Jump to content

Moto Zajednica

Koferi za bmw r 1200 gs adventure

Recommended Posts

  • Drug član, 1210 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: BMW R1100R

Milane sad sam gledao na EBAY polovni i mozes da ih kupis odmah. { nije licitacija} aluminijunski bocni par oko 600eura, srednji isto AL od 250 - 350eura. Obicni mislim na one plasticne BMW kofere isto polovni par 220 - 350 eura. Ima veliki izbor uzmi pivo sedi pa trazi. Pogledaj na OGLASNIKU BJB mislim da sam nesto skoro video.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svratio...., 343 postova
  • Lokacija: Beograd-Dorcol
  • Motocikl: Imam

Tesko da ces to naci kod nas u Srbiji da neko prodaje polovno. Novi su skupi kao da su od zlata. Jbg u pravu je Deda ako mozes da napravis kombinaciju da ti neko pazari na Ebay, naleti ponekad nesto. Ako mozes da se isprsis za kintu dobitna kombinacija je

OVO .Obrati paznju kada prodaju kofere na Ebay da li ti nude i nosace za njih jer isto kostaju ko .....

Srecno

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

Neko je ovde na forumu prodavao neke BMW kofere za oko 400 eu, a cena novih takvih je bila nesto preko 1000. Zapamtio sam zbog cene. Potrazi malo, mislim da je bilo negde pocetkom leta (ako se ne varam).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svratio...., 343 postova
  • Lokacija: Beograd-Dorcol
  • Motocikl: Imam

Lucky ti koferi sto su se prodavali ili se jos uvek prodaju nemaju veze sa ovima sto covek trazi. To nema veze sa vezom cak je i napisano da su za K seriju

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1210 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: BMW R1100R

Koferi za BMW k 1200rs su identicni kao za BMW r 1100 Rt , r850 Rt i R 1200 GS { mislim na one plasticne} a moze i od R1100 RS-a Ima na EBEY -ju koliko hoces po ceni koju sam napisao juce. Prvo pogledaj kakvi su ti nosaci kofera pa onda trazi kofere, jer ni oni nisu jeftini.:dilema:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svratio...., 343 postova
  • Lokacija: Beograd-Dorcol
  • Motocikl: Imam

Koferi za BMW k 1200rs su identicni kao za BMW r 1100 Rt , r850 Rt i R 1200 GS { mislim na one plasticne} a moze i od R1100 RS-a Ima na EBEY -ju koliko hoces po ceni koju sam napisao juce. Prvo pogledaj kakvi su ti nosaci kofera pa onda trazi kofere, jer ni oni nisu jeftini.:dilema:

 

Deda, Deda, za ove modele koje si nabrojao ne znam, ali znam da se sa K serije ne "vataju" na R1200GS bar ne sa fabrickim nosacima mozda sa nekim drugim buzdenim a to vec nije to.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12249 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Taman sam hteo da kupim jednog Adventurea a sad kad vidim pošto su kUferi, brrrrr :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6488 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački

Nisam pristalica limenih kufera, to nije sad bitno. Pogledaj kod Pegaza, rade vrlo dobro aluminijumske, lepo izgledaju i imaju slično kačenje ko kod Adventura. Mislim da su nešto veće zapremine. Ako ti nije za kinđur, sasvim prihvatljivi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svratio...., 343 postova
  • Lokacija: Beograd-Dorcol
  • Motocikl: Imam

Taman sam hteo da kupim jednog Adventurea a sad kad vidim pošto su kUferi, brrrrr :D

 

Ne zjabeavaj nego kupuj kad si bas navalio ionako ce Scuba da ti napravi kunfere dzaba :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1689 postova
  • Lokacija: Ljubljana
  • Motocikl: BMW R1200C , BMW R1200GS, Yamaha TDM900,Kove 500X, KYMCO S200 People, Suzuki Burgman 650 executive, Tomos Automatic

Druže, lepo sedni na motor, dođi u SLO, kupiš kofere i vratiš se nazad za Srbiju (usput naravno tražiš povračaj PDV-a....)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 74 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: BMW R 1200 GS

izuzetno korektno....zna li se koja bi bila cena za sva 3 za gs 1200...i da li mogu da se nakače na fabričke nosače ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 805 postova
  • Lokacija: Bg
  • Motocikl: ktm

izuzetno korektno....zna li se koja bi bila cena za sva 3 za gs 1200...i da li mogu da se nakače na fabričke nosače ?

 

2panniers 230euro

2rapid mounting kits 42euro

racks for panniers 160euro

 

1topcase 130euro

rack and plate for topcase 70euro

Shiping depending the order.......what u whant.

 

Ne mogu da se kace koliko ja znam. Covek sam pravi sve posebno :takoje:

Sales Representative

www.konvoi.ro

adevnture luggage system

Ovde imas sajt pa baci pogled. Ovo je po mom misljenju vise nego korektno. Covek zna da radi...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova
  • Lokacija: Banja Luka
  • Motocikl: BMW R1200 GS Triple Black

Molim te, Milan VFR, da javiš šta si saznao, ja također spremam GS-a za put, pa mi se ovo čini kao extra ponuda! Da li se iz Rumunije može vratiti PDV? ...mada je pitanje je li onaj zanatlija uopšte u sistemu PDV-a, nema veze, cijena je povoljna za onakve kofere...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bayerische Motoren Werke, 624 postova
  • Lokacija: M.K."Čivija" Šabac
  • Motocikl: BMW R 1250 RT

Već su te posavetovali za aluminijumske iz Pegas-a,video sam ih već na GS-u,osim boje nema razlike,a oni su oko 200 eura novi.Pozdrav.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 805 postova
  • Lokacija: Bg
  • Motocikl: ktm

Da se ne lazemo Pegazovi koferi ne mogu uopste da se porede sa ovim sto pravi covek u Rumuniji. Uz svo duzno postovanje prema Marku. Naravno on nema veze sa tim. Prvo estetski su mnogo bolji, podsecaju na aluminijumske suzuki kofere, tacnije cak mislim i da su i kopirani... Bolje su izradjeni... Ne znam zasto cimate Milana, imate lepo mail gore pa kontaktirajte coveka. Ja cu naruciti top case 38L i kosta 130e + postolje 30e=160e. Da stigne na kucnu adresu kostace me 50e. Znaci 210e sve komplet :zdravo:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja