Jump to content

Moto Zajednica

K1200LT: Gde se nalaze releji?

Recommended Posts

  • U prolazu, 39 postova

Zaverglao sam motor na minus 15 sa slabim akumulatorom. Kada sam sklonio prst sa prekidaca on je i dalje nastavio da vergla dok nisam sklonio akumulator. Kada sam napunio akumulator i hteo da ga vratim motor je poceo da vergla cim sam stavio kleme. Mislim da je regler zalepio ali ne znam gde se nalaze? Hvala svima u napred!!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12376 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Uvek se nalazi vrlo blizu akumulatora, prati debeli kabl sa + kleme akumulatora koji ide direktno na taj rele anlasera 1zdravo.gif

 

Iskreno, nisam razbucavao taj autobus da znam tacno gde je ali kod svih motora je tako?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12376 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Eto vidis, tamo je negde :) Kazem ti, prati taj debeli plus kabl od akumulatora i nacices ga 0namigivanje.gif

 

I jos jedan savet: mozda je samo od stajanja zalepio, kada ga nadjes :) osajdari ga lagano drskom srafcigera ili manjim cekicem (nemoj macolom od 10 kila 1oda.gif), kuckaj po njemu, mozda ce i da se odlepi?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1222 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: BMW R1100R

Tako je to kad kupujes motor sto ga je vozio pop iz Lesnice. E da je autobus bas je autobus. Mislim da ti jedino Arakis moze pomoci zato budi dobar i prati uputstva.:zdravo:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1693 postova
  • Lokacija: Ljubljana
  • Motocikl: BMW R1200C , BMW R1200GS, Yamaha TDM900,Kove 500X, KYMCO S200 People, Suzuki Burgman 650 executive, Tomos Automatic

Ako se ne varam, releji su sa desne strane(kada sediš na motor) u jednoj plastičnoj kutiji....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 39 postova

Upravo tako, sa desne strane ali, skidaju se sve plastike i rezervoar, posto se nalazi ispod rezervoara sa desne strane gde je i filter za vazduh, glavno kompjuter motora itd...ljudi, u svakom slucaju mnogo vam hvala a poseban pozdrav za DEDA DANETA 1zdravo.gif1zdravo.gif1zdravo.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja