Jump to content

Moto Zajednica

Kipujem kineza 250 ccm

Recommended Posts

  • Drug član, 1658 postova
  • Lokacija: Paracin

Potrebano mi je ovako nesto za brata, on nije clan BJB-a (verovatno ce postati) pa me zamolio da mu nadjem ovako nesto posto je spremio kintu. Njemu je to prvi motor pa je isto kao da kupujem ja zato postavljam temu kao u svoje ime jer tako ispada. Ako neko ima neku realnu ponudu neka javi a ako je iz BG-a i okoline on bi mozda vec danas/sutra dosao da pogleda, a van BG-a dolazimo kada se dogovorimo. (Ja polazim ako sam slobodan da vidim ko ce da plati pivo).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 563 postova
  • Lokacija: Backa Palanka
  • Motocikl: ktm 990

Moze brisanje, umesto kineza ispala yamaha virago 125 u ekstra stanju... Hvala svima koji su slali ponude.

SREEEECAAA njegova pa je jamahu uzeo,inace... :rat2: bi se upuco...

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • AMATEUR, 293 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Ma svasta:)

Moze brisanje, umesto kineza ispala yamaha virago 125 u ekstra stanju... Hvala svima koji su slali ponude.

SREEEECAAA njegova pa je jamahu uzeo,inace... :rat2: bi se upuco...

 

Vrlo mudro i slikovito nema sta cist plod logike, sad mi zao sto nisam imao logiku kao predmet dok sam bio skolarac..

 

Da je covek imao 2000E kupio bi tvoju Hondu iz proslog milenijuma, ne bi trazio Kineza zamale pare1jezik.gif

 

 

 

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 563 postova
  • Lokacija: Backa Palanka
  • Motocikl: ktm 990

Moze brisanje, umesto kineza ispala yamaha virago 125 u ekstra stanju... Hvala svima koji su slali ponude.

SREEEECAAA njegova pa je jamahu uzeo,inace... :rat2: bi se upuco...

 

Vrlo mudro i slikovito nema sta cist plod logike, sad mi zao sto nisam imao logiku kao predmet dok sam bio skolarac..

 

Da je covek imao 2000E kupio bi tvoju Hondu iz proslog milenijuma, ne bi trazio Kineza zamale pare1jezik.gif

o logici da nepricamo sto se tice pulseraca i sprintaca,bolje ATX-a voziti i Apn-ca nego to sokocalo sto se sarafi odvrcu,pa covece nemas ti pojma bre sedi jednom na transalpa ili teneru ili bilo koji slican takav ima da ga uzmes pa makar i bez masine napravio bi mu pedale i tako bi ga vozio a pulsera il bi zapalio il bacio na otpad,i izvini honda nije 2000e nego 2500 evra jer presla 100 000 a netrosi ni gram ulja,ee pajto moj zato i jeste ta cena i zbog tog je i neprodajem nadam se da shvacas sta ti pricam,a kad mi budu trebali novci i kad budem resio da je prodam cena ce biti oko 1500 evra ,to je bila samo neka vrsta reklame kako moze jedan motor iz 87. godine izgledati,inace za mojim motorom se mnogi okrecu i gledaju za razliku od necijeg...pozdrav

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • AMATEUR, 293 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Ma svasta:)

Pa da sam i ja imao 2000E kupio bi Hondu, ali posto nisam ja kupio to sto mi je bilo dostupno a i ostalo mi love taman da kupim kutiju srafova da zavrcem kad ispadnu.. Svako od nas zna sta je Honda a sta Kinez, nema potrebe da trosis "kompresiju" na ovakve stvari, topla voda je izmisljena odavno..

 

A kad je logika u pitanju tu si doktorirao, setimo se samo kad si prodavao "vijetnamku" za 60E, a bila je to najjeftinija jakna u Louisu koja je kostala duplo manje, pa frajlauf drugarski ispod cene..

 

A daleko bilo da se ribe okrecu za motorom umesto za mnom, a okrecu se pouzdano znam, motor mi sluzi za predigru, padaju srafovi od vibracija al padaju i ribe-provereno:P

  • Podržavam 15

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 563 postova
  • Lokacija: Backa Palanka
  • Motocikl: ktm 990

Pa da sam i ja imao 2000E kupio bi Hondu, ali posto nisam ja kupio to sto mi je bilo dostupno a i ostalo mi love taman da kupim kutiju srafova da zavrcem kad ispadnu.. Svako od nas zna sta je Honda a sta Kinez, nema potrebe da trosis "kompresiju" na ovakve stvari, topla voda je izmisljena odavno..

 

A kad je logika u pitanju tu si doktorirao, setimo se samo kad si prodavao "vijetnamku" za 60E, a bila je to najjeftinija jakna u Louisu koja je kostala duplo manje, pa frajlauf drugarski ispod cene..

 

A daleko bilo da se ribe okrecu za motorom umesto za mnom, a okrecu se pouzdano znam, motor mi sluzi za predigru, padaju srafovi od vibracija al padaju i ribe-provereno:P

OK zavodnice na pulseru,sto se vijetnamke tice sve sam ih prodao i ljudi i cenom i jaknom prezadovoljni mada je naravno jeftinije u Austriji koja je daleko oko 500 km odavde,pa sto nebi bila skuplja za oko 20 evra ovde,ja sam ih u racun dobio po ceni od 60 evra,a sto se tice frajlaufa isto neka tako kombinacija je bila i mislim da sam i njega ovde prodao,tako da nemoj da se mesas nesto previse nije lepo,ni ja se tebi nemesam u tvoje "motore" i stvari niti zelim

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • AMATEUR, 293 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Ma svasta:)

Znam ja gde je Austrija, ne vozim Hondu al ni sam glup i ne treba mi cas geografije za to, isto tako znam da ima ljudi na forumu koji donose stvari iz Lous-a po cenama iz kataloga, sve sto bi rekao bilo bi suvisno.. Jakne otisle, i frajlauf, sad su neki zmigavci na ponovljenoj licitaciji, jos polutke fale..

 

A to sto si se sam ubacio i umesao (a kazes da se ne mesas) u temu s primitivno beskorisnim komentarom, je izazvalo moj komentar a obicno nisam spamer, al morao sam..

 

Necu vise ni rec!

  • Podržavam 7

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 563 postova
  • Lokacija: Backa Palanka
  • Motocikl: ktm 990

Znam ja gde je Austrija, ne vozim Hondu al ni sam glup i ne treba mi cas geografije za to, isto tako znam da ima ljudi na forumu koji donose stvari iz Lous-a po cenama iz kataloga, sve sto bi rekao bilo bi suvisno.. Jakne otisle, i frajlauf, sad su neki zmigavci na ponovljenoj licitaciji, jos polutke fale..

 

A to sto si se sam ubacio i umesao (a kazes da se ne mesas) u temu s primitivno beskorisnim komentarom, je izazvalo moj komentar a obicno nisam spamer, al morao sam..

 

Necu vise ni rec!

vazi "bikeru" :takoje: polozio si cas iz geografije

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 863 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: R1200GSA

jbg, transalp 89 godiste, 600cc, nije mala stvar.. ljuta je to zver, trazi iskustvo i svo znanje ovog sveta da bi se bio vlasnik takvog motora. ;)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1658 postova
  • Lokacija: Paracin

Tema ponovo aktuelna, ujedno da vam kazem da ima svega i da se pazite. Ispostavilo se da doticna jamaha ima brata "blizanca", odnosno kada su otisli da prenesu motor i da ga registruju, kazu taj motor je vec registrovan, ijaooo...

 

Ajd burazer se nije nesto ni iscimao jer nije isplatio motor i covek mu vratio kaparu ali njemu nije bilo sve jedno zato sto je taj motor uzeo u trapmu za neki auto...

 

Znaci oprez prilikom kupovine ima svega u ovoj nasoj zemlji a ko ima nesto u toj klasi 125/250, kinez ili ne neka ponudi...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 85 postova
  • Lokacija: NS
  • Motocikl: aprilia atlantic 250, aprilia sr

A daleko bilo da se ribe okrecu za motorom umesto za mnom, a okrecu se pouzdano znam, motor mi sluzi za predigru, padaju srafovi od vibracija al padaju i ribe-provereno:P

 

0takoje.gif0takoje.gif0takoje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1017 postova
  • Lokacija: Novi Sad-Sabac
  • Motocikl: Suzuki DR-Z400, Yamaha TMax 500, Qingqi qm 200

Ne znam sta mislis pod realna ponuda ( nadam se da ne mislis jeftin :moto3:), ali pogledaj ovo, motor je prakticno nov

 

http://forum.bjbikers.com/index.php?/topic/73297-keeway-superhadow-250/page__p__1172500__hl__supershadow__fromsearch__1#entry1172500

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja