Jump to content

Moto Zajednica

"Bike-rock" Mirovna misija

Recommended Posts

  • U prolazu, 41 postova
  • Lokacija: a be Nis be...
  • Motocikl: Suzuki Burgman executive 650

Jutros sam i ja saznao za njega, iz Valjeva je, izgleda da se malo ostetio "dole". Nadam se da nije nista strasno. Barem tako sam cuo.

Ovo je motor koji je vozio VA tablice.

dw9Hs_dscn6391ms5.th.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 38 postova

povređenom valjevčanu brz oporavak a vama koji ste se vratili sa kosova sve čestitke.ipak smo dobro prošli kada se uzme u obzir koliko je motora bilo i koja je to kilometraža. možda će ovo da malo promeni sliku o bajkerima

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 187 postova
  • Lokacija: Ivanjica
  • Motocikl: Suzuki Inzuma 250

Ove godine sam propustio dosta skupova, ali odlaskom u Mitrovicu sve sam nadoknadio.Onakav doček je teško opisati, izgledalo je kao da je cela Mitrovica izašla na ulice da nas pozdravi.Naša vožnja do Kosmeta je najmanje što smo mogli da učinimo za te ljude dole, a zauzvrat, na svakom koraku dobili smo toliku zahvalnost, srdačnost, gostoprimstvo.Osećao sam se kao njihov heroj, trudio sam se da svima uzvratim pozdrav.Gde god da sam ušao neko je od Mitrovčana platio piće, čak i jutros u Leposaviću umalo doručak za nas osam.Čak su nas i u ovdašnjim medijima pohvalili i prikazali mimo ustaljenih stereotipa.Voleo bih na proleće da ponovimo nešto slično.

Sa politikom nema ama baš nikakve veze, bar što se tiče nas nekoliko stotina koji smo vozili do dole, možda ovi što su sedeli u fotelji i nisu hteli da kisnu znaju bolje ili im je krivo što nisu išli pa sad izmišljaju razloge, što bi rekli "kao babe u bolesti".

Nama je bilo odlično, lepo smo se vozili, druzili, još bolje zabavili i molim vas da komentare ko je i zašto ovo organizovao ostavite za sebe i za neke trač-forume, a nama i onim ljudima dole ne kvarite jake utiske.Veliki pozdrav za sve motoriste, a posebno za učesnike ove nezaboravne vožnje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 145 postova
  • Lokacija: STARA PAZOVA
  • Motocikl: Suzuki V STROM 1000

ovo je bio najbolji dogadjaj sezone!Voznja je bila za svaku pohvalu kao i sama organizacija!

posebna prica je sam docek i podrska ljudi u kosovskoj mitrovici!Svaka pohvala njima i sto rece jedan mestanin,mi smo njima doneli malo nade i ostavili ,mali deo svog srca dole!svaka cast svima koji su bili tamo i koju su odvozili ovu voznju!

 

post-767-12878991278487_thumb.jpg

post-767-12878991322393_thumb.jpg

post-767-12878991323884_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 369 postova
  • Lokacija: Cacak

barem nas nisu opisali kao i obicno (suicidalni, pijani manijaci koji seju smrt po drumovima i ugrozavaju saobracaj)

Opisali su vas (nas) u Blicu kao mirovnu a moguce i (andjeli pakla) misiju,(procitaj).

Uz to i mali sitan text,vise inf bilo za skup na Hvaru....

U par poslednjih postova cesto se pojavljuje:kod njih "dole" bili smo "dole" idemo "dole"...

Nije mi jasan taj nacin izrazavanja,sta je to dole i zasto smo mi gore ?????

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 72 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: YamahaTDM850

barem nas nisu opisali kao i obicno (suicidalni, pijani manijaci koji seju smrt po drumovima i ugrozavaju saobracaj)

Opisali su vas (nas) u Blicu kao mirovnu a moguce i (andjeli pakla) misiju,(procitaj).

Uz to i mali sitan text,vise inf bilo za skup na Hvaru....

U par poslednjih postova cesto se pojavljuje:kod njih "dole" bili smo "dole" idemo "dole"...

Nije mi jasan taj nacin izrazavanja,sta je to dole i zasto smo mi gore ?????

Pretpostavljam da se na "dole" misli kao  geografski  dole!!! Ja isto tako koristi "dole" kada hocu nesto da prikazem kao juzno! Nemislim da je to bilo u pezurativnom smislu! :-\

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5371 postova
  • Lokacija: Trebinje
  • Motocikl: Honda Varadero 1000 ABS

Cuo sam se sa nasim predsjednikom,kaze da je bilo fantasticno!

 

Mozda mi posalje neke slike,pa cu to okaciti.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 208 postova
  • Lokacija: SRB Uzice Rade-Squi...

Ukratko ovaj događaj je za mene najvredniji zbog emocija koje su prožimale celo putovanje

zbog pozitivne energije koju smo osetili u dobrodošlici celim tokom puta a i zbog jednog fenomenalnog druženja.

Evo i slika pa prosudite i sami!

 

http://s199.photobucket.com/albums/aa55/kujundzic1/?action=view&current=IMG_0019.jpg

Odlazak administrativna granica.

http://s199.photobucket.com/albums/aa55/kujundzic1/?action=view&current=DSCF2452.jpg

Druženje sa Mitrovčankama  :-*

http://s199.photobucket.com/albums/aa55/kujundzic1/?action=view&current=IMG_0050.jpg

Šone iz Doboja još vuče gips na nozi od Sarajeva al je došao, bravo!

http://s199.photobucket.com/albums/aa55/kujundzic1/?action=view&current=PICT0282.jpg

Svugde prisutni KFOR

http://s199.photobucket.com/albums/aa55/kujundzic1/?action=view&current=PICT0246.jpg

Jedna slika koja nas vraća u realnost!

http://s199.photobucket.com/albums/aa55/kujundzic1/?action=view&current=IMG_0054.jpg

Udes, prema rečima očevidaca vozač automobila je pokušao da auto okrene pod ručnom dok

je iza njega išao motocikl, mi smo naišli malo kasnije  bilo je to  iza ponoći.

http://s199.photobucket.com/albums/aa55/kujundzic1/?action=view&current=DSCF2522.jpg

Povratak sa prijateljima iz Futoga. Vožnja je bila odlična, nas je uhvatila sitna kiša zadnjih 25km

inače sve ostalo je bilo za 10-ku. 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 92 postova
  • Lokacija: Svilajnac

Konacno sam se dokopao kompa. Mislim ceo put je bio ekstra!!!!

Ako mi verujete da jos ne mogu da skontam sta se desilo u K.Mitrovici. Nisam se skoro ovako proveo!

Provod je bio prosto neverovatan. Cak smo spavali kod nekog lika u stan. Ljudi su toliko gostoprimljivi da... svaka im cast!!! Popili smo tonu piva. Uopste nemam predstavu ko je donosio svo to pivo! Samo znam da smo se totalno otkacili.

Fantasticna tura, fantastican provod, odlicna svirka i puuuuuno devojaka!!!

 

Samo sto moj kolega dav8386 nismo otisli kuci u subotu, nego smo zapalili do Banje Koviljace. I pritom promasili put kod Valjeva i otisli u Bajnu Bastu. Sve u svemu dobra tura za tri dana svega 962km, od toga oko 400km pod zestokom kisom. Hvala bogu sve je proslo super ;D ;D ;) ;)

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 631 postova
  • Lokacija: SVILAJNAC
  • Motocikl: Honda Africa crf 1000

onaj osecaj,od Raske pa sve do Kosovske Mitovice,jednostavno je nemoguce opisati recima,ceo grad na ulici,svi drze tri prsta,osmeh :D i suze :'( radosnice.deca bukvalno presrecna,traze nam da im se potpisemo na njihovim malim rucicama,jer nikada nisu videli ovako nesto. :o

o domacinima necu ni da komentarisem,verujem da nije bilo dole bajkera,a da nije dobio pice od strane Mitrivcana,Zvecana,moj motor se i nije video od kartona piva,a nisu nam dozvolili,da damo ni jednu jedinu turu,kasnije lik dolazi i pita gde spavamo,reko nigde,nismo ni dosli da ovde spavamo,ali smo bili prinudjeni da odemo kod njega u stan,naravno samo da ostavimo stvari,posto smo odmah sisli dole,odveo nas prvo na klopu,a zatim u Zvecani,u nekoj diskoteci,i tu mi se otprilike ugasio film :-[ ;D ::)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 3 postova
  • Lokacija: Kosovo - KM

Bravo bajkerice i bajkeri. Hvala vam za vas malom ali za nas u KM velikom podvigu.

Nisam bajker ali sam ipak potražio vaš forum i registrovao se da bih mogao da vam se zahvalim.

Kao što je gore neko rekao, ne sviđa mi se politička pozadina ovog skupa. Vi ste nepristrasna organizacija i niko nebi trebalo da vas svojata.

Mogli ste lepo doći u subotu 6 i ostati i nedelju 7.

Ipak hvala vam.

Gledam ove slike i čudim se gde nestadoše toliki ljudi i motori.

Priroda posla mi je da sam bio na ulici kad ste prodefilovali gradom, došli do most a, okrenuli i vratili nazad. Kod sebe sam imao jedino telefon N6600 i njime uspeo da snimim tri klipa u trajanju od po 9 sec. Znam da to nije ništa i da je slab snimak, ali jbg, nisam razmišljao da ponesem DV cameru, sledeći put neće biti propusta.

Od mene tolicko, hvala vam jpoš jednom i vidimo se opet sledeće godine.

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja