Jump to content

Moto Zajednica

15. Moto GP Japan,Motegi

Recommended Posts

  • Ne silazi, 5352 postova
  • Lokacija: Trebinje
  • Motocikl: Honda Varadero 1000 ABS

Ovo je bas bio prst u oko Japancima, jedan ducati pobedio, a drugi osvojio titulu bas na njihovom terenu. :D

 

Na Hondinoj stazi,njima je bilo najgore.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • In memoriam, 783 postova
  • Lokacija: Ottawa, Canada

Cestitke Stoneru, koji za razliku od prosle godine, cini mi se nije pao ni na jednoj trci!

Rossi je najveci, ali mu je sreca bas okrenula ledja. Mislim da je njegov tim kriv za Motegi.Mogli su mu javiti da Capirossi vozi 6-7 sekundi brze od njega po krugu.

Ducati je 34 godine nakon MV Aguste vratio titulu u Evropu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5352 postova
  • Lokacija: Trebinje
  • Motocikl: Honda Varadero 1000 ABS

lalajko ja sam pokusao da izrazim moje neraspolozenje zbog Doktora a ne zbog onog curana stonera.... ;D ;D ;D

 

Znam! :)

 

Jao Lalajko,kakav si ti macak?! ;)

P.S. Nadam se da su tabele stigle pravovremeno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest farbach

2004. u klasi 125 Stoner nije zavrsio 7 trka

2005.  u klasi 250 je skoro stigao Pedrosu u bodovima, da bi na domacoj stazi u Australiji pao povredio se i izgubio svaku sansu da osvoji titulu. Pre toga je imao jos dva pada.

2006. nije zavrsio 6 trka, uglavnom zbog padova.

2007. je Ducati zajedno sa Desmosedicijem nastelovao i Stonera. Ove godine bez pada na trci. Koliko se secam samo jednom na slobodnom treningu.

 

post-0-12878991161564_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5352 postova
  • Lokacija: Trebinje
  • Motocikl: Honda Varadero 1000 ABS

Evo sta nam kaze Dotore:

 

"Velika steta,kako se sve okrenulo protiv nas,na suvom smo bili brzi od Stonera i mogli smo imati dobre sanse" rekao je skruseno Rossi

 

O problemima na trci kaze:"Imali smo intermediate prednju gumu i zadnju sjeceni slick,sto je za ovakve situacije normalno,medjutim skoro da mi je bilo nemoguce voziti i obarati po krivinama taj motor,zato sam otisao do boksa,ali mehanicari nisu mogli da pronadju bilo sta sto nije u redu,potom sam se vratio,ali tada je vec trka bila gotova za mene i sampionat je otisao."

 

O trenutnom stanju u prvenstvu i  Stonerovoj Pobjedi:"Bilo kako bilo ovo su trke.Imaju jos tri trke do kraja i mi cemo uraditi najbolje sto mozemo da nadjemo put kako da pobjedimo i zavrsimo sezonu u viskom ritmu. Stvarno mi je zao zbog mojih fanova i svih ljudi u timu. Cestitke Lorisu,ali posebno Casey na osvajanju titule. Posebno sam polaskan jer je svoju pobjednicku majicu posvetio meni,ako vec neko drugi treba da pobjedi,drago mi je da je to jedan od mojih fanova. On je odlican rival i nadam se da cemo nastaviti taj rivalitet u buducnosti."

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5352 postova
  • Lokacija: Trebinje
  • Motocikl: Honda Varadero 1000 ABS

Postoji mogucnost uvodjenja samo jednog snadbjevaca pneumatika,jos nije odluceno,ali je dat prijedlog pred Grand Prix komisiju.

 

Po meni malo glupo,ali dobro,mada tada ne bi bilo mogucnosti da se neko izvlaci da su mu losije gume,nego kod ostalih.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5342 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Verovatno je sledeca odluka da se moraju voziti samo Japanski motociki. Sa iskljucivo italijanskim vozacima.

 

Moze, ali pod uslovom da imaju bar 2 motoGP titule  :P

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ducatista, 2892 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: beše Ducati 998

Postoji mogucnost uvodjenja samo jednog snadbjevaca pneumatika,jos nije odluceno,ali je dat prijedlog pred Grand Prix komisiju.

 

Po meni malo glupo,ali dobro,mada tada ne bi bilo mogucnosti da se neko izvlaci da su mu losije gume,nego kod ostalih.

Mislim da bi ovo bilo XTRA glupavo. pa u cemu je onda tu draz. Da moto GP postane kao formula 1. Stvrano u tom slucaju bi jedino preostalo da svi pocnu da voze isti motor po kup takmicenju i TaDaDa. Unisteno. S' jedne strane se slazem da bi se tada videlo ko je ko, ali ja ne zelim da ponovo gledam nesto nalik Sumaherovoj "dominaciji" u ovim trkama. Pa zato ih i pratim jer postoje mogucnosti greske. Moze uvek neko da zasere sa gumama ili sa aerodinamikom. Od kad pratim Moto Gp posle Duana Rossi je stvarno legenda ali mi je i slatko kad ga neko pobedi ravnopravno 1 na 1 na stazi, ove godine je to bio Stoner prosle (nazovi) Hejden, a posle je samo sladje kad na sledecoj trci pobedi on pa onda neko drugi, pa treci i tako dalje, sto vise vozaca u konkurenciji to bolje. MIslim da se slazete. Kapiram i malo razocarenje svih koji navijaju za Rosija pa im je Stoner antipatican zbog toga sto ne pravi neke zezancije posle pobede ali to je odlika Valentina i zbog toga je mozda i najpopularniji vozac u istoriji ali biga je... Zivota je bilo i pre 2007, bice ga i posle.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja