Jump to content

Moto Zajednica

Policijski auto pokusao NAMERNO da me obori sa motora

Recommended Posts

  • Drug član, 1392 postova
  • Lokacija: Beograd

Subota vece oko 02.00h idem lagano kroz Kneza Viseslava sa banovog brda ka vidikovcu i prolazaim pored filmskog grada.Sa desne strane beli policijski punto se ukljucuje iz nekog restorana bez migavca i sece me.Prikocim,pustim ga,ne bunim se jer nije bilo toliko strasno,mozda zuri na neku intervenciju a i ne treba mi neko izdrkavanje iako sam regularan motor registrovan,ja vlasnik,imam kategoriju,nisam jurio..Traka u jednom smeru je dovoljno siroka da se mimoidju 2 automobila bez problema punto me isekao kao da zuri negde i sad vozi 40 ispred mene (vec mi se desavalo da nadjem na ogromnu kolonu jer interventna u dzipu krstari 30km/h i iako je isprekidana linija niko ne sme da obilazi ko da se plase neceg-ja obidjem sa automobilom tad i oni odmah rotaciju za mnom – kao ko se usudio).Da se vratm na ovaj slucaj:pomerim se u levu traku i dodam gas kad punto levo ispred mene,ja desno on desno ispred mene opet! ja zbunjen blicnem mu iako znam da me je video i opet pokusam sa leve strane,ubrzavam i pusta me.tj pustio me dok nisam dosao paralelno u visinu njegove zadnje leve gume i onda je agresivno cimnuo volan na levo ka meni BUKVALNO JE HTEO DA ME OBORI! bodem i prednju i zadnju i vidim da se puntu ispred mene upalla stop svetla LIK LADNO POKUSAO DA ME SRUSI I KAD JE VIDEO DA SAM UKOCIO ON PO KOCNICI DA SE ZAKUCAM U NJEGA.Nemam izbor,pustam kocnicu i prelazim u suprotnu traku (niko nije dolazio iz tog smera) i prodjem tik pored punta-mislim da sam zakacio prednjom gumom po braniku malo.On moj prelazak u drugu traku shvati kao da i dalje pokusavam da ga obidjem i lik ladno po gasu i obilazi auto koji je ispred njega sa leve strane preko pune linije iako mu je desna strana ulice prazna!!!!! (a vrh je sto je taj auto stao u levoj traci i dao migavac da skrene levo u neki restoran u sumi) sreca da nije krenuo jer bi ga punto bukvalo oduvao.Meni adrenalin gruva ne znam sta da radim samo ponavljam sebi “ne pravi sranje izvuci ces deblji kraj,budi miran,budi pametan..” i kao sto sam pisao na forumu sacekam da stane na semaforu (posle nove i stare skojevse kod pumpe).Stanem pored njega podignem vizir on spusta prozor i pitam ga: “Sta je ono trebalo da znaci?” jer mi nije bilo jasno zasto bi to uradio.U kolima sedi celavi krupni vozac u uniformi i suvozac koji je takodje u uniformi ali ga nisam video kako izgleda.Onda bacim pogled na zadnje sediste i vidim 2 fency sredjene devojke u vecernjim haljinama koje me gledaju zbunjeno a u tom trenutku mi vozac odgovara:”Gde si krenuo baticeeeeee ? Oces da me obidjes aaaaaaa?? e pa nemozeeeeee.” Ja SOKIRAN ne znam sta da kazem shvatam po njegovom govoru da je ono uradio da bi valjda impresionirao ribice pozadi kako je oh hrabar i lud i ima pistolj i rotaciju-i trosi pare od poreskih obveznika (a i ja sam jedan od njih) da vozika neke kucke od restorana do kuce i da rusi bikere (verovatno je bio besan jer se odrzavao skup pa nas je po gradu bilo vise nego uobicajno a ne voze svi bas fino plus ne moze da ih stigne kad ga obidju) nisam stigao nista vise da kazem jer je lik smotao pun desni,potpisao punta i zapalio na crvenom.Ja i dalje stojim zbunjen na semaforu na kojem sija crveno i ne verujem sta mi se desilo...

Otvara se semafor ja nastavljam pravo i posle par raskrsnica skrecem levo pravac policijska stanica-onom u kucici trazim da pozove nacelnika-sefa smene ‘bem li ga sta je i ispricam mu sve i kazem da bi voleo da me vozac iz kola nazove da mi se izvini ili cu da mu napravim problem a policajac mi odgovara neznam ja ko je taj nije nas ne mogu da ti pomognem ali to sto ti je uradio nije u redu i on moze i otkaz da dobije.

Jel tako? Nemozes da mi pomognes?dobro.hvala i dovidjenja

Stizem kuci i zovem 92!

Obajsnim devojci lepo sve tacno i precizno dam joj br tablica 95-03 ona kaze to vozilo pripada oup cukarica zovite na ovaj br i razgovarajte sa opet bem li ga kim nacelnikom stanice.

Nazovem coveka i ispricam mu sve a on kaze dobro obavicu razgovor sa njim kad se vrati sa smene.Ja rekoh covece on je pokusao da me SRUSI a kad bi pao u suprotnoj traci to je isto kao da je pokusao da me ubije i to u uniformi u policijskom autu u kome vozi devojke sa zurke!

On opet provericu a vi ako zelite mozete da dodjete da napisete zalbu.

Ja kazem odlicno mogu sad da krenem a onda mi on objasni da mora da bude u toku dana.ja kazem dobro dolzim sutra ujutru a on mi odgovara ne vredi jer je nedelja.

 

Evo sad je ponedeljak ali sam ja na poslu i bicu tu bukvalno ceo dan a i malo me je pustilo pa ne znam kad cu i da li da idem do stanice da napisem prijavu.

Sa jedne strane mozda mi nece poverovati jer je on sluzbeno lice i ima kolegu koji sigurno nece da svedoci u moju korist a postoji i sansa da on slozi pricu i izmisli nesto sto bi mogao da mi nakalemi kad se pojavim kao bezao sam mu pa me je jurio ili slicno i kad dodjem oni da kazu ohohoooo odlicno dodji ovamo decko tebe trazimo ili slicno jer ja nemam svedoke.

Policajac u stanici u koji sam prvo dosao mi je poverovao jer kaze da se to stvarno nije desilo zasto bi ti dolazio ovde da se mlatis sa nam u pola noci,plus zapisao sam vreme kad sam zvao 92 a svaki razgovor se snima i prezime dezurnog u stanici cukarice imam pa se nadam da i taj nije pokvaren i da ce da potvrdi bar da sam ga zvao.

Zasto sve ovo pisem: da podelim sa vam i da pitam za savet da li neko zna gde bi mogao da odem u neku njihovu unutrasnju kontrolu jer mislim da bi njih mnogo vise zanimala ova prica nego njegove kolege u stanici koji ce to sigurno da zataskaju a on ce opet ponoviti isto i tad mozda nastarda neko od nas!

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2247 postova
  • Lokacija: Beograd/Šumadija
  • Motocikl: Triumph Tiger 800xc

Imaš punu podršku od mene. Isto kao što stanem pored kretena na motoru i svašta mu kažem kad vozi kao budala, tako treba pojedinim idiotima u uniformi koji od naših poreza i doprinosa jedu hleb, treba dati do znanja da tako ne mogu ni da pomisle da se ponašaju.

 

Ako ti treba medijska podrška samo mi se javi, ali sreća i za tebe i za njega je da nije došlo do sranja, pa ne postoje materijalni dokazi, e onda ti džabe i tužakanje...

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 599 postova
  • Lokacija: Auckland, New Zealand
  • Motocikl: nema

uhhh...pa neznam sta da ti kazem...ja sam imao slicno iskustvo, i prevrnuo stanicu sa calom naglavacke (tad sam bio klinja), zvali nacelnka policije i izvukli ga od kuce u 12 nocu da dodje, i kao...videcemo da li je tako bilo...i od toga na kraju ne bi nista...ja podneo tuzbu, oni rekli: "nismo" i to ti je to...isto sam bio sam i njih dvojica, noc...

Ako ima neko informacije da lii zna da li je se nesto u medjuvremenu promenilo (dosta vremena prodje od tad...) - a cisto sumnjam da jeste, neka napise...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1392 postova
  • Lokacija: Beograd

Ljudi sledeci put ce uraditi isto nekome drugom i znate koja ce prica biti u novinama?

Ludi biker se zaleteo nenormalnom brzinom i udario od pozadi u policijski auto koji se normalno kretao svojom trakom i gledao svoja posla.

@Cope hvala ali ne znam da li je bas za novine i nije mi cilj da ga razapnu na krst ali zelim da njegovi nadredjeni to znaju (valjda je to bio onaj sa kim sam razgovarao) i dovoljno bi bilo da mu npr zabrane da vozi

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 189 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Keeway Speed 150

Dakle ovo je neverovatno!

Svaka ti cast sto si otisao u panduraciju i sto si zvao!

Neverujem da bi nesto mogao da postignes jer nemas dokaze ali ostace negde zabelezeno

da si zvao. Makar u glavi tog nacelnika ili sta vec.

Ostaje nam samo da se nadamo da on nije iste sorte kao i batica!

Bitno da se tebi nista nije desilo!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1465 postova

Pozdrav,

 

samo podnesi prijavu na pisarnici, saznace se vec za to pa ce se i ispitivati. Imas jos jednu podrsku, naravno, druge vrste od Copetove ali nikad ne znas sta te podrske zajedno mogu da naprave. Ako podneses prijavu, javi mi se na PP da dalje odradimo stvari.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 935 postova
  • Lokacija: Beograd - Mirijevo
  • Motocikl: Kawasaki ZZR600

Matori, ne bataljuj to nikako! Idi, prijavi, idi gde god da ti kazu, ako ti trebaju svedoci ni to nece biti problem. I NE, ne bi bilo dovoljno da mu zabrane da vozi, treba za pocetak da dobije otkaz odmah, a posle i da odgovara prekrsajno ili krivicno. STOKA je to!

PS. Zlatar, izvini, ti mi delujes kao civilizovan covek (ipak si ti bajker  ;)) ali vas je 90% za kopanje krompira u Padinjaku.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 870 postova
  • Lokacija: Stara Pazova
  • Motocikl: Suzuki XF650 Freewind

Ovo je neverovatno! Zapanjen sam... Dobro je da te nije oborio, da ti se nista nije desilo. Za ovako nesto jos nisam cuo... sramota!

Trebalo bi da dobije otkaz!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 528 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Eh matori sta da ti kezem, navescu ti tri primera koje znam.

 

1. Drugar i ja na motorima (ATX) -4C, decembar, mestimicno probija asvalt ispod leda, motor mi se gasi od hladnoce nece gorivo kroz dizne, stanem na semafor, ugasi se motor i nece da upali. Silazim sa motora guram ga na trotoar, vidim da iza mene stoji patrola, imam dozvolu i kacigu nema frke. Stojim pored motora cekajuci da mi se prsti malo zagreju pa da krenem sa rasklapanjem. U to vreme sam ziveo u Pancevu, i bio miljenik cuvenog policaja Stanisica ( pitaj te dirrty-a sigran sam da zna o kome pricam), od kojeg sam dobijao prijave i bez da me zaustavi, elem parkirase se oni odma posle reskrsnice i cuveni gosn policajac mi dade da duvam i sve po redu, u medjuvremenu dok mi je spremo dreger okrenem se prema drugaru i kazem "auu sto je hladno" na sta mi policajac kaze "ko ga boli q sto je tebi hladno" ja onako zanemo gledam i gledam da ne pricam nista sem sto me pitaju i na kraju dobijam prijavu kako sam prosa kroz raskrsnicu na crveno i padam i razocarenje jer nisam presao cak ni zaustavnu liniju dok sam penjao motor na trotoar. Kasnije mi dosao pozivo od sudije, ja bio u Londonu pa poslao caleta on im se tamo na.... mame i tate i poveo drugara koji je bio samnom i opet sam morao da platim 'nesto' tj. kaznu su mi napisali za nesto trece (tipa da nisam imao dokumenta kod sebe) strasno

 

2. Dosao sa mora, seo na motor i krenuo do grada, zaustavili me ja za dzep kad ono zaboravio dozvolu kod kuce i oni kao ok kad si polagao gde koja autoskola, krvna grupa, koje je bilo 6 pitanje na prvoj strani testova i tako svasta me nesto pitali... kao proverice oni kad dodju u sup al ako sam ih lagao napisace mi prijavu. Ja reko evo me 10min idem do kuce po dozvolu, kaze lik nema potrebe ako imas polozeno nemoj da se cimas. Dolazi mi poziv od sudije kao da nisam imao polozeno ja frapiran odem tamo kaze ona ok donesi mi iz supa iz knjige potvrdu, broj datum 6 pitanje sa prve strane testa, maticni broj bivse devojke tvog pokojnog dede i opet svasta nesto...Ja to sve doneo sem koliko mi macka uvatila miseva u roku od mesec dana ( ah da to mi nisu tad trazili), kaze sudinica ok za jedno mesec dana ce ti stici da platis sudske troskove i to je to, I stiglo posle mesec dana al sam morao da platim i kaznu sto nisam imao polozeno iako sam skoro 2 godine polagao pre toga.

 

3. Caletov kolega (pilot) se vreca sa posla i na ukljucenju sa Aeordroma na autoput ga zaustavi policajac i posle brojanja ziherica i koje cega utvrdi da covek nije upalio svetla i napisa mu prijavu. Covek se okrenu vrati na Aerodrum uzme zvanicne podatke o vremenu od nadlezne sluzbe, od Rhmz i cega sve, dodje na sud sve to iznese na sta dobjie obrazlozenje od sudije da je sluzbeno lice procenilo da je on trebao da ima upaljena svetla i da nema veze sta su nadlezne sluzbe, tehnologija i skolovani ljudi proceneli.

 

Ovo moje ako procitas sigurno ce ti opasti resenost da istajes ali treba sagledati sve cinjenice. Zelim ti srecu i uspeh.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 240 postova
  • Lokacija: ŠABAC
  • Motocikl: CBR 1000 F krmačica

e pa kad smo kod toga oni koji su bili u subotu na Ceru znaju pricu elem :

u petak oko 14.00 pozivaju me iz firme i kazu da me ceka neki zandar sa nalogom za privodjenje , gde je pitam tu u firmi , u cemu je problem, covek najljubaznije kaze da bi bilo zgodno da se nadjemo kod sudije za prekrshaje za 10 minuta .

ok pristajem i to se ideshava odlazim kod sudije ide sledece pitanje : da li ste vi 25. 2006 upravljali vozilom nepoznate marke sa reg.tablicama BG-*** *** koji nije imao tablice na vozilu ? nemojte se smejati ali pitanje je bas takvo , naravno da sam odgovorio da nisam posto je avgust mesec ,  a automobil koristim samo u decembru i januaru + ima SA table , nista zavrseno kod prvog sudije odlazim kod drugog. o tome nekom drugom prilikom posto je to bilo prosle godine kada sa vozio thundercat-a uglavnom trazio sam suocenje sa zandarom koji je napravio zapisnik i pritom falsifikovao moj potpie , posle svega ceka me onaj isti pandur koji me je zamolio da dodjem kod sudije sa 2 priznanice koje glase na 4.000 dinara koje moram odah da uplatim ili u protivnom fijoka . da li biste zeleli da znate zasta su kazne pita me ljubazno sudsko osoblje , da naravno , kazna od 980 dinara vam je zato sto niste bili vezani u putnickom automobilu na dan taj i taj , ok nema problema samo nije tacno da nisam bio vezan posto ja nisam zivotinja da se vezujem nego nisam koristio sigurnosni pojas ), ok to cu platiti a sta je 3.000 dinara , e sad doslovce ovako glasi `` dana 23.07.2007 . upravljali ste motosiklom nepoznate marke i nepoznatih registarskih oznaka bez kacige u u lici Cara Dusana u Sapcu`` , e na to sam potpuno ispizdeo posto ni dupe ne brisem ako nisam stavio kacigu a pogotovu to nema nikakvih podataka da li sam uopste zaustavljan i na cemu . a jedino resenje je da platim kaznu na licu mesta ili odlazak u fijoku za isti iznos ,predpostavljam da mozete da shvatite kako moze da se oseca covek ni kriv ni duzan a pritom sateran u cosak jos kada mi je zandar rekao sine ne vredi nekada nismo smeli da zaustavljamo nekoga ko se zove Marko ali sada se nakotilo Markica da ne mozes da verujes , pokupio sam svoje krpice medju njima i kacigu koju stalno nosim na glavi  a ne ka stitnik za ruku i otishao da razmisljam u kakvoj ja to zemlji zivim .

p.s. inache zandari imaju direktivu ovde da drpaju ljude posle ponoci kako bi prenochili jedno vece u stanici sa lisicama poshto do jutra banke ne rade da bi mogli da uplate kazne :( , mozda je u Zimbabwe-u isto tako a mozhe bit ne mora da znachi

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Evo ti malo podrske.\

 

Mene i druga su dva pandura izmlatla bez razlga negde oko 3c e god faxa samo zato sto smo bili celavi, oko 2 ujutru. Naravno nismo se mnogo opirali, a oni su bili neki slabici  pa su nas pokusavali da tuku cokulama u stavu za sklekove u sred grada.

 

Odmah smo otisli u nj stanicu, ekipa se iz stanice odmah organizovala, docekali su ih na noz, pokrenut odmah ujutru disciplinski postupak, zamolili su nas cak iz stanice da ne pokrecemo krivicni iako je bilo osnova, izbio je skandal, sudjenje je bilo u 29 Novembra.

 

Naravno u medjuvremenu smo nasli i ~dodatne dokaze~ i lekaerska uverenja.

 

Naravno ostali su bez posla, a nakon toga smo ih mi `potrazili` kad su bili u civilu. I nasli ih..klinja od 18 godina i lik od 29. Seljaci koji  su dosli u BG. vratili smo ih u selo. Bili su sramota za selo.

 

Eto. Drzava funkcionise kako tako i za takve slucajeve ima leka. Samo ako hoces. I legalnih i ovih drugih.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 767 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: Yamaha R1 2006, Yamaha R1 2008, Honda 600RR 2006, Kawasaki ZZR 600 1995

Da sam se nasao na tvom mestu pustio bi ga da me udari pa taman da me izdrzava ceo zivot.

 

Ili bi zapamtio ko je, pratio bi ga do kuce da znam gde stanuje i samo jednu noc bi ga sacekao u ulazu i polomio mu obe ruke i noge i kad bi pokusao da ustane, a ne moze, samo bi mu rekao: "Baticeee, ti bi sada da ustanes sa zemlje? E pa ne mozeee".

 

 

Boze, boze, i posle me neko pita sto najvise mrzim sugave kerove?

 

Nemate pojma kako sam se sada iznervirao...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2247 postova
  • Lokacija: Beograd/Šumadija
  • Motocikl: Triumph Tiger 800xc

Neki panduri stvarno imaju bogatu tetku u Americi pa mogu da računaju na nasledstvo kad popiju pedalu sa posla, ili  te dve cupi što su bile sa njima u puntu na zadnjem sedištu toliko nisu htele da im daju onu stvar da su morali da naprave neki skandal ne bi li ih zasenili svojim intelektom i hrabrošću...  ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 204 postova
  • Lokacija: Karaburac

Napiši dopis načelniku saobraćajne policije gen. Stojadinu Jovanoviću. Vozilo verovatno nije iz saobraćajne policije ali učestvuje u saobraćaju i vozač pravi sranje pa tako spada i u njegovu nadležnost. Kod njega je već jedna prijava za Palilulski 90-22, slična budala. Verovatno je da će se nešto učiniti po dopisu jer Stole sigurno ne želi da mu recimo u jutarnjem programu kad priča o bezbednosti školaraca izleti pitanje zašto se ovakav slučaj zataškava.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest Borko_smorko

Ako budu bezobrazni ima nas deset lazno da svedocimo u tvoju korist. Pa terao bi ih makar mi bilo poslednje. Mnogo sam se iznervirao. Mislim da mogu da kazem da imas podrsku apsolutno svih clanova foruma!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Znam da u 29. novembru postoji služba unutrašnje kontrole i da tu rade neke žene.

 

Kada sam jednom prilikom razgovarao sa jednom od njih povodom sličnog događaja rekla mi je da se nije desio slučaj da je građanin imao prigovor na ponašanje policije i da nije bio u pravu. U 99% slučajeva prigovori su osnovani.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5371 postova
  • Lokacija: Trebinje
  • Motocikl: Honda Varadero 1000 ABS

Ja ne mogu da vjerujem da postoje takvi bilmezi koji nose uniformu,dobro nekad se malo izivljavaju,ali ovo,ovo je stvarno previse! :-[ :-[

 

Jos jedan glas za tuzbu!

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 436 postova
  • Lokacija: BGD

Pozdrav,

 

samo podnesi prijavu na pisarnici, saznace se vec za to pa ce se i ispitivati. Imas jos jednu podrsku, naravno, druge vrste od Copetove ali nikad ne znas sta te podrske zajedno mogu da naprave. Ako podneses prijavu, javi mi se na PP da dalje odradimo stvari.

 

E fala bogu da i ti jednom steknes moj naklon!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1465 postova

Pozdrav,

 

eh, nemoj sad da nosim i te prsljenove na dusi, lakse malo sa naklonima.

 

Ja nastojim da u zivotu drzim jedan te isti ritam, on nekada nekome ide niz, a nekad nekome uz dlaku, to je stvar stava posmatraca. Moj je kurs uvek priblizan, oscilacije ne uticu na generalnu nit. Tako da, ako se vec naklanjas, plice neka bude, nemoj preduboko, za svaki slucaj....;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 105 postova
  • Lokacija: Beograd , Mirijevo

Citam ovo nerviram se i ne verujem , Strasnoo    >:(

 

Pitacu drugara za savet on radi u brigadi ,vidjam ga najkasnije u nedelju tada igramo fudbal ako se ne vidim sa njim  pre ......

 

Vozim 8 godina i pravio sam koje-kakve pizdarije ali nisam nikada imao  problem sa policijom  ovakve  prirode ........prvi put sam  u ovoj temi procitao sta se  desava.......

 

Podrzavam te i guraj to do kraja ako budes imao zivaca ..........

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja