Jump to content

Moto Zajednica

Hajde da sponzorisemo svetske putnika (nas)

Recommended Posts

  • Drug član, 1163 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki Z750 nigga rabbit edition

Odlična ideja, ali ista može imati problema prilikom realizacije zbog raznoraznih faktora, ako se ne odradi kako treba... Kao što je već više puta rečeno.

 

Možda bi trebalo postaviti "uslov" da ne mogu stalno isti "ići" na putovanja. Malo nezgrapno rečeno, ali se nadam da će se ipak razumjeti pravi kontekst. Evo npr. ja bi volio da obiđem Afriku. Ali, bukvalno da je obiđem. Dolje do Rta. I nazad kraj Madagaskara. Pa preko Saudijske Arabije i Turske kući. Ali to je više od 10-15k kilometara... Ako ne i više...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1414 postova
  • Lokacija: Beograd (zvezdara)

Ja vec ne razumem tvoj "kontekst"! Zasto da ne idu isti ???Ako je neko dovoljno "blesav" pa ide u Japan u septembru (svaka slicnost je namerna :D), zasto bi mu trebalo uskratiti pomoc ako zeli u decembru na severni pol ???

Recimo, ove godine smo imali svega par putovanja koja su zadovoljavala kriterijume za sponzorisanje.

-Dane i Koma, Japan

-Azerbejdzanci

-Amerikanci       

Ako sam nekog propustio, ja se izvinjavam, ali vidite li koliko malo ljudi uopste ide na takve ture. Jedno je prica:"ja bi isao na Antarktik, a drugo je sesti i otici. Ako i njima zabranimo da putuju, pa koliko ce nas putovati na takve ture ???

Jedino gde bi trebalo uvesti ogranicenje je: covek se uloguje na sajt i kaze da ide za mesec dana na put, pa mu treba sponzorstvo! Posto ovaj sajt ima mnogo sire ciljeve od samog sponzorisanja, trebalo bi da "putnik" ima bar recimo sest meseci, ili godinu dana "radnog staza" na sajtu, da ne bude "ajde da se prijavimo, tamo dele sponzorstva" za putovanja :o Moramo se boriti protiv koristoljublja svake vrste :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja