Jump to content

Moto Zajednica

BMW 318 i E46 11/1998

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 400 postova
  • Lokacija: Ptuj - Slovenija
  • Motocikl: Moto Guzzi Norge 1200 GT 8V, V 65 Florida, Malaguti Madison 3 250 ie Carbon Black Edition

BMW 318 i E46 1998

 

Drugovi

evo da se i ja jednom upišem kod oglasa..:takoje:

 

Na prodaju je osobni avto BMW 318 i 1998 godište od prvog vlasnika (slovenski fudbaler Damijan Gaiser) kupljen 11/1998 kod nas u Sloveniji.

Avto ima pređenih 524 hiljada realnih km, inače servisno održavan kod BMW-a . 2004-te je kod BMW Gady-Lebring u Austriji menjan motor kod tada pređenih 288 hiljada km. Avto se još vozi, a registriran je do 11/2012 . Ima automatsku klimu ABS. ESP I ASR. Ostalo pogledajte sa oglasa

Ima i nekoliko mani, koje ču pokušati da što realnije opišem

- Motor pušta negde ulje - verovatno na karteru ili semerinzima

- Hladilna tekučina - antifriz negde polako curi.

- Servo volan nešto tvrđi - možda zbog ulja :neznam:

- Sa desne strane (foto) lagano podrsan

- Prednja hauba ima dole ispod maske nešto rđe

- ...

Da skratim auto je šteta baciti na odpad, ima dosta toga šta se može upotrebiti ili za rezervne delove ili da neko malo majstoriše i da te nedostatke odkloni.

Cena sa oglasa nije zadnja, može se još dogovoriti i napraviti novogodišnji popust za forumaše

Ostalo na PP

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 332 postova
  • Lokacija: Beograd, Banjica
  • Motocikl: BMW R1200GS / Yamaha FZS 1000 / Yamaha TDM900 / Yamaha XTZ 750 SuperTenere

kakav bre otpad, ovde je to masina sa 120.000 km i petiljada evra :D

 

na zalost, istina je.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • lone wolf, 520 postova
  • Lokacija: Kumane(prašnjavi drumovi Banata)
  • Motocikl: Suzuki LS 650 , Suzuki GSXR 750 , Suzuki GSX1300R

Ehhhh... meni je taj auto san snova,a kod vas ide na otpad a u SRB košta bar 3000e(meni nedostižnih još nekih 5 godina. :'(

 

 

 

P.S.

 

Idem da sednem u moj Yugo 45 i da se zabijem u neki zid dok mu nije otpao motor.

 

pozz :lol:

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 400 postova
  • Lokacija: Ptuj - Slovenija
  • Motocikl: Moto Guzzi Norge 1200 GT 8V, V 65 Florida, Malaguti Madison 3 250 ie Carbon Black Edition

Pošto se bliža kraj godine i hoču da prodam taj BMW 318 i , odlučio sam, da za vas još pustim cenu .

Nova cena je 1.490,00 €, koja važi samo za vas člane i članice ovog meni jako dragog foruma.

Cenu neču pustiti kod mene u Sloveniji :takoje:

 

Pozdrav iz dežele :zdravo:

 

PS : Za sve koje zanima , motor ima 100 posto Euro 3 standard, al ču što pre proveriti , da nije možda več i Euro 4, pošto je 2004-te bio stavljen nov motor kod BMW-a u Austriji.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 62 postova
  • Lokacija: Pecinci
  • Motocikl: Aprilia atlantic 125

posto sam uvozio neka kola iz Nemacke bitno je da u saobracajni pise EURO 3 ili D4 standard ako pise D3 nemoze da se uveze...najlakse bih bilo da imamo broj sasije ili motora od auta i to se lako proveri u zavodu dal moze da se uveze....znam da bmw iz 99god ima dosta modela koji mogu da se uvoze kod nas :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 400 postova
  • Lokacija: Ptuj - Slovenija
  • Motocikl: Moto Guzzi Norge 1200 GT 8V, V 65 Florida, Malaguti Madison 3 250 ie Carbon Black Edition

BMW je rezerviran ***

 

Evo moram ovo da napišem. nije još 100 posto prodan al je rezerviran za danas do 16:00. Dal če bit prodan ili ne, javit ču odmah posle 4 posle podne.

 

A za sve potencialne uvoznike ili auta ili motora iz SLO, još jedna mala informacija

Da EURO 3 je uslov ,da se može vozilo iz vani registrirati kod vas u Srbiji :takoje:

 

Vezano za taj BMW:

Papiri su svi legalni - znači auto stoji na prvog vlasnika, to je Damjan Gajser, poznati slovenski (bivši) fudbalski reprezentativac. On ga je kupio novog kod svog tasta, - tada u 11 mjesecu 1998-me. Pošto mu je tast vlasnik auto kuče "BMW Meško" u MS, tamo su ga servisirali i održavali. Auto je registriran još do 11/2012.

 

Prijava-odjava:

Ako se odlučiš za kupovinu, jednostavno se ide kod nas do jednog biroa, gde se avto odjavi od sadašnjeg vlasnika i prijavi na novog. Sam ugovor ne košta ništa, al treba onda nove izvozne tablice ( 18,00€) + nova saobračajna (18,00€) + osiguranje ( koje zavisi od kubikaže vozila i vremena osiguranja - max 30 dana ) Znači izvozni papiri sa tablicama do mjesec dana, te kod nas izađu negde oko 100€. A Ti kao kupac treba da imaš ili pasoš ili neki lični dokument zbod identifikacije.

I to ti je to, sjedneš u auto, natankaš i vozi Miško jel :moto3:

 

Pozdrav iz dežele :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 400 postova
  • Lokacija: Ptuj - Slovenija
  • Motocikl: Moto Guzzi Norge 1200 GT 8V, V 65 Florida, Malaguti Madison 3 250 ie Carbon Black Edition

Auto je prodan.

Zahvaljujem svim zainteresiranim i na pitanjima. Verujem, da če biti još takvih i onakvih ponuda, pa ču ih ako se slažete naravno, sa velikim veseljem podeliti sa Vama i staviti na taj forum.

Da i još jedan info za kraj - BMW je prodan jednom Romu u Sloveniji za 1.600 €.

 

Pozdrav iz dežele :zdravo:

 

Admin, zbog mene može ovo lock.

Hvala

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja