Jump to content

Moto Zajednica

Matori povratnik

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 392 postova
  • Lokacija: Milwaukee, WI
  • Motocikl: Prodat, do daljeg cetiri tocka :(

Evo posto me Dexxter izgrdio, moram da se predstavim. ;D Mislio sam da predstavljanje saceka da kupim bike i da se predstavim sa sve slikom, ali to sa slikom ce da saceka dok se masina ne parkira u garazu. Dakle, sta reci?  Iz Novog Beograda sam, 45 blok, 45 godina, ekonomista po vokaciji, ali ne radim u struci. :-[  Prva besna masina koju sam uzjahao, davne 1974 god. bio je Pony Express sa Puch masinom. Mnogi se verovatno i ne secaju,a mladja populacija ovde i ne zna za taj primerak "zveri" na dva tocka. ;D  Posle Ponike na red su dosli Tomosi: T15, sprint 50, Kros junior, zavrsetkom tog poglavlja, na scenu stupa CZ enduro 250, Honda CB400, povremena voznja Kawasakija GPZ 900R (sto je to bila brza sprava u ono vreme  :) ) od pokojnog drugara i tu se prica na zalost prekida neke 1992. godine. Posao, skola, porodicne obaveze, bolest u porodici itd. sve me je to odvojilo dugi niz godina od motora. Nekako se sada skockao trenutak, da mogu da se vratim na bajkersku scenu. Velika zelja je Yamaha FZS 600 Fazer, ali mogucnosti kazu nesto drugo, najverovatnije neki Suzuki Bandit 600, starijeg godista 96-97). Prica ce se nastaviti. U svakom slucaju vidim da ovde ima dosta zaljubljenika u motore i da je ovo jedno fino mesto za virtuelno druzenje. Nadam se da cu vremenom upoznati neke clanove i u RL. Od sada tu sam medju vama, da delimo dobro i sto manje zla. :) Veliki pozdrav svima!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde

Evo posto me Dexxter izgrdio, moram da se predstavim. Iz Novog Beograda sam, 45 blok, 45 godina, ). Prica ce se nastaviti. U svakom slucaju vidim da ovde ima dosta zaljubljenika u motore i da je ovo jedno fino mesto za virtuelno druzenje. Nadam se da cu vremenom upoznati neke clanove i u RL.

da me ljudi ne znaju pa i da ti poveruju da sam te izgrdio ;D ;D ;D

dobro nam došao, komšija povratniče! Vidimo se vrlo brzo tu po bloku... ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Andragog, 4792 postova
  • Lokacija: On off road
  • Motocikl: BMW K25 HONDA PD05

Dobro dosao gene,ja se vracah par puta ali resih da vise ne ostajem bez motora.Zoran Pancevo,Uzice.Dominator 650.Cene padaju,strpi se .Poz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 392 postova
  • Lokacija: Milwaukee, WI
  • Motocikl: Prodat, do daljeg cetiri tocka :(

Hvala svima na dobrodoslici. Eto nije dugo trajalo, kupih i ja bike. Sada sam pravi clan zajednice.  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja