Jump to content

Moto Zajednica

Upomoooc, hitno, moja buduca yamaha600xt

Recommended Posts

  • Drug član, 1414 postova
  • Lokacija: Beograd (zvezdara)

Znate vec da se primam na xt600 radi voznji po malo pustolovnijim krajevima planete nam zemlje :) Nudi mi covek yamahu xt600 z za 1500e+moja registracija=1650. Malo je ostecen rezervoar, god.89. presao 21000 (po prici) iz Svajcarske uvezen. Da li se isplati, molim odgovore od ljudi koji su vozili takav motor i  iskusni u prodaji motocikala. Koliko da mu nudim (polomljene rucice i nema stitnike za ruke, ne radi mu obrtomer, guma zadnja losa, lanac za zamenu. Sve ostalo ok. ??? ??? :( ;D :-X :-*

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 240 postova
  • Lokacija: ŠABAC
  • Motocikl: CBR 1000 F krmačica

Yamaha - XT 600

Godiste 1992

Kilometraza 0 km

Stranac ne

 

Dodatne informacije:

Ocarinjen, uvoz iz svajcarske.

Cena 1500 eura

Kontakt:

063/807-82-27

 

 

Yamaha - XT 600

Godiste 1990

Kilometraza 38000 km

Stranac ne

 

Dodatne informacije:

Odlicno stanje.Vredi pogledati !

 

www.motorishop.com

Cena 2000 eura

Kontakt:

063/88-03-018

 

a za malo vise novcanica mozda vredi razmisliti o ovome :

Yamaha - XT 600

Godiste 1999

Kilometraza 0 km

Stranac ne

 

Dodatne informacije:

DOMACE TABLE

Cena 2500 eura

Kontakt:

063/692-432

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 534 postova
  • Lokacija: Bač
  • Motocikl: Yamaha XT600 2kf

Yamaha - XT 600

Godiste 1992

Kilometraza 0 km

Stranac ne

 

Dodatne informacije:

Ocarinjen, uvoz iz svajcarske.

Cena 1500 eura

Kontakt:

063/807-82-27

 

 

Yamaha - XT 600

Godiste 1990

Kilometraza 38000 km

Stranac ne

 

Dodatne informacije:

Odlicno stanje.Vredi pogledati !

 

Veoma sam zainteresovan za ova dva! Moze koja slicica???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1414 postova
  • Lokacija: Beograd (zvezdara)

Ma covek me malo folirao, kao 1500e, s` tim sto mi ne rece da nije registrovan, sto je 1650,  a meni sve preko 1500e mnoooogooo :o (ipak je to za drugi motor u ergeli). NE palim se ja tako lako, glavna opcija je i dalje e-bay, pa da uvezemo nesto kad naleti, GORDANE :(Ali treba da naleti nesto odgovarajuce, ne zurimo (mora da ima veeeeliki rezervoar, acerbis ili slicno, zato trazim 3aj ili z! Mora da ima kras bar i bilo bi pozeljno da ima nosace kofera! :D;) Ej, odusevila me kako ide makina, Mladenovcu sam je probao, a rupeeeee, ne oseca. Kosti sam stare odmorio ;D To je dobro kao terapija, prvo snazno protresanje (en500), posle meka ljuljajuca masaza xt ;D :D:)

 

post-381-12878991226978_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduraš, 6307 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L

Moj drug kupio takvu yamahu, samo '84 god za 600 evra, stranca. Platio carinu, porez i ostalie dazbine, zatim kupio polovne kofere bocne i top case, ofarbao je. Sve ukupno ga je izasla 1100 evra, secam se da smo racunali. Ali je motor bio tip-top posle farbanja. Posle ga je prodao za 1600 evra registrovanog, svi smo se cudili kako ga je usralo. Posle toga je uzeo xt-500 92-3 god, ona je bila bukvalno kao nova. Nju je prodao za 1550e

Eto da imas neke smernice kako se krecu cene.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 240 postova
  • Lokacija: ŠABAC
  • Motocikl: CBR 1000 F krmačica

E, ti mi trebas. Znam da je puno, zato i pitam koliko je realno da ponudim. Evo nekih slika

 

ej sci pa ovo je reklo bi se stara tenera koliko ja vidim odavde bez naocara ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 577 postova
(mora da ima veeeeliki rezervoar, acerbis ili slicno, zato trazim 3aj ili z!

ovo Z na kraju XT600 ustvari znaci da je u pitanju Tenere model. a 3AJ je opet jedan od pod-modela Tenere (buljava), tu su i 1VJ, 3DS, 3TB,...

ja sam imao, prodao, izmenjao sam nesto u medjuvrenmenu, pravo da ti kazem, uzeo bih je opet. leba ne trazi  ;)

ram i ogibljenje su skroz ok, agregat je pouzdan i neisforsiran, samo cakce i tera. upravljiva ko bajs. ne trosi. mozda malo pretrpana maskom i rezervoarom (3AJ). brzine (u zavisnosti od prenosa lancanika) solidne oko 110-120. preko toga mucenje zbog polozaja sedenja, ko da te neko samara, takodje vibracije postaju osetne. dva karburatora, obican sa slajderom - pokriva ceo dijapazon obrtaja, i vakuumski, ulece mislim oko 2.5-3000. obrati paznju na stanje usisnih guma od karburatora ka cilindru. inace, delova za nju ima ko pleve, agregat se uz manje izmene pravi vec oko 150 godina  ;D (ne bas ali tu negde), pa nije problem naci, niti su skupi.

e, da, ovde je moja bivsa dok sam je radio (a uradio sam je posteno), imas i nekih zapazanja dalje u temi, iscitaj, mozda ti pomogne. inace, vidim je ovih dana u oglasima, posle mene jahala su je jos minimum dvojica, ko zna na sta to sad lici...

http://www.bjbikers.com/index.php?option=com_smf&Itemid=53&topic=5080.0

e, da, OBRATI PAZNJU NA MENJAC, NAROCITO 3 I 5 BRZINU. ako se cuje kad prolazis pored zida, bankine, ili ne daj boze ovako u voznji - okreni se i BEZI!

ne zuri, naletece Tenerica kad-tad!

pozz

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1414 postova
  • Lokacija: Beograd (zvezdara)

E, da i mora da bude anlaserka, ili anlaser/kick start, nikako kick! :) A, gume za off roud. Ovo je spisak zelja, znam da necu naci sve, ali hocu da posle imam sto manje "posla" oko njene pripreme za put :)Ko sve ovo uklopi, svaka mu cast ::) Boja...boja je ok crveno-bela, kao ova. One su ceste, moze i neka druga, ako je lepa kombinacija :):D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 67 postova
  • Lokacija: Krusevac

Yamaha - XT 600

Godiste 1992

Kilometraza 0 km

Stranac ne

 

Dodatne informacije:

Ocarinjen, uvoz iz svajcarske.

Cena 1500 eura

Kontakt:

063/807-82-27

 

 

 

Ovaj motor prodaje jedan moj prijatelj mogu da vam proverim u kakvom je stanju ako nekog interesuje  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest gordanmg

Yamaha - XT 600

Godiste 1992

Kilometraza 0 km

Stranac ne

 

Dodatne informacije:

Ocarinjen, uvoz iz svajcarske.

Cena 1500 eura

Kontakt:

063/807-82-27

 

 

 

Ovaj motor prodaje jedan moj prijatelj mogu da vam proverim u kakvom je stanju ako nekog interesuje  :)

 

Da to ne bese Kazablanka u Svici tj Italijan al na privremenom radu u Svici na granici !?!?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 577 postova

ne bih sad da kvarim, posto si se zaleteo za Teneru ;D, al vidim da teras en500.

zar ti nije palo na pamet da mu doteras ortaka kle500?

motorcici imaju iste agregate (gpz500s, er5, en500, kle500), nije lose sa aspekta odrzavanja, ako nista drugo.  ???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1414 postova
  • Lokacija: Beograd (zvezdara)

Ma palo mi je na pamet, ali mi se cini da mi je potrebniji malo robustniji motor. Mada, nikad ne reci nikad, sa mnom se nikad ne zna, ko zna sta ce da bidne na kraju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja