Jump to content

Moto Zajednica

KULINA 2012

Recommended Posts

  • Integrisan, 8145 postova

Evo, imamo i film... :hej:

 

Nije bilo vremena da bude baš sve savršeno, ali nadam se da će dočarati atmosferu. U svakom slučaju, kroz ovaj video možete se voziti sa nama!

 

  • Podržavam 14

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 569 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Ducati Streetfighter

Neverovatan je osecaj u grudima, kad si okruzen najboljim ljudima BAJKERIMA !!!

 

Svaka cast svima koji su pomogli ovu akciju na bilo koji nacin :care:

 

 

 

 

Veliko je :ljubav: Bajkersko! :sampion:

  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5342 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Odlazak u Kulinu u Subotu, tj. ceo taj dan je bio savrsen. Hvala svima koji su ucestvovali i na bilo koji nacin doprineli akciji! :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • REW/Hit The Road, 501 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R 1250 GSA

Posle jednodnevne vremenske distance i pregledanih fotki, mogu da kažem da se osećam veoma ponosno na našu akciju i to što sam bio deo nje. Nismo ni svesni, u trentku koliko to sve znači, srećom postoji pisani i foto trag tako da uvek možemo da se podsetimo i sebi damo snage za nove izazove.

 

Nisam se javljao odmah jer sam bio totalno slomljen posle posete paviljona sa decom. Ta slika u meni izaziva pomešana osećanja. Tuga, bes, energija...sve pomešano. Na kraju ostaje velika želja da se pomogne onima koji tu pomoć očajnički žele i trebaju.

 

Ja se uvek rukovodim rečenicom našeg velikog Ive Andrića: ”Život nam vraća samo ono što mi drugima dajemo"

 

Dajmo onima koji imaju potrebu i vratiće nam se u životu. Kuline imaju tu potrebu.

 

Do novog viđanja svima hvala. 1zdravo.gif

  • Podržavam 7

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • witch, 476 postova
  • Lokacija: Beograd

Pored pelena, Carnexa, imali smo vrednu donaciju od strane našeg člana, Kypck (nije kipk kao što sam do sad mislila nego Kursk, ćirilično :lol: ) i njegove firme Puma. Oni su donirali malo oštećene Puma patike(ali i te kako dobre!!) za štićenike Doma :takoje:

Toj donaciji su se najviše obradovali štićenici, jer im je obuća stvarno jako potrebna!!

 

Hvala kompaniji Puma i našem forumašu Kypck :care:

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2013 postova
  • Lokacija: Pula
  • Motocikl: KTM 1290 SD GT

šta reci. srce bikera je veliko. kada bi ovi ostali što cuju a ne vide i vide a ne šlušaju pogledali vas i vaša djela posramili bi se pred žalosnom istinom na kucnom pragu i najvjerovatnije ukljuculi u sljedecu akciju.

cure i decki nisam mogao biti sa vama ali se nadam da hocu jednom a vama i vašim djelima se klanjam do poda.

veliki pozdrav svim ucesnicima humanitarne akcije Kulina.

  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bandolerosi, 816 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Suvozačica na TDM-u

Tačno tako Mile, svaka čast svima koji ste učestvovali u ovim Deda Mraz akcijama - Sremčica i Kulina!!! :takoje: Mi, koji smo ove godine konkretno i išli u Kulinu samo smo bili oni koji su ovaj put mogli poći i proslediti sve što smo svi zajedno skupili!!! :care: Prošle godine Bandolero i ja smo kao i vi učestvovali donacijom,nismo mogli i ići, ali smo svim srcem bili uz one koji su otišli kao i svi vi sada sa nama!

 

Malo su se slegla osećanja pa mogu bistre glave da vam kažem da zaista postoji način da se svaki pojedinac izdigne iz ovog "pramulja života" u kojem trenutno živimo. Vera je to! Treba verovati u nešto a velika je stvar što se pokazuje da možemo da verujemo u našu zajedničku humanost i ogromnu pozitivnu energiju koja sve ideje pretvara u stvarnost. Nismo nikad izneverili one koji nas čekaju.... a tako će biti i za Uskršnju akciju u Sremčici i za planiranu akciju u Kulini. Samo još da se sprovedu neke ideje i planovi tamo načelno dogovoreni pa će nas i u Kulini biti onoliko koliko i u Sremčici ako bude potrebno! Ako je to način da se skrene pažnja onih koji mogu mnogo više nego mi da im pomognu i razreše njihove tekuće probleme i olakšaju im i onako težak život..... ali što reče Mile "čuju a ne vide i vide a ne slušaju".

 

:zdravo:

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja