Jump to content

Moto Zajednica

Keeway superhadow 250

Recommended Posts

  • Drug član, 1007 postova
  • Lokacija: Novi Sad-Sabac
  • Motocikl: Suzuki DR-Z400, Yamaha TMax 500, Qingqi qm 200

Zdravo,

 

Na prodaju Keeway supershadow 250. Vozen dve sezone , presao 4.000km. Godina proizvodnje 2007, prva registracija 2009 god. Motor je prakticno bolji nego nov, sve je pregledano pritegnuto, pretresao ga majstor Boban sa Vidikovca. Karburator očišćen i nastelovan, zamenjeno ulje u vilama ( Motul ), zamenjeno ulje u kocnicama. Zamenjena sajla kvacila ( boban sajle ) stavljena nova poluga kvacila ( novi model ova ne bi trebalo da puca ), far sa halogenom sijalicom ( dosta bolje sija ). Motor od opreme ima bisage Iron Horse po 27l ( najveće koje su bile da se kupe, u jednu staje jakna o jet kaciga ) i torbicu za alat. Ima fabricki alarm i daljinsko paljenje. Ja sam vlasnik, motor nije registrovan, istekla registracija u septembru. Motor se nalazi u Sapcu u garazi jer ne vozim motor kada zahladi, za ozbiljne kupce organizovacemo razgledanje :moto3:. Motor je jednom rečju u odlicnom stanju, i nema mana, pa koga interesuje nesto ovako...

 

Cena 1250 eur sa opremom, ko hoce bez opreme moze malo nize. Telefon 064/2-000-155 Mile

 

Zamena uz neku doplatu dolazi u obzir samo Kawasaki Er 5 ili GPZ 500, ili Honda CB 500 ali da su u ekstra stanju.

 

Slike nisu neke, oglavnom su sa moto skupa iz Kosovske Mitrovice od ove godine, kada budem isao do Sapca napravicu jos neke.

JJCGI_sdc12046w.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

voZyG_sdc12062k.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

ova je pre sredjivanja motora

 

WqxVh_slika243.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Sretna kupovina :Mina:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1007 postova
  • Lokacija: Novi Sad-Sabac
  • Motocikl: Suzuki DR-Z400, Yamaha TMax 500, Qingqi qm 200

Hvala :Mina:

 

Dosta sam truda i rada ulozio, svaka zardjala podloska je zamenjena, srafovi takodje, svaki detalj ispoliran.

 

Da mi ne odgovara polozaj sedenja nebih ga ni prodavao, devojka ja i prtljag ( na slici ) BG-KM-SA-BG bez ikakvih problema a mogu reci da nisam ni zaostajao za ostalima.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1083 postova
  • Lokacija: Beograd - Vinca
  • Motocikl: sprint explorer, Malaguti Madison S250, Suzuki Burgman 400

Ako ne zamerate ja cu za trunku da odem u off ali meni se jakna vise svidja :lud:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1438 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!

Ako ne zamerate ja cu za trunku da odem u off ali meni se jakna vise svidja :lud:

 

 

Ako ne zamerate, ja cu za dve trunke otici u off...

Motor mi se veoma dopada, ali (za ozbiljne kupce organizovacemo razgledanje :moto3: )??? Pa bih rado rezervisao najmanje dve ulaznice za to organizovano razgledanje, posto mislim da mi jedno ne bi bilo dovoljno. I, ako moze neki termin, koji ti odgovara, pa da se grupa razgledaca, i eventualnih kupaca prilagodi... :lol:

-Razgledach u najavi-

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1007 postova
  • Lokacija: Novi Sad-Sabac
  • Motocikl: Suzuki DR-Z400, Yamaha TMax 500, Qingqi qm 200

Da nalo osvezim temu, posle odustajanja od prodaje, ponovo sam se bacio u razmišljanje ( izgleda da me zima inspirise) da menjam motor. Tako da mašinu ponovo stavljam u promet. Od prošlog pokusaja prodaje novosti su : Kilometraža je veća za oko 1 000km (nisam ga skoro ni vozio), stavljen je novi Unibat akumulator i stavljen je novi CDI (stari crko iz neobjašnjivih razloga). Stanje motora isto, praktično je kao nov.

Cena je za sada ista, neka krupnija korekcija nije predviđena, nije mi hitno mogu da ga vozim i sledeće godine. Motor se moze videti u BG.

Od zamena me interesuje neki enduro ( posle dugo razmišljanja sam shvatio sta mi treba, nadam se samo da nisam suvise nizak 178cm ?), konkretno Transalp (od 1993. onaj model sa diskom pozadi), Super tenere i eventualno KLE posle 1994, nije mi bitno previse godište ali je bitno da bude bas dobar, jer malo vremena imam za voznju, pa nebih i to vreme da provodim kod majstora. Doplata, nebi valjalo da bude neka prevelika, nebih da licitiram ali recimo 300-400eur maks, ali opet sve zavisi kakav se motor nudi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1007 postova
  • Lokacija: Novi Sad-Sabac
  • Motocikl: Suzuki DR-Z400, Yamaha TMax 500, Qingqi qm 200

Da malo osvezim oglas. U finalnoj sam fazi kupovine Transalpa pa da učinimo ponudu atraktivnijom.

Cena ide dole 1100 eur plus vizir sa nosacima gratis. Stanje je nepromenjeno, sedi i vozi, km oko 7,000, reg do aprila 2014,

 

Nove slike

 

bumq.jpg

 

7llz.jpg

 

ir6w.jpg

 

tcv8.jpg

17pq.jpg

81ux.jpg

zb22.jpg

mie0.jpg

 

Gratis

imag0105qs.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1007 postova
  • Lokacija: Novi Sad-Sabac
  • Motocikl: Suzuki DR-Z400, Yamaha TMax 500, Qingqi qm 200

Transalp kupljen u petak, spram toga cena ide dole na 1.000 eur. Meni deluje kao korektna, obzirom na stanje motocikla...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1007 postova
  • Lokacija: Novi Sad-Sabac
  • Motocikl: Suzuki DR-Z400, Yamaha TMax 500, Qingqi qm 200

Prolazi zima polako, treba razmišljati o mopedu :moto3: oglas aktuelan

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1007 postova
  • Lokacija: Novi Sad-Sabac
  • Motocikl: Suzuki DR-Z400, Yamaha TMax 500, Qingqi qm 200

Aktuelno, masina probudjena iz zimskog sna, vracen akumulator, nasut rezervoar svezeg benzina, malo provozan da se iskoriste suncani dani.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1007 postova
  • Lokacija: Novi Sad-Sabac
  • Motocikl: Suzuki DR-Z400, Yamaha TMax 500, Qingqi qm 200

Otisao,

 

Novom vlasniku puno bezbriznih kilometara.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja