Jump to content

Moto Zajednica

TAKMIČENJE NA TEMU "ULICA"

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 927 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Transalp 600V

Tema za ovaj krug takmičenja je "ULICA".

 

Budite kreativni, tema je opširna i daje puno mogućnosti.

 

Pobednik prethodnog takmičenja nema pravo učešća u temi koju sam zadaje, već mora sačekati sledći krug.

 

IMATE DESET DANA ZA IZRADU FOTOGRAFIJE POČEVŠI OD SUTRA!

NE ČEKAJTE POSLEDNJI DAN!

 

MOLIM SVE UČESNIKE DA PRE SLANJA FOTOGRAFIJA PROČITAJU PRAVILA TAKMIČENJA.

One fotografije koje ne budu u skladu sa pravilima neću priznavati. POSEBNO OBRATITE PAŽNJU NA SMANJIVANJE FOTOGRAFIJE NA ZADATI FORMAT!

 

 

ROK ZA SLANJE FOTOGRAFIJA: 27.01.2012. u 20:00h

FOTOGRAFIJE ŠALJETE NA: bjb.photo@gmail.com

 

Šaljete samo jednu fotografiju!

U subject delu napišite ime teme!

Ne zaboravite da napišete svoje ime i nadimak na forumu!

Uvek proverite pre slanja da li ste smanjili fotografiju!

 

Srećno!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ♥Amor Vincit Omnia♥, 1524 postova
  • Lokacija: Beograd/Kina
  • Motocikl: Fazer 600

Niko nije predlagach...glasali su svi za predloge i ovo je imalo najvishe glasova, tako da SVI imaju pravo da uchestvuju...a Helenin prvi post je copy/paste pa je zato ta rechenica o zabrani prethodnog pobednika tu...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 228 postova
  • Lokacija: Beograd

Jbg pravila su takva da ne obavezuju urednika rokom za objavljivanje glasanja.Pravila se moraju postovati.Istina,nekada,prilikom realizacije ideja u samom postupku snimanja cemo prekrsiti osnovna pravila fotografisanja.Za takvo krsenje pravila skoro uvek postoji opravdanje.Ako razmisljate na ovaj nacin,ako opravdano krsite pravila,pre nego sto posaljete fotografiju,vodite racuna da ne prekrsite pravilo smanjivanje fotografije na zadatu rezoluciju.Jasno je naglaseno velikim slovima i crvenom bojom da za to nema opravdanja.Urednik ne obavestava takmicare kada pocinje glasanje i ne objavljuje fotografije koje nisu smanjene na zadatu rezoluciju vec ih kaznjava drakonskom merom "diskvalifikacija iz kruga takmicenja".Ako nekada uradi drugacije to je njegov dobar dan.

Ove i slicne stvari svako sme da konstatuje ali ne i da se ljuti ili da ima zamerke na takav rad jer tu nema nicega sto je u suprotnosti sa pravilima naseg foto konkursa.

Osim toga iscekivanje i visestruke ispale kada otvorite forum i pomislite da cete se zabaviti analiziranjem i ocenjivanjem amaterskih fotografija,kad ono corak, uvecava vasu neizvesnost i amatersku strast prema fotografiji.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer

brate veci krap nisam cuo u zivotu...zamisli da tako radis bilo koji posao...ovo lici na ono ako ti se ne svidja pali...pa meni se ovde sve svidja sem ovoga...jbg...necu da palim.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ♥Amor Vincit Omnia♥, 1524 postova
  • Lokacija: Beograd/Kina
  • Motocikl: Fazer 600

Ja ljudi stvarno ne kapiram zashto vi svi kukate. Da se razumemo neshto, svi smo mi dobrovoljno na forumu, i ovaj foto podforum je ovde na MOTO forumu samo zato shto ima ljudi koje to interesuje, pa su admini reshili da izadju u susret i napravili takav podforum. Helena (kao i bilo koji drugi urednik) je dobrovoljno urednik, zato shto zeli da pomogne i doprinese forumu na neki nachin. Niko nju niti nekog drugog urednika ne placa za to, to im nije posao, nego dobra volja i zelja... Helena je student, i njoj je na prvom mestu fakultet i obaveze oko toga, a tek onda forum i ostala zajebancija, kao shto je i vama predpostavljam na prvom mestu vash posao, ili porodica itd, a tek onda zajebancija. Imajte malo razumevanja, ispitni rok je trenutno, kapiram da joj je vishe stalo da polozi ispit, nego da okachi takmichenje bash na "zadati" datum, nece niko crci ako se takmichenje okachi koji dan kasnije.

 

A u krajnjem sluchaju, vi shto najvishe zamerate, shto se vi ne uhvatite onda da neshto konstruktivno uradite, shto vi onda ne uzmete da vodite takmichenja i glasanje ?

 

Malo tolerancije nije na odmet....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer

   Helena,koliko ti imas advokaaataaaa...svaki posao pa i dobrovoljan mora da se radi profesionalno.Ja da imam vremena ja bih se prijavio,ali nemam,samim tim ne prihvatam se necega sto ne mogu da ispostujem.Molim Helenu da ustupi mesto nekom ko nije student,i ima vremena,i moze da ispostuje kolege fotografe...jer studije su mnogo vaznije.Ja Helenu ne poznajem,ali kao urednik foruma ne ispunjava standarde,a ako joj neko tolerise iz drugarskih ili ne znam ti kakvih razloga to je druga stvar.Sam sam isao na fakultet,pa znam da sam imao vremena,za mnoge van fakultetske obaveze...tako da to nije razlog.Uz duzno postovanje,kolega Sashac,otac dvoje tinejdzera,suprug,fotograf entuzijasta,Manager u ugostiteljstvu,slikar,instruktor borilackih vestina,profesionalni maser i namestac kicme,bajker,..Vidite koliko obaveza imam...   

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ♥Amor Vincit Omnia♥, 1524 postova
  • Lokacija: Beograd/Kina
  • Motocikl: Fazer 600

Nema Helena advokate, nego ako vi (ti) imash pravo da kukash, imam i ja pravo da kazem moje mishljenje koje je u ovom sluchaju suprotno tvom. Ovo je moto forum, ovde ne bi ni trebalo da postoji ovakav podforum, ali eto postoji jer spaja ljude koji vole motore i fotografiju (kao shto postoji i Cs podforum itd).

 

I ja pratim ovaj podforum i uchestvujem na nekim takmichenjima (kada se setim da poshaljem fotografiju), ali ne kriziram ako se tema ne okachi isti dan kada je kao predvidjeno...

Ne vidim poentu u dizanju tenzije...kao da se pa neshto i desi...Okachi se tema, pogledash fotografije i glasash...to traje 5-10-15 minuta i kraj ! Necesh pogledati tu temu vishe dok se ne objavi pobednik, onda malo komentara...i onda opet u krug nova tema itd...

 

A ti ako pored toliko obaveza koje si gore nabrojao imash vremena da se nervirash oko necheg tako trivijalnog kao shto je Da li je tema postavljena ili ne...svaka ti chast, zivot ti je onda extra lagodan i zavidim ti iskreno !

 

I povlachim se iz teme, da me ne bi josh neko sluchajno nazvao advokatom...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer

ja se ne nerviram,daleko bilo,subjektivnost je jaka kod tebe,i treba da se iskljucis.Ako nas neko lozi da slikamo,pa smanjujemo slike ovako i onako,pa se mi potrudimo i posaljemo,onda treba da ostane dosledan.A JA BIH BAAS VOLEO DA UPOZNAM KOLEGINICE,DA PROCASKAMO UZ KAFICU,koju ja castim...

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduro maniac, 1751 postova
  • Lokacija: Beograd/Krupanj
  • Motocikl: BMW F800GS

Ali helene nema uopste :D Valjda se zavrsio januarski rok :D al dobro sad pocinje februarski, pa nema nista do kraja februara :lol: Salim se, samo opusteno, javice se ona ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 927 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Transalp 600V

U jeeee, nema me tri dana, a ovde haos.

 

Ja sam urednik zato što niko drugi neće da se prihvati tog posla.

Evo predlažem da to bude ben10, ukoliko se slažu administratori, pošto je on jedan od retkih koje ovo uopšte interesuje i najviše se nervira kad nisam u mogućnosti da nešto uradim na vreme, možda bi on to urednije vodio.

 

Nemam januarski ispitni rok, samo februarski.

 

Nisam znala da imam advokate, ali hvala što rade pro bono :)

 

Kačim glasanje, a do sredine februara biću nedostupna. Smislite do tad koga hoćete za urednika.

 

Untitled-1.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 927 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Transalp 600V

Ali helene nema uopste :D Valjda se zavrsio januarski rok :D al dobro sad pocinje februarski, pa nema nista do kraja februara :lol: Salim se, samo opusteno, javice se ona ;)

 

Sviđa mi se tvoj stav :D Bar je neko raspoložen :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 927 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Transalp 600V

ja se ne nerviram,daleko bilo,subjektivnost je jaka kod tebe,i treba da se iskljucis.Ako nas neko lozi da slikamo,pa smanjujemo slike ovako i onako,pa se mi potrudimo i posaljemo,onda treba da ostane dosledan.A JA BIH BAAS VOLEO DA UPOZNAM KOLEGINICE,DA PROCASKAMO UZ KAFICU,koju ja castim...

 

 

Kolega, nema problema, popićemo kafu, ali kad prođe ispitni rok :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja