Jump to content

Moto Zajednica

Kaciga Airoh Mathisse M size NOVA!

Recommended Posts

  • I have limited knowledge to make room for faith..., 435 postova
  • Lokacija: Padova, Italy
  • Motocikl: R1200GS

Lepo si ti to smislio, ali si zaboravio jednu stvar, a to je da kada nešto izađe iz radnje pala mu je cena za 20 posto. To ti je zakon tržišta... Srećno.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Free Rider, 42 postova
  • Motocikl: Suzuki GSF 650N 07

Lepo si ti to smislio, ali si zaboravio jednu stvar, a to je da kada nešto izađe iz radnje pala mu je cena za 20 posto. To ti je zakon tržišta... Srećno.

 

A šta sam ja to izmislio? :zbunjen:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I have limited knowledge to make room for faith..., 435 postova
  • Lokacija: Padova, Italy
  • Motocikl: R1200GS

Pa to da prodaš kacigu po istoj ceni kao i u prodavnici, to nema puno smisla, bar za mene... A vidim da nisam jedini, ovo je dobronamerna sugestija, ništa drugo... Razumem da je nisi nosio i da si pogrešio broj, ali što bi to bilo koga trebalo da interesuje. Svaka škola se plaća... To ti je kao, odeš u radnju, kupiš motor, provozaš se dva kruga, vidiš da je sedište neudobno, da ne ide kako si mislio, skenjaš se i hoćeš da ga prodaš. Taj motor je faktički nov, ali ustvari nije...

 

Pozz

  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Free Rider, 42 postova
  • Motocikl: Suzuki GSF 650N 07

Pa to da prodaš kacigu po istoj ceni kao i u prodavnici, to nema puno smisla, bar za mene... A vidim da nisam jedini, ovo je dobronamerna sugestija, ništa drugo... Razumem da je nisi nosio i da si pogrešio broj, ali što bi to bilo koga trebalo da interesuje. Svaka škola se plaća...

 

Pozz

 

Kaciga je nova, nenošena, stoji mi u kutiji i zašto bi je ja "poklanjao".

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Advanced DJ Member, 4305 postova
  • Lokacija: Dunav na vidiku..
  • Motocikl: Šarulja queen RD04

I ja se zajebao za mtr iste veličine..

 

mala <_<

 

il nam glavudža nije po njihovim standardima..

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Free Rider, 42 postova
  • Motocikl: Suzuki GSF 650N 07

I ja se zajebao za mtr iste veličine..

 

mala <_<

 

il nam glavudža nije po njihovim standardima..

 

Kalupi su različiti. Npr AGV M mi odgovara dok mi je HJC M mala.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 295 postova
  • Lokacija: Kragujevac

AGV K3 u L velicini bila mala

UVEX RS 745 u L velicini mi velika

a barem 20 puta sam procitao na forumu da ne kupujem kacigu koju nisam probao, a eto...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Free Rider, 42 postova
  • Motocikl: Suzuki GSF 650N 07

Pa to da prodaš kacigu po istoj ceni kao i u prodavnici, to nema puno smisla, bar za mene... A vidim da nisam jedini, ovo je dobronamerna sugestija, ništa drugo... Razumem da je nisi nosio i da si pogrešio broj, ali što bi to bilo koga trebalo da interesuje. Svaka škola se plaća... To ti je kao, odeš u radnju, kupiš motor, provozaš se dva kruga, vidiš da je sedište neudobno, da ne ide kako si mislio, skenjaš se i hoćeš da ga prodaš. Taj motor je faktički nov, ali ustvari nije...

 

Pozz

 

Ok, delimično se slažem ali motor i kaciga nisu ni približne vrednosti tako da to nije realno porediti....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Free Rider, 124 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Aprilia Pegaso 650 , Qingqi qm200

Pa to da prodaš kacigu po istoj ceni kao i u prodavnici, to nema puno smisla, bar za mene... A vidim da nisam jedini, ovo je dobronamerna sugestija, ništa drugo... Razumem da je nisi nosio i da si pogrešio broj, ali što bi to bilo koga trebalo da interesuje. Svaka škola se plaća... To ti je kao, odeš u radnju, kupiš motor, provozaš se dva kruga, vidiš da je sedište neudobno, da ne ide kako si mislio, skenjaš se i hoćeš da ga prodaš. Taj motor je faktički nov, ali ustvari nije...

 

Pozz

 

nikako se ne slazem sa tobom u vezi tvojih postova u ovoj temi.. sto se tice toga da cena pada za 20% cim se kupi nesto to jeste ali dal mislis da je bolje da das 110e i da cekas kacigu nedelju dana iz louisa ili da istu takvu uzmes ovde za 1 dan.. po meni je mnogo bolja ova druga solucija.. uostalom svako moze da stavlja kakav god oce oglas.. stavis duplo vecu cenu jer ti toliko treba i to je to, ko oce oce ko nece ne mora :lol: inace znam koleta i garantujem da je kaciga nova (ako to nesto znaci eventualnim kupcima)

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 204 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Tracer 9

Pa to da prodaš kacigu po istoj ceni kao i u prodavnici, to nema puno smisla, bar za mene... A vidim da nisam jedini, ovo je dobronamerna sugestija, ništa drugo... Razumem da je nisi nosio i da si pogrešio broj, ali što bi to bilo koga trebalo da interesuje. Svaka škola se plaća... To ti je kao, odeš u radnju, kupiš motor, provozaš se dva kruga, vidiš da je sedište neudobno, da ne ide kako si mislio, skenjaš se i hoćeš da ga prodaš. Taj motor je faktički nov, ali ustvari nije...

 

Pozz

 

U ovom slucaju kacigu mozes da imas za jedan dan u rukama i mozes da je probas i opipas pre kupovine ako si blizu lokacije prodavca. To jeste realna prednost u odnosu na porucivanje iz Louis-a - katalosku prodaju. Nekom moze da znaci puno, a nekome nista...

 

Najbitnija stvar je da cenu uvek odredjuje pristanak dve strane na ugovorenu vrednost. Prodavac moze da trazi koliko god hoce i ako se pojavi neko spreman da to plati prodavac ce svoje prodati. Ako nema spremnosti, morace da spusta cenu, a to ce shvatiti i sam.

 

Trgovina je osetljiva, a neafirmativno mesanje sa strane tesko da pomaze cak i kad je u dobroj nameri. Zato oglase treba postedeti komentara, a eventualne kritike je bolje slati na PP. Na taj nacin se dobra namera ostvaruje na jos bolji nacin. 1zdravo.gif

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I have limited knowledge to make room for faith..., 435 postova
  • Lokacija: Padova, Italy
  • Motocikl: R1200GS

Ja uopšte ne govorim o luisu, nego o kompu koji je kod nas, ali nema veze... Neću da offujem čoveku oglas više, izvinjavam se... Srećno. :takoje:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja