ona vec pocela nesto da radi - prognoza ide sve vise u nasu korist :):

 

 

Prognoza za nedelju na 1 sat

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 923 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: st 1300 i r1200gsa i 250 madison3

A ako nema nikakve veze sa Vaskrsom, što se ne ide u subotu? (Kulina nije izgovor)

 

Jednostavno, većina ljudi ovde su Pravoslavni Hrišćani i bilo bi, ako ništa onda fer dopustiti im da obeleže najveći hrišćanski praznik na dostojan način a pritom dozvoliti im da učestvuju i u humanitarnij akciji.

 

Ovako ispada da, s' obzirom da Vaskrs ništa ne znači nekolicini (malo više jednakih) ljudi, ne treba da znači bilo kome.

 

To, Jednostavno... i nije me bas ubedilo da treba da bude istina. Po kojoj statistici si dosao do zakljucka da vas ima vise?? Ljudi, mani te se verskuh rasprava na ovom MOTO forumu. Po pravilniku ovog foruma, najstrozije su zabranjene verske, politicke, rasne i jos po neke teme. Banovace nas sve zbog vas koji ste ubedjeni da ste u vecini.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Princ Sherwood-a, 2447 postova
  • Lokacija: Blokovi

Pa ti si prvi kome taj ban preti, ako ćemo po pravdi...

 

Mrle, ali aj i ja da kazem tu cuvenu "nemoj se ljutis nista licno itd itd" Ali, sto ste bre vi crkvenjaci toliko naporan narod. JA ne postujem i nemam veru i ne zanima me crkva i njene gluposti. Sto bre moras da me davis sad takvim glupostima kad mi je to dan za fudbal sa drugarima u Sremaji. Sto je sad treba da se vodim satnicom imaginarnog bradonje na nebesima, kad mogu da provedem dan u voznji motora i igranju basketa. :neznam:

 

Evo ti izvod iz pravila foruma :

 

4. Strogo je zabranjen(o):

 

b. Pokretati bilo kakvu diskusiju koja može da prouzrokuje konflikt vezan za nacionalnu, versku ili rasnu pripadnosti.

 

Tvoj gorekvotovani post otvoreno vređa i nipodaštava simbol vere Pravoslavnih Hrišćana. To što ne pripadaš niti jednoj verskoj zajednici ni jednog trenutka te ne abolira od odgovornosti koju nosi gorepomenuti član pravila.Ti si prvi pomenuo "crkvene gluposti", "imaginarnog bradonju".

 

I da,

 

Po kojoj statistici si dosao do zakljucka da vas ima vise??

 

Gde si primetio da sam se verski deklarisao pa pišeš "Vas"? Ti to naravno jesi uradio...

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Banda Opasnih, 396 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Yamaha TDM 850 4TX

Dragi moji moracu na zalost ovaj put da ropustim oba dogadjaja, nema nacina da izrotiram smene na poslu, ali pozdravite mi klince u svakom slucaju...:(

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bandolerosi, 816 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Suvozačica na TDM-u

Obaveštenje za Kulinu :zdravo:.

 

U dogovoru sa upravom Doma u Subotu 14. Aprila 2012. godine NEĆE biti organizovana poseta ali će im donacija biti uručena u sklopu redovne mesečne isporuke pelena na osnovu uplate donacije koju ćemo izvršiti.

 

Organizovana vožnja i poseta Domu Kulina biće održana negde tokom maja (verovatno u drugoj polovini meseca) i tom prilikom će pored ostalih sadržaja, biti održan fudbalski meč: Kulina vs. Bajkeri.

 

Naime, Dom u Kulini tokom Aprila...do 10. Maja ima intezivne aktivnosti i sa drugim donatorima a i nama se nekoliko vikenda za redom nakupilo mnogo aktivnosti (Otvaranje sezone, Sremčica, Track Day...) i zajednički smo procenili da je za sve tako najbolje.

 

Tačan datum i program dešavanja tokom vožnje i posete Domu Kulina objavićemo na vreme kako bi što više nas moglo da pođe.

 

Odlično ili što reče ti Kočo tako je najbolje!

 

U međuvremenu čisto da znate velika staklena vitrina koja je stajala u Delta Sitiy u kojoj su prodavani radovi dece iz Sremčice se polomila! 0plac.gif To se desilo preko noći....neko ju je slučajno zakačio i slomio od radnika koji čiste Deltu. Pritom se i dosta stvarčica od keramike polupalo ma sve u svemu...tuga...A ide Uskrs i moglo se svašta prodati....i eto neke bi parice njima mogle otići...ali šta je tu je...To jutro prošle nedelje kada me je zateklo to neprijatno iznenađenje sam se čula sa Milkom direktorkom Doma. Da je obavestim o svemu i da vidimo šta ćemo da radimo. Epilog ove priče je da će Delta nadoknaditi štetu. Napraviti novu vitrinu što je zaista ok i normalno i logično i fer....i tako.Tom prilikom mi je Milka rekla da nas deca željno očekuju za Uskrs i jedva čekaju da odigraju fudbalsku utakmicu i da se kucaju jajima sa svojim bajkerima. Rekla mi je da je radost ogromna...i da joj je jako drago da dođemo u što većem broju i tako....Prošle godine je bilo divno....puno radosti...osmeha...i sreće! Pravo Uskršnje raspoloženje! Sigurna sam da će biti i ove! :takoje:

 

Vidimo se u nedelju ispred Arene! :zdravo: Za vreme nemoj da se brinete.... ;)

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rodjena na motoru, 730 postova
  • Lokacija: Pančevo
  • Motocikl: Honda hornet - Night Fury

Za vreme smo Bandolera i ja u pregovorima sa kosmosom, ali kako rece jednom Maraya...svi zajedno moramo usmeriti pozitivnu energiju kosmosu da bi nam i kosmos odgovorio pozitivno tj dao nam jos jedan lep dan za jos jednu lepu akciju....0takoje.gif

 

Vaskrs (Uskrs) jeste praznik za prijatelje i porodicu..... oni su nasi prijatelji...tako da vidimo se u nedelju 1zdravo.gif

 

Prosli put su me faulirali i morala sam da propustim drugo poluvreme...ove godine i kostobrane nosim 1oda.gif

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bandolerosi, 816 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Suvozačica na TDM-u

I dobro nam ide do sada :) ...ovo za vreme.... :takoje: Nemo' da bi neko negativno mislio....da bi uspele kao i do sada u ovim pregovorima ...morate da nas podržite pozitivnim mislima....Jer samo zajedno možemo sve....možemo i da menjamo ( ulepšamo ) stvarnost .....što reče neko u nekoj drugoj temi! 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8143 postova

Za vreme smo Bandolera i ja u pregovorima sa kosmosom, ali kako rece jednom Maraya...svi zajedno moramo usmeriti pozitivnu energiju kosmosu da bi nam i kosmos odgovorio pozitivno tj dao nam jos jedan lep dan za jos jednu lepu akciju....0takoje.gif

 

Pusti ti to "svi zajedno" i ostali bakrači... Vas dve imate samo jedan zadatak: da donesete Sunce!

 

Možete valjda jedno zaduženje da završite... ;) MIslim, ne zbog motora (motori rade i po kiši, zar ne?), no zbog tog fudbala ;)

 

:takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Brmbrm, 448 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: KTM Life Race

Za vreme smo Bandolera i ja u pregovorima sa kosmosom, ali kako rece jednom Maraya...svi zajedno moramo usmeriti pozitivnu energiju kosmosu da bi nam i kosmos odgovorio pozitivno tj dao nam jos jedan lep dan za jos jednu lepu akciju....0takoje.gif

 

Pusti ti to "svi zajedno" i ostali bakrači... Vas dve imate samo jedan zadatak: da donesete Sunce!

 

Možete valjda jedno zaduženje da završite... ;) MIslim, ne zbog motora (motori rade i po kiši, zar ne?), no zbog tog fudbala ;)

 

:takoje:

 

Jedino što ako bude kiše nećemo morati da smišljamo opravdanje zašto su nas odrali u fudbalu...:moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3126 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4

E Mrle, Mrle, kad ne bi isao uz dlaku svima cisto iz svojih licnih razloga ne bi ziv ostao....nekad zbog viseg cilja ne moramo bas po svaku cenu da trcimo pred rudu i kazemo svoje misljenje koje je, naravno, rezultat vrhunske inteligencije i superiornog uma :)

 

Necu da brisem nista, mislim da ce napisani post najbolje da prikaze autora, veca osuda (ili pohvala) mu ne treba.

 

Vidimo se u nedelju 1zdravo.gif

Dobro je, tu si. Ja se zabrinuo.

 

 

Još jednim samo da naglasim, da mi nije cilj nikakvo omalovažavanje truda i rada u organizaciji akcije. To je veliki posao.

Od mene uvek imate podršku.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Advanced DJ Member, 4305 postova
  • Lokacija: Dunav na vidiku..
  • Motocikl: Šarulja queen RD04

Naleteh na fejsu :zvizduk:

 

 

Коме нисте опростили? Са ким не говорите? Кога оговарате?

 

Пост без праштања није пост! Причешћивати се а не опростити ближњем није причeшћивање! Јер ако не праштамо, неће нам бити опроштено! Ако не праштамо, ми тадa осуђујемо па ће и нама бити суђено !!!

 

Otac Tadej :jee:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 923 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: st 1300 i r1200gsa i 250 madison3

E Mrle, Mrle, kad ne bi isao uz dlaku svima cisto iz svojih licnih razloga ne bi ziv ostao....nekad zbog viseg cilja ne moramo bas po svaku cenu da trcimo pred rudu i kazemo svoje misljenje koje je, naravno, rezultat vrhunske inteligencije i superiornog uma :)

 

Necu da brisem nista, mislim da ce napisani post najbolje da prikaze autora, veca osuda (ili pohvala) mu ne treba.

 

Vidimo se u nedelju :zdravo:

Dobro je, tu si. Ja se zabrinuo.

 

 

Još jednim samo da naglasim, da mi nije cilj nikakvo omalovažavanje truda i rada u organizaciji akcije. To je veliki posao.

Od mene uvek imate podršku.

 

Ma Mrle, znamo mi to, al nam zanimljivo da se segacimo, ko i tebi. Nema ljutnje, a i ovako je zanimljivije, zar ne :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • veseli stomatolog , 860 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: dl 650

E Mrle, Mrle, kad ne bi isao uz dlaku svima cisto iz svojih licnih razloga ne bi ziv ostao....nekad zbog viseg cilja ne moramo bas po svaku cenu da trcimo pred rudu i kazemo svoje misljenje koje je, naravno, rezultat vrhunske inteligencije i superiornog uma :)

 

Necu da brisem nista, mislim da ce napisani post najbolje da prikaze autora, veca osuda (ili pohvala) mu ne treba.

 

Vidimo se u nedelju :zdravo:

Dobro je, tu si. Ja se zabrinuo.

 

 

Još jednim samo da naglasim, da mi nije cilj nikakvo omalovažavanje truda i rada u organizaciji akcije. To je veliki posao.

Od mene uvek imate podršku.

 

Ma Mrle, znamo mi to, al nam zanimljivo da se segacimo, ko i tebi. Nema ljutnje, a i ovako je zanimljivije, zar ne :zdravo:

 

 

ma da, napisao si ovaj post kad si video kroz prozor da te ceka 10 momaka sa motkama.....e sad je kasno, iz zgrade moras da izadjes..kasno je sa opravdanjima.....1moto3.gif1moto3.gif1moto3.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ponosni BJB Redar, 1214 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: R1100GS

E sad bi bila fora da neko krene da okujiše!

1lol.gif

 

 

Nego... voleo bih da pustim i neku priču u izdanje za ponedeljak pa cu ja da malo glumim fotoreportera.

Što znači da ne bih igrao fudbal.

Shodno tome, zamolio bih naše članice Nensy, Bandolera ili Trinity da mi po povratku napišu kratki tekstić kako bi što bolje predstavili akciju. Ipak mislim da će one to najbolje predstaviti.

Strane na kojima bi pustio reportažu se pripremaju između 13-16 pa ako mogu da računaju da mi do 15 najkasnije pošalju tekst.

 

PS. Ovo za slikanje je samo opravdanje, sa fudbalom imam vezu samo preko satelitskog telefona 1moto3.gif

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rodjena na motoru, 730 postova
  • Lokacija: Pančevo
  • Motocikl: Honda hornet - Night Fury

ja samo sastave znam da pisem i to ako su za ocenu 1nanana.gif...ne znam ja u tri recenice da pretocim sve ono sto dozivim u jednom danu...pogotovo ako je taj dan poseta nasim drugarima iz Sremcice...1moto3.gif

 

PS. Potrudicu se, racunaj na mene 0takoje.gif

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bandolerosi, 816 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Suvozačica na TDM-u

ja samo sastave znam da pisem i to ako su za ocenu 1nanana.gif...ne znam ja u tri recenice da pretocim sve ono sto dozivim u jednom danu...pogotovo ako je taj dan poseta nasim drugarima iz Sremcice...1moto3.gif

 

PS. Potrudicu se, racunaj na mene 0takoje.gif

 

A ti draga moja računaj na mene ako negde zapne u pisanju premda sumnjam jer odlično pišeš! Tu sam da ti pripomognem sa još nekom impresijom ako ustreba! :takoje:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja