Jump to content

Moto Zajednica

Klasican “Nisam Te Video”

Recommended Posts

  • U prolazu, 70 postova
  • Lokacija: BG-Rakovica
  • Motocikl: Honda VT500C

Danas oko 10h.U desnoj traci se spustam se od Tas-a, brzina 40-50.Pred raskrsnicom sa ulicom DzVasingtona, pezo406 koji je isao levo od mene i ispred, naglo prelazi u moju traku. Sve se dogadja u delicu sekunde iz koga pamtim skripu mojih kocnica i zvuk udarca u njegova zadnja desna vrata.

Prvi kontakt sa asfaltom sam imao levom sakom, pa kolenom itd. Motor je ostao na zemlji u desnoj traci (jos je radio i vrteo tocak) a ja sam se otkotrljao u levu. Audi iza nas, u kome su bili, drugari, kolege ili sta vec od tog tipa sto je uzrokovao sudar, zakocio je na vreme. Kad su videli da ustajem, smotali su pun levi i produzili.

Gorivo je curilo iz cepa, samo sto sam ga napunio, isao sam na malo krstarenje ( koliko je to moguce, redovno u nedelju pravim turicu 200-300km ) ovog puta:BGD-Vrsac-Zrenjanin-BGD, tako da iako sam imao fotoaparat nije mi bilo do fotografisanja oborenog motora. Ipak, vozac pezoa (mladic oko 25g) je stao sa druge strane raskrsnice, vratio se do mene ( a za njim i ostali), pitao da li sam OK i pomogao mi da podignemo motor. Rece: Izvini brate nisam te video Po podizanju motora osim iskrivljenog levog migavca, ogrebane rucice kvacila nista nisam video da nesto drugo fali. Neko ce sada reci HONDA je to, ja moju obozavam. Izgleda da je levi crash bar odradio veliki posao. Takodje i full oprema u kojoj sam bio. Kakve su posledice na hardveru suprotnog tabora, ne znam. Migavac smo vratili u prvobitno stanje na licu mesta, ruka ruci i svako na svoju stranu. Od zacrtanog puta sam odustao, ali sam ipak sebi priustio jos 100-tinjak km relaksacije, na mom mehanickom sredstvu za smirenje i u prihvatljivom raspolozenju se vratio kuci.

 

Naravoucenije: Ma koliko bio oprezan i gledao oko sebe, uvek ce se naci adekvatan slepac da ti pokvari dan. Brine me to sto, kad se kockice poklope, taj slepac mogu lako biti i ja, pa i ti druze. Cesto, dok vozim, imam osecaj da auto ide sam, dok ja mislim o nekim drugim stvarima. Pozdrav svima.

 

post-1701-12878991387181_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 216 postova
  • Lokacija: Beograd, Mirijevo.

Naravoucenije: Ma koliko bio oprezan i gledao oko sebe, uvek ce se naci adekvatan slepac da ti pokvari dan. Brine me to sto, kad se kockice poklope, taj slepac mogu lako biti i ja, pa i ti druze. Cesto, dok vozim, imam osecaj da auto ide sam, dok ja mislim o nekim drugim stvarima. Pozdrav svima.

 

E ovo svima treba da nam bude na pameti!

Drago mi je da ste ti i motor nepovredjeni.

Pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 479 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha XT600E

Naravoucenije: Ma koliko bio oprezan i gledao oko sebe, uvek ce se naci adekvatan slepac da ti pokvari dan. Brine me to sto, kad se kockice poklope, taj slepac mogu lako biti i ja, pa i ti druze. Cesto, dok vozim, imam osecaj da auto ide sam, dok ja mislim o nekim drugim stvarima. Pozdrav svima.

 

Slažem se nažalost sa tvojim naravoučenijem u reč... 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1414 postova
  • Lokacija: Beograd (zvezdara)

Opa, doziveo si vatreno krstenje, ali na najbolji moguci nacin, ako takav nacin uopste postoji  ::)

Seti se svega sto smo pricali o brzini, opasnostima, budalama dok smo vozili na Cer. E sad si se uverio i nadam se da vise neces imati potrebe da se uveravas. Hvala Bogu da si citav i ti i motor. E, sad si postao pravi bajker ;) jebo bajkera koji nije poljubio asfalt :D:)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja