Jump to content

Moto Zajednica

BMW novosti

Recommended Posts

  • Drug član, 1222 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: BMW R1100R

Svaka čast koliko je prešao.Znaš li sa kojim je modelom,i u kojem vremenskom periodu?

 

Ja mislim da je to covek presao tokom svog zivota sa vise BMW-a. Ne verujem da je samo jedan. Pa je dobio zahvalnicu, kao lojalna musterija. Da bi se osecao bolje sto su mu tolike pare uzeli :)

 

E koliko su meni para uzeli i koliko ih godina reklamiram trebao bih dobiti dve zahvalnice i bar jadan ciganski kontejner , onaj sto Djilas deli po BG.:nanana:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bayerische Motoren Werke, 624 postova
  • Lokacija: M.K."Čivija" Šabac
  • Motocikl: BMW R 1250 RT

Deda Dane šta će tebi kontejner kada u Srbiji u svakom gradu imaš po nekog BMW-jdžiju gde možeš uvek da spavaš.Vidiš da vredi promovisati BMW. :BMW2:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • The Doctor, 1108 postova
  • Lokacija: Kačarevo
  • Motocikl: BMW K1200 GT, Yamaha FZS 1000 Fazer, BMW K1, R1

Sad mogu besplatno u Delti da gledam nove motocikle (samo bez diranja molim) :moto3: :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 593 postova
  • Lokacija: Bgd
  • Motocikl: ADV T☆34

Sad mogu besplatno u Delti da gledam nove motocikle (samo bez diranja molim) :moto3: :moto3:

 

 

Ajde zajedno da probamo! Ja imam 75kg, možda mene puste i da jašem!

20120715_152420.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • The Doctor, 1108 postova
  • Lokacija: Kačarevo
  • Motocikl: BMW K1200 GT, Yamaha FZS 1000 Fazer, BMW K1, R1

Sad si komplet šmeker debeli druže :moto3:

Ma idi begaj. Drug član. Ma i Mr. Skuba je član samo neće se kurči :moto3: :moto3: :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1740 postova
  • Lokacija: JAGODINA
  • Motocikl: Tomos 14M BMW R 26 BMW R 65 BMW R1150R

BMW Motorrad motocikli serijski opremljeni sa ABS-om

B

MW Motorrad biti prvi proizvođač na svetu koji će nuditi ABS kao deo serijske opreme sa svim svojim motociklima.

BMW Motorrad je nedavno osvežio ponudu motocikala, a od sada će svi BMW motocikli serijski dolaziti opremljeni sa ABS sistemom.

 

Kao jedan od vodećih proizvođača motocikala u svetu, BMW Motorrad oduvek je bio svestan svoje odgovornosti prema društvu što se tiče sigurnosti svojih motocikala. Pre više od dvadeset godina, tačnije 1988. godine, BMW jw predstavio prve masovno proizvodne motocikle koji su dolazili opremljeni sa ABS (antilock brake system) sistemom koji je jedan od najefikasnijih tehničkih elemenata u domenu sigurnosti u vožnji.

 

BMW Motorrad danas je napravio sledeći logičan korak u svojim nastojanjima da poveća nivo sigurnosti svojim kupcima, te su odlučili da će od modelske godine 2013. BMW Motorrad biti prvi proizvođač na svetu koji će nuditi ABS kao deo serijske opreme sa svim svojim motociklima.

 

Ovo je proaktivan korak kojim se očigledno želi preduhitriti dolazeće regulative koje bi trebale biti uvedene do 2016. godine, a kojima će ABS vrlo verovatno biti obavezan za sve novo-registrovane motocikle u Evropi.

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 30 postova
  • Lokacija: Kanada
  • Motocikl: R1200RT, Versys 650, XSR 900

Priznanje za milion milja se dodjeljuje svim vozacima BMW koji su u toku zivota presli milion milja ili 1,6 miliona km. Nije bitan period ali je bitno na BMW-u. Jedna zena je dobila to priznanje u 78 ili 79 godini a pocela je da vozi poslije pedesete. U sjevernoj americi svake godine se clanovi BMW klubova prijavljuju sa svojim miljama/kilometrima i na kraju godine se objavljuje lista. Poznajem jednog od njih na GSA 1200 koji je od maja ove godine do kraja septembra imao preko 40 000 km. Tad kad mi je to rekao izracunao sam da je dnevno vozio oko 300 km.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • www.markone-pegaz.rs, 2426 postova
  • Lokacija: Novi Sad, N45 15.579 E19 48.722
  • Motocikl: Napokon... BMW R1150GS!

Priznanje za milion milja se dodjeljuje svim vozacima BMW koji su u toku zivota presli milion milja ili 1,6 miliona km. Nije bitan period ali je bitno na BMW-u. Jedna zena je dobila to priznanje u 78 ili 79 godini a pocela je da vozi poslije pedesete. U sjevernoj americi svake godine se clanovi BMW klubova prijavljuju sa svojim miljama/kilometrima i na kraju godine se objavljuje lista. Poznajem jednog od njih na GSA 1200 koji je od maja ove godine do kraja septembra imao preko 40 000 km. Tad kad mi je to rekao izracunao sam da je dnevno vozio oko 300 km.

 

 

 

Australija, Sever Kanade ili Aljaska... ode u prodavnicu 150km i nazad pa ga žena vrati po margarin... ;) Lako je tako nabiti kilometražu. :zvizduk::moto3:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja