Jump to content

Moto Zajednica

Prodajem HTC Cha Cha

Recommended Posts

  • U prolazu, 85 postova
  • Lokacija: NS
  • Motocikl: aprilia atlantic 250, aprilia sr

Htc cha cha, koriscen par dana od kad je dobijen cisto zbog probe posto imam drugi telefon !

 

Full oprema - kutija, punjac, usb kabel, slusalice (posebno pakovani sundjeri i stipaljka za kacenje na garderobu), uputstva ! ! !

 

GARANCIJA od MTS-a jos 22 meseca ! ! !

Cena: 130e

 

HTC-ChaCha-13-XL.jpgHTC-ChaCha-12-XL.jpg

 

 

HTC-ChaCha-22-XL.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 5969 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500 / CF Moto 450 MT

Od pre par dana sam postao vlasnik HTC cha cha (samo što je crn) i mogu reći da sam oduševljen telefonom! :care: Ko želi kombinaciju touch screen + qwerty tastatura - neće pogrešiti! :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 85 postova
  • Lokacija: NS
  • Motocikl: aprilia atlantic 250, aprilia sr

Hvala alexanto 0takoje.gif0takoje.gif Meni je pomalo i zao sto se rastajem od njega, npr. kvalitet izrade i brzina rada (procesor) su po meni na stvarno visokom nivou, a upravo ta kombinacija tastatura + touch je nesto jako funkcionalno! Ipak sam odlucio da ostanem veran iphone-u, ali ko zna, ako se ne proda u skorije vreme mozda se ipak predomislim 0namigivanje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 15 postova
  • Lokacija: Inspiracija
  • Motocikl: Radi Pali Ide

Koliko drzi baterija uz normalnu upotrebu ( razgovori, sms, internet .... ) i da li ima update na 2.3.5 ?

 

Pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 85 postova
  • Lokacija: NS
  • Motocikl: aprilia atlantic 250, aprilia sr

2 dana drzi baterija ja mislim, mozda moze i vise, a operativni sistem je u verziji kako je stigao sa telefonom, nista dirano! Generelno i sto se tice baterije i operativnog sistema ili bilo cega drugog sve je tako kao da ste podigli nov telefon, on je kazem proban samo par dana (cisto kad se vec nasao kod mene) ostavljen u kutiju i to je to...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Mistik, 297 postova
  • Lokacija: Beograd-Konjarnik
  • Motocikl: Honda CBF1000A 2007

Koliko drzi baterija uz normalnu upotrebu ( razgovori, sms, internet .... ) i da li ima update na 2.3.5 ?

 

Pozdrav

 

Majka ima HTC Cha Cha isto iz MTS-a, uzet u oktobru sa 2.3.3 verzijom, u januaru skinut i instaliran update na 2.3.5 ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja