Jump to content

Moto Zajednica

Kupio bih Varadera 1000

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 273 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: BMW 1200 GS Adventure

Pa druze ovako:

u oglasima na mobile.de sam nasao ovog Varadera...zasto sam ga od ovog coveka uzeo?!? Covek drzi servis i lokal za Hondu i Ducati...motor je kupljen od njega u radnji NOV, onda je ponovo dosao u posed ovog coveka (sto ima radnju i servis) i on ga stavio na prodaju. -prvi vlasnik ovog Varadera je kako sam cuo dao ovaj doplatio i uzeo mladji...-Redovna servisna knjizica, uradjen veliki servis pre 3.000 km. Motor inace ima 55.000 km. Kada me drugar koji je otisao da ga vidi, nazvao, rece : "Jovane brate, najbolji do sada! -ne propustaj ovu priliku, motor je nov!" I tada mi je islikao sve sto sam trazio i poslao na mail, kada sam video slike :DDD ajooooooj nema nikakvih tragova habanja, da je izguljen bilo gde i slicno... od opreme ima sve potrebno (travel paket), centralni stender, grejace rucki bagster sediste, crash bar, cak su i gume nove... tako da sam rekao da ga uzme...

 

da ne duzim....2005 godiste je motor, cena motora 5.300 evropskih novcanica i covek nije hteo ni da cuje za skidanje cene...msm ne bih ni ja, motor je vise nego odlican.

 

Sa cenom njegovog prevoza do Srbije i carinom, sve znaci samo da ga ja registrujem izasao me ravno 6.200 eura... sad mnogi spekulisu da li je mnogo ili ne? - ja mislim da nije i jedva cekam da dodjem u Srbiju i vozim novo motorche :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 273 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: BMW 1200 GS Adventure

Hvala druze...od nekih da kazem 15 motora od pocetka price o Vari pojurenih, ovaj je bio najbolji i najkompletniji sto se opreme tice! Hvala jos jednom! :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 273 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: BMW 1200 GS Adventure

eto zavrsi se jos jedna avantura sto se motora tice....ako nekoga nesto zanima moze slobodno pitati...jos jednom se zahvaljujem svima koji su kako-tako uticali na razvoj cele situacije!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja