Jump to content

Moto Zajednica

Suzuki GS 500e

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 144 postova
  • Lokacija: G. Milanovac

Napravih par krugova sa 4-cilindrasem sad za vikend, pa se bacih na razmisljanje da menjam ovog mog malisana (sto bi rekli, teska srca). :(

 

Motor je kao nov, u fabrickom stanju, prva boja, sve ispravno, bez ijednog ulaganja.

Ima obe nove gume, zadnja namontirana i presla 1.000 km, prednja jos nije ni namontirana, vidi se na slici. Zamenjeni su semerinzi prednje viljuske pre neki dan, ulje i filter, uradjen servis ventila i karburatora (posle toga presao 5-6 hiljada). Lanac i lancanici nisu dirani, u ekstra stanju, vidi se na slici.

 

Uz motor ide GIVI vetrobran.

Godiste 1995, presao 51.000 km.

33 kw - 45 ks.

Trosi od 3.5 do 4 na otvorenom, a po gradu do 5.5 litara (lagane voznje).

Vlasnik sam 3-4 godine.

Cena: 1500e

Izuzetno stanje!!!

Ako je potrebno jos slika, recite.

 

 

Prelazim na Suzuki Bandit 600, pa moze da uleti i zamena ako neko ponudi isti, samo ''fabridko stanje'' dolazi u obzir, nebitno je godiste.

post-1944-0-61686300-1332115840_thumb.jpg

post-1944-0-01466800-1332115864_thumb.jpg

post-1944-0-39821000-1332115887_thumb.jpg

post-1944-0-16882600-1332115911_thumb.jpg

post-1944-0-09356600-1332115929_thumb.jpg

post-1944-0-43339900-1332115971_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 144 postova
  • Lokacija: G. Milanovac

Ne ljutim se, ali ja sam zamenio sav potrosni materijal koji je sledovao, cak sam obe nove gume stavio i semeringe isto, tako da novi kupac stvarno nema ulaganja.

A dobro se secam kad sam kupovao motor, da me je cekalo da radim i servis i gume i ovo i ono.

Sve to kosta dosta i normalno je da ne mogu da izvucem taj novac, ali nije mi ni hitno da prodajem motor, pa necu da ga dajem posto-zasto samo da ga se otarasim.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Lord Sidious Tamni, 4841 postova

.. Lanac i lancanici nisu dirani, u ekstra stanju, vidi se na slici.

 

 

Ajd kad si ga vec prodao da iskomentarisem za nauk: Lancanik na slici je potrosen do kranjih granica.... ;)

 

Inace, motor identican mom ex GS-u. Nisam nista drugacije mogao da nadjem na slikama. Mozda je bio moj nekad,,,:D

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 144 postova
  • Lokacija: G. Milanovac

.. Lanac i lancanici nisu dirani, u ekstra stanju, vidi se na slici.

 

 

Ajd kad si ga vec prodao da iskomentarisem za nauk: Lancanik na slici je potrosen do kranjih granica.... ;)

 

Inace, motor identican mom ex GS-u. Nisam nista drugacije mogao da nadjem na slikama. Mozda je bio moj nekad,,,:D

Sto se tice lancanika, nikakav problem ja nisam imao, cak je i kupac sa 2 drugara nesto proveravao oko lanca i lancanika i nisu mi nista prigovorili. Ja sam mislio da je dobar lancanik, onaj kome su zubci "tupi", tj ako nisu naostreni...

 

Inace, moze biti da je tvoj ex-GS, ja samo znam coveka od koga sam kupio motor, a dalja proslost mi je nepoznata ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Elbow dragger, 2405 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBR 1KRR Luna Nera / BMW S1KRR Lexa

uuuuuuuuuuu pa na ovim lanchanicima ima josh da se tera :D

da ste videli na chemu je lik vozio kad sam ja kupovao gs500 to je bilo naopako, morao je drugar da me prati kolima u sluchaju da spadne lanac i ne daj bozhe bude neko sranje... ovo je do 00 stanje kakvi su moji bili. doterao kuchi zvao beru...

oko pola zuba je bilo polomljeno, tek se naziralo da je tu postojao zub... :lol:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja