Jump to content

Moto Zajednica

Suzuki bandit 600

Recommended Posts

  • U prolazu, 3 postova

Cao svima,mozda sam postavio temu koja vec postoji,ali nisam imao bas puno vremena da trazim,

 

Hteo sam da pitam: gledao sam bandita 600 1996god. 25kw, 34ks, pa me zanima misljenje od nekog ko se razume,kakvi su to motori i zbog cega ima toliko malo kw ili ks,

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7079 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

naravno da moze da se skine blokada :takoje:

inace to su super motori, proveren agregat dugo se proizvodio, ako nadjes dobar ocuvan primerak, kupuj i vozi :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 169 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Honda CB500XA

Ja vozim 96 bandita, proizvodio se isti od 96 do tamo negde 04, identicni modeli... ja na mom imam blokadu, nije lose voziti sa tim jednu sezonu da se naviknes (u svakom slucaju cupa ko blesav) pa posle skines ako hoces na tocku u rikverc da ides ili slicno :takoje:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 32 postova
  • Lokacija: BG
  • Motocikl: Suzuki GSF 600N

Potvrdjujem navode kolega, imam Bandita 600 '99, bez blokade, ali najvaznija ti je blokada koju imas u glavi.

Bandit je odlican, mozes se jako lepo voziti sa njime, lako je upravljiv, nije skup za odrzavanje, lepo izgleda.

 

Evo ti malo da se lozis 1moto3.gif

 

 

Ako ga uzmes, neces pogresiti.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ENDURO, 1344 postova
  • Lokacija: Vrčin
  • Motocikl: Honda XR600R

Šestotica ima blokadu da bi mogla da se vozi sa A2 kategorijom kod nas i odgovarajućom kategorijom u inostranstvu, 1200 nema blokadu :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 9 postova

Pozdrav svima, pre pet dana sam uzeo bandita 600 96 i juce sam uspeo da ulovim lepo vreme i da ga probam....i sada kada citam misljena ljudi koji ga imaju i voze, puno mi je srce :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 32 postova
  • Lokacija: BG
  • Motocikl: Suzuki GSF 600N

Pozdrav svima, pre pet dana sam uzeo bandita 600 96 i juce sam uspeo da ulovim lepo vreme i da ga probam....i sada kada citam misljena ljudi koji ga imaju i voze, puno mi je srce :)

 

To majstore, isto sam se osecao i ja kad sam ga uzeo pre par meseci i prvi put vozio! Okaci neke slike da vidimo kako taj zmajcek izgleda 0namigivanje.gif.

 

Evo moga Bandita (ovaj levo...naravno 0a-smiley.gif)

AIkzH_benellibandit.jpg

 

 

RhOU0_banditibenelli.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 9 postova

Pozdrav svima, pre pet dana sam uzeo bandita 600 96 i juce sam uspeo da ulovim lepo vreme i da ga probam....i sada kada citam misljena ljudi koji ga imaju i voze, puno mi je srce :)

 

To majstore, isto sam se osecao i ja kad sam ga uzeo pre par meseci i prvi put vozio! Okaci neke slike da vidimo kako taj zmajcek izgleda 0namigivanje.gif.

 

Evo moga Bandita (ovaj levo...naravno 0a-smiley.gif)

YxnrE_benellibandit.jpg

 

 

Ui0wa_banditibenelli.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 9 postova

post-23483-0-97312300-1333399913_thumb.jpg

Pozdrav svima, pre pet dana sam uzeo bandita 600 96 i juce sam uspeo da ulovim lepo vreme i da ga probam....i sada kada citam misljena ljudi koji ga imaju i voze, puno mi je srce :)

 

To majstore, isto sam se osecao i ja kad sam ga uzeo pre par meseci i prvi put vozio! Okaci neke slike da vidimo kako taj zmajcek izgleda 0namigivanje.gif.

 

Evo moga Bandita (ovaj levo...naravno 0a-smiley.gif)

1pzla_benellibandit.jpg

 

 

gKEre_banditibenelli.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 9 postova

post-23483-0-97312300-1333399913_thumb.jpg

Pozdrav svima, pre pet dana sam uzeo bandita 600 96 i juce sam uspeo da ulovim lepo vreme i da ga probam....i sada kada citam misljena ljudi koji ga imaju i voze, puno mi je srce :)

 

To majstore, isto sam se osecao i ja kad sam ga uzeo pre par meseci i prvi put vozio! Okaci neke slike da vidimo kako taj zmajcek izgleda 0namigivanje.gif.

 

Evo moga Bandita (ovaj levo...naravno 0a-smiley.gif)

oR0iH_benellibandit.jpg

 

 

yIj5B_banditibenelli.jpg

 

nego :zdravo: koja ti je zadnja guma?

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 857 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: KTM 1190 ADV R ROTTWEILER

To je Michelin Pilot Power.

 

Nemojte mnogo da se gurate sa njim dok vam je dupe van sedišta, krmača je to i lako pretegne na drugu stranu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 32 postova
  • Lokacija: BG
  • Motocikl: Suzuki GSF 600N

Crveno i crno, veoma lepa kombinacija...:takoje:

Hvala, hvala! 1oda.gif

Ram je fabricka boja, nisam dirao, a rezervoar i plastika farbani, crna sa perlom. Nije sto je moj, ali super izgleda 0namigivanje.gif.

 

Brate rastavio sam ga, farbanje, nalepnice detalji,pa onda da zakacim... da nebude kostur....kada gledam tvoj,nabi mi ti kompleks :)

Kakav bre kompleks? Pa i tvoj lepo izgleda 0takoje.gif samo bi mu stavio druge nalepnice, bele ili srebrne na rezervoar i obavezno 'Bandit 600' na plastici 0namigivanje.gif.

 

To je Michelin Pilot Power.Nemojte mnogo da se gurate sa njim dok vam je dupe van sedišta, krmača je to i lako pretegne na drugu stranu.

E, svaka ti cast, ubode je iz prve! 0namigivanje.gif Samo sam znao da je Michelinka, video sam debeljka na njoj.

Sto ne rece ovo drugo koju nedelju ranije....bas sam 'ajsno kad sam ga vise oborio u jednoj krivini....jbg. sta znaju deca sta je Bandit 600 1lol.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 857 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: KTM 1190 ADV R ROTTWEILER

pridji dodji niko ne ujeda, povremeno smo na uscu drugar i ja, vozimo bandite. Skapirao sam da imas ekipu koja ti pomaze

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 32 postova
  • Lokacija: BG
  • Motocikl: Suzuki GSF 600N

Cool, svratim do usca skoro uvek kad vozim, makar na jedno pice.....nekako mi se podrazumeva.

Ko koga prvi vidi neka se javi 0takoje.gif.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 9 postova

Crveno i crno, veoma lepa kombinacija...:takoje:

Hvala, hvala! 1oda.gif

Ram je fabricka boja, nisam dirao, a rezervoar i plastika farbani, crna sa perlom. Nije sto je moj, ali super izgleda 0namigivanje.gif.

 

Brate rastavio sam ga, farbanje, nalepnice detalji,pa onda da zakacim... da nebude kostur....kada gledam tvoj,nabi mi ti kompleks :)

Kakav bre kompleks? Pa i tvoj lepo izgleda 0takoje.gif samo bi mu stavio druge nalepnice, bele ili srebrne na rezervoar i obavezno 'Bandit 600' na plastici 0namigivanje.gif.

 

To je Michelin Pilot Power.Nemojte mnogo da se gurate sa njim dok vam je dupe van sedišta, krmača je to i lako pretegne na drugu stranu.

E, svaka ti cast, ubode je iz prve! 0namigivanje.gif Samo sam znao da je Michelinka, video sam debeljka na njoj.

Sto ne rece ovo drugo koju nedelju ranije....bas sam 'ajsno kad sam ga vise oborio u jednoj krivini....jbg. sta znaju deca sta je Bandit 600 1lol.gif

 

i hteo sa be le,i naravno "Bandit600" :aha:

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja