Jump to content

Moto Zajednica

Scorpion EXO-1000 E11 PULSE vel. XL

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 227 postova

Prodajem potpuno novu, nekorišćenu kacigu Scorpion EXO-1000 E11 PULSE vel. XL. Stavio sam je na glavu bukvalno 2X, i skinuo, i to je to. Kaciga je nova, zaštitna folija je jos uvek na viziru, naravno, dobijate vreću, kutiju i sve dodatke koji idu uz ovu kacigu.

 

Link:

 

http://www.maxmoment.rs/artikli/detalji/sr_latin/189/proizvod_id/490/_/Scorpion-EXO-1000-Integralne

 

Trenutna cena je 35,700 RSD, ja bih moju prodao za 29,999 RSD.

 

Ko trazi EXO 1000, ovo je odlična prilika da kupi novu kacigu, sa popustom od 5,701 RSD. :)

 

Razlog prodaje (ako je uopšte bitno) - našao sam drugu kacigu, koja mi se jos više sviđa, pa da probam prvo ovu da prodam.

 

Pozdrav,

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 227 postova

Ponovo aktuelna prodaja.

 

Kaciga je nošena oko 1200km. Stanje je KAO NOVA. Nema ogrebotina, niti bilo kakvih oštećenja. Uz kacigu kupac dobija vreću, kutiju i sve dodatke koji idu uz ovu kacigu.

 

Cena:

 

179€

 

Takođe, prodajem i Moto One rukavice, duboke, kožne, sa kevlarskim ojačanjima. Nošene su oko 1200km. Stanje je odlično. Imaju nekoliko manjih ogrebotina, od po 1-3mm na kevlarskim ojačanjima.

 

Cena:

 

49€

 

Može kaciga + rukavice za 199€.

 

P.S. Fotke nemam, jer mi digitalni fotoaparat ne radi, ali garantujem da je oprema u opisanom stanju.

 

Kontakt na P.P.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 116 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: Yamaha 1200 Super Tenere

Za koji obim glave je taj XL posto te oznake nisu standardne....i odakle si Honda...pozz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja