Jump to content

Moto Zajednica

Tema za saradnju SLO maxi, CRO maxi i SRB maxi ekipa

Recommended Posts

  • U prolazu, 8 postova

Pozdrav svim maxi skuterašima... iz Slovenije!

 

Kao prvo, moram vam čestitati, što ste sredili svoje "mjesto" na forumu... Naravno, nekoliko pratim(o) događanje na vašoj MAXI sceni (preko foruma, a najviše preko FBja). Neke od vas sam več upoznao, a sa nekima vašim maxi skuteristima sam več i u kontaktu (mada nisu na forumu!)...

 

...pa, eto... u Sloveniji pripremamo MAXI skup u 5.mjesecu (19.-20.05.2012)... pa bih pozvao sve VAS, da nam dođete u goste!!!

 

Na ovom linku je (žao, samo hrvatski!?) prevod događanja u toku našeg maxi skupa... koji bazira više na druženju svih ljubitelja maxi skuterera iz cele Slovenije (a i šire), nego na vožnjama... mada če i tih biti "nešto".... Zavisi naravno od svih Vas, koji čete nam doči...!!!

 

Tako, da...

...se veselimo Vašeg dolaska...!!!

 

Više od svega možete pratiti na MAXIscooter.SI stranici...

 

Lep maxi pozdrav iz SLO,

B.

 

p.s.

Ukoliko je želja, možemo na maxi portalu MAXIscooter.SI objaviti i Srbski prevod SLO maxi izleta&piknika 2012... Tako, da me možete kontaktirati svi, koji bi htjeli postati naši maxi suradniki za vaše MAXI područje... Naša (maxiscooter.si) želja je, kako bi povezali sve nas, kojima je (naravno!) "največja" ljubav... prema "maxi skuterima" i svega što se zbiva oko toga... :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 5601 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500ie / CF Moto 450 MT-u dolasku

Pozdrav Borise! :zdravo: Hvala na čestitkama, trudićemo se da budemo što bolji i kvalitetniji. :takoje:

 

Tomo (Os nexus) je već otvorio temu o Maxi susretu 19./20.05. u Sloveniji tako da je ekipa upoznata. Ova tema neka bude za dogovore između SLO maxi, CRO maxi i SRB maxi ekipe za buduća druženja i saradnju. Iskoristiću priliku da Vas i ovako pozovem da se priključite drugom Maxi susretu koji je planiran za 23./24.06. u Žablju. Žao mi je što naš drugi meet ne mogu prezentovati na Vašem susretu u Sloveniji jer sam sprečen (opet) poslom. Pozdravi Renata i nadam se da se vidimo u Žablju!

 

MAXI pozdrav! :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 8 postova

Pozdrav Borise! :zdravo: Hvala na čestitkama, trudićemo se da budemo što bolji i kvalitetniji. :takoje:

 

Tomo (Os nexus) je već otvorio temu o Maxi susretu 19./20.05. u Sloveniji tako da je ekipa upoznata. Ova tema neka bude za dogovore između SLO maxi, CRO maxi i SRB maxi ekipe za buduća druženja i saradnju. Iskoristiću priliku da Vas i ovako pozovem da se priključite drugom Maxi susretu koji je planiran za 23./24.06. u Žablju. Žao mi je što naš drugi meet ne mogu prezentovati na Vašem susretu u Sloveniji jer sam sprečen (opet) poslom. Pozdravi Renata i nadam se da se vidimo u Žablju!

 

MAXI pozdrav! :zdravo:

 

Pozdrav, @Alexanto!

 

Da, "Os nexus"... sada na na "Burgiju"... je naš drag maxi prijatelj (a i član maxiscooter.si grupe za područje HR)... sa kojim smo provozali mnoge ...slavonske a i slovenske "kilometere"... a i "nadam se" (uskoro) ....i mnoge "vaše" km... :)

 

Tom prilikom... bih te zamolio (kao "admina"!?) da povežeš moj "poziv" na SLO maxi skup 2012... sa njegovim... i mi javiš na mail...?

 

Vaš maxi skup 23/24.06.2012. u Žablju... ja se nadam, da če se poklopiti sa mojim "Dolomitima".... pa bih (sa "@os nexus"-om doljetio na "kratko" , kako bih Vas upoznao,... Svakako, se pišemo na PM...!!!?

 

Lep maxi pozdrav svima!

 

p.s.

Da, sa R. smo u "dnevnom" kontaktu.... Ja se nadam,... da se vidimo uuu.... Uskoro! :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 5601 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500ie / CF Moto 450 MT-u dolasku

Promenio sam naziv teme. Za ubuduće neka ova tema posluži za sve najave dešavanja kod nas i u komšiluku. Opišite događaj i slobodno postavite link ka temi gde postoje detaljna obaveštenja. Želim nam uspešnu saradnju (suradnju) i dobra druženja.

 

MAXI pozdrav! :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 469 postova
  • Lokacija: TRSTENIK
  • Motocikl: pa najbolji nego koji drugi :-)))

razmislja li ko o odlasku u sloveniju na skup ???? ja bih voleo da se iskombinuje par nas i da idemooooooo......

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 554 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Honda XL600V Transalp

razmislja li ko o odlasku u sloveniju na skup ???? ja bih voleo da se iskombinuje par nas i da idemooooooo......

0stabre.gif Razmisljam ja.. 1jee1.gif

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 469 postova
  • Lokacija: TRSTENIK
  • Motocikl: pa najbolji nego koji drugi :-)))

razmislja li ko o odlasku u sloveniju na skup ???? ja bih voleo da se iskombinuje par nas i da idemooooooo......

0stabre.gif Razmisljam ja.. 1jee1.gif

 

 

 

 

posle podne cu u kg pa bi mogli malo da poradimo na tu temu :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 554 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Honda XL600V Transalp

razmislja li ko o odlasku u sloveniju na skup ???? ja bih voleo da se iskombinuje par nas i da idemooooooo......

0stabre.gif Razmisljam ja.. 1jee1.gif

 

 

posle podne cu u kg pa bi mogli malo da poradimo na tu temu :zdravo:

Javi se da se vidimo.. 1zdravo.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja