Jump to content

Moto Zajednica

Recommended Posts

  • U prolazu, 21 postova

opet.jpg

 

ja sam ovaj lepi u beloj jakni,,,,

 

svi.jpg

 

 

 

ksi.jpg

 

 

 

Inace ova ekipa krece 1 maja na put...BG-Lisabon i nazad... pa ako je neko zainteresovan nek nas cimne....

Idemo iskljucivo drumovima uz izbegavanje auto puta.... spavanje po satorima i motorima.... i nosimo ukupno 7k Urica.... nas dvojica... treceg nismo pitali koliko ...jos...

ostajemo bar dva meseca....

 

Put je sledeci...

 

BG-sezana-milano... preko madjarske * izbegavamo HR....

Pa Barselona-Madrid-Lisabon....

Nazad preko Gibraltara i uz obalu seoskim putevima...do Barija... pa trajekt do CG-a

 

Ne zurimo nikuda... kad stignemo stignemo....

 

Ko je za opusteno zezanje nek se javi.....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2013 postova
  • Lokacija: Pula
  • Motocikl: KTM 1290 SD GT

 

 

 

Inace ova ekipa krece 1 maja na put...BG-Lisabon i nazad...

BG-sezana-milano... preko madjarske * izbegavamo HR....Pa Barselona-Madrid-Lisabon....

Nazad preko Gibraltara i uz obalu seoskim putevima...do Barija... pa trajekt do CG-a

 

Ne zurimo nikuda... kad stignemo stignemo....

 

Ko je za opusteno zezanje nek se javi.....

zašto? ako nije tajna.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MotoDJIR.com, 1340 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Honda Africa Twin AS 2022; Piaggio Beverly 300ie 2010: Vespa 300GTS 2015

Svaka vam čast na mogućnosti slobodnog vremena...zavidim.

 

 

A stvarno zašto izbegavanje HR?

Ja ne vidim ništa loše u toj destinaciji,čak naprotiv.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 175 postova
  • Lokacija: Tara
  • Motocikl: nemam

super, uzivajte, para se ima al se nema vremena, zavidim vam na vremenu.

 

Zasto ne preko Hr, pa ocigledno da imaju razlog, i to tako treba i da se izpostuje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 21 postova

super, uzivajte, para se ima al se nema vremena, zavidim vam na vremenu.

 

Zasto ne preko Hr, pa ocigledno da imaju razlog, i to tako treba i da se izpostuje.

 

Hvala lepo

 

Ko moze nek nam da neke sugestije za kampove i spavanja usput... poceli smo da planiramo neke rute uz pomoc viamichelin-a.

Kroz Hr necemo da idemo jer nam ne trebaju neprijatnosti nikakve...

Iscitali smo sve putopise sa foruma i vise manje znamo sta bi sve trebali poneti od stvari...

Malo imamo problema sa jezikom jer niko od nas ne govori perfektno nista osim srpskog ili ruskog ali ipak dovoljno engleskog za sporazumevanje....

 

Cilj nam je da obidjemo sve sto nas zanima i polako... nigde ne zurimo ..tjst samo smo ograniceni kolicinom novca... koliko izdrzimo sa tom kolicinom para ..toliko cemo ostati...

 

Nemamo nameru da idemo po kafanama vec da sto duze ostanemo, vidimo i napravimo lepe fotografije...

Sto se hrane tice... supermarketi i kuvanje u kampovima...

Koliko sam uspeo videti... kampovi van sezone su dosta jeftiniji nego u sezoni samo sto je problem sto ne znamo kada cemo tacno gde biti... ne znam kakva je situacija ako negde zaginemo u toku noci na putu... da li bi nam policija pravila problem ako odmorimo u nekom sumarku?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2013 postova
  • Lokacija: Pula
  • Motocikl: KTM 1290 SD GT

super, uzivajte, para se ima al se nema vremena, zavidim vam na vremenu.

 

Zasto ne preko Hr, pa ocigledno da imaju razlog, i to tako treba i da se izpostuje.

 

Hvala lepo

 

Ko moze nek nam da neke sugestije za kampove i spavanja usput... poceli smo da planiramo neke rute uz pomoc viamichelin-a.

Kroz Hr necemo da idemo jer nam ne trebaju neprijatnosti nikakve...

Iscitali smo sve putopise sa foruma i vise manje znamo sta bi sve trebali poneti od stvari...

Malo imamo problema sa jezikom jer niko od nas ne govori perfektno nista osim srpskog ili ruskog ali ipak dovoljno engleskog za sporazumevanje....

 

Cilj nam je da obidjemo sve sto nas zanima i polako... nigde ne zurimo ..tjst samo smo ograniceni kolicinom novca... koliko izdrzimo sa tom kolicinom para ..toliko cemo ostati...

Nemamo nameru da idemo po kafanama vec da sto duze ostanemo, vidimo i napravimo lepe fotografije...

Sto se hrane tice... supermarketi i kuvanje u kampovima...

Koliko sam uspeo videti... kampovi van sezone su dosta jeftiniji nego u sezoni samo sto je problem sto ne znamo kada cemo tacno gde biti... ne znam kakva je situacija ako negde zaginemo u toku noci na putu... da li bi nam policija pravila problem ako odmorimo u nekom sumarku?

niste baš nešto ograniceni novcem jer kako ste rekli na pocetku planirate bar dva mjeseca ostati a to se išcitava dva i + dana. znaci dva sigurno ostajete, biti ce tu materjala za citanje. šteta za obilaženje Hrvatske a ja sada

stvarno nebi volio nuditi vam smještaj i ono što uz to ide, kako ja volim napraviti, da vas poštedim neugodnosti.

sretno i sempre avanti ragazzi.

  • Podržavam 9

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 542 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: GS

Mile, imaces ti prilike za to samo ako budes imao volje, ja sigurno necu obilaziti Hrvatsku! A i ti ako budes dolazio ovamo vodim te na najbolju jagnjetinu u ovom kraju!

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 21 postova

Mile, imaces ti prilike za to samo ako budes imao volje, ja sigurno necu obilaziti Hrvatsku! A i ti ako budes dolazio ovamo vodim te na najbolju jagnjetinu u ovom kraju!

 

Druze...ja imam po HR-u 20 extra prijatelja i mnogo bih voleo da ih vidim i mnogo bih voleo da prospartam po Jadranskoj magistrali.... al jbga.... ratovi, sranja, 300 cuda... pa ne moze se za sada.... zato i obilazim Hr u sirokom luku.... moji drugovi sa losinja, iz zagreba dolaze redovno kod mene u bg...a i ja sam poreklom iz knina.... ali kod vas i dalje previshe budala ima a kako ne bih zeleo robijati u lepglavi..... zbog vredjanja ikakvog.... bolje mi je obici lijepu vasu za sada....

 

Inace moj drug iz Samobora rodom iz Zadra.... crocapov drugar... me zove da dodjem i znam da se nista mi ne moze desiti lose sa njima ali zasto da dozivim da mi neko psuije majku srpsku.... znaci jebo bi mu majku na licu mesta i eto robije.... e to je razlog zasto idemo kroz madjarsku.......

 

 

Inace jebo raspravu oko HR i SR dajte neke predloge za spavanja kroz europe... evo da kazem.... nosimo 7 k eur.... i moramo sa time izdrzati bar 2 meseca.... ono,,, sirotinjski.... bez hotela i tih stvari.... jedino na sta hocemo dati pare su ufuri u muzeje i po neki viski u supermarketu....naravno u italiji sir, u spaniji jagnjetina.... itd...samo autenticne stvari... i sedenje sa lokalcima po kafanama... karirani stoljnaci,,, mesingane pixle i taj rad....

 

I jos jednu stvar da kazem,,, sirotinja smo raja imamo krsh motore.... idemo sa 3 Yamahe diversion xj600, nemamo ni bembare ni neke extra motore. znamo da ze te pare bi mogli kupiti 2 bolja motora ali jednostavno zelja je voziti se i idemo.....

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2013 postova
  • Lokacija: Pula
  • Motocikl: KTM 1290 SD GT

Mile, imaces ti prilike za to samo ako budes imao volje, ja sigurno necu obilaziti Hrvatsku! A i ti ako budes dolazio ovamo vodim te na najbolju jagnjetinu u ovom kraju!

Gorane cekam te samo javi dva tri dana ranijeradi organiziranja slobodnih dana ili godišnjeg na poslu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 446 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki Ninja ZX250R

Divan je Gibraltar.

 

Proslog leta sam (kolima) isla na slicnu turu, BG - Lisabon preko Azurne obale i juga Portugala, a povratak preko Madrida.

 

Svratite obavezno do Praia da Dona Ana

 

SuperStock_1566-475771.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja