Jump to content

Moto Zajednica

Moto Deda Mraz 2011 - UTISCI SA AKCIJE

Recommended Posts

  • Kontraš!, 1271 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: KLX 650 sm/enduro

Ja da se javim samo da sam stigao nazad u Lazarevac, i to jos u 12h! A od tad listam temu od pocetka al ne stigoh do kraja jer imam nekih obaveza jos, pa cu biti kratak!

 

Hvala organizatorima za sjajno izvedenu akciju, i svim drugarima koji su istu ulepsali! Ruke su promrzle al srce puno!!! Pozdrav do sledeceg druzenja!!! :ljubav:

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rodjena na motoru, 734 postova
  • Lokacija: Pančevo
  • Motocikl: Honda hornet - Night Fury

Niko nije snimio prilog sa Avale ili sam ga je nagde preskocila...Drugar mi je javio da je gledao ali ja ne mogu da nadjem 0stabre.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 40 postova
  • Motocikl: japanac na dugme

Ne bih da Vam svima kvarim dan, ali me ovakve stvari toliko iritiraju, ali spadaju, takodje i nazalost, u (necije) utiske: Pogledam slucajno komentare na tekst o jucersnjoj akciji Blic online i prosto ne mogu da verujem kakvih ljudi ima >:(:lud:<_<.

 

"dex

Nedelja, 25. 12. 2011. 10:14h

neregistrovan korisnik Svaka cast. Odlicno ste odigrali svoje uloge.Od proleca mozete opet nekaznjeno da ludujete, vozite 200km. kroz grad. Pa boze moj vi ste humanitarci. Ko sme vas da kaznjava. Providno".

"nislija

Nedelja, 25. 12. 2011. 10:12h

neregistrovan korisnik ovo podseca na humanitarne akcije katarine rebrace,da li se iko od ucesnika akcije pita gde su televizori,dvd plejeri i kamera koje su donirane domu 2009te....u domu nisu sigurno a vi pogadjajte kod koga su".

 

 

ovaj na 1:05 isti ekrem jevric :zvizduk:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 998 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha majesty 250

Takve stvari pricju samo pickice koje nas i seku na ulicama,neka nam se na lose vrati ako smo bili tamo da bi profitirali... Boze pa nama ne trebaju neprijatelji pored nasih ljudi... BAJKERI PAMET U GLAVU I NE BRINITE BOG CUVA DOBRE LJUDE. KO NAM O ZLU MISLIO O KUR>>>> NAM VISIO sto bi rekli cigani KAMEN IM U USTA SVIM BAKSUZIMA......

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 9 postova
  • Motocikl: Honda VFR 750

E ljudi SVAKA VAM CAST!!! Organizacija je bila fantasticna sa punopuno pozitivne energije! Doduse nisam bio sa motorom (garaziran je i u Sapcu), ali sam ispratio ceo dogadjaj sa odusevljenjem...

P.S. Studiram fotografiju i trenutno radim diplomski rad na temu motociklista u Srbiji, tako da se radujem narednim manifestacijama i skupovima koje budete organizovali. Evo i neka fotka od juce, cisto a se nadje :) Sve najbolje i samo tako nastavite!

post-20715-0-05413800-1324835355_thumb.jpg

post-20715-0-07500100-1324835382_thumb.jpg

post-20715-0-36447700-1324835408_thumb.jpg

post-20715-0-30267500-1324835455_thumb.jpg

post-20715-0-57337400-1324835481_thumb.jpg

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 69 postova
  • Lokacija: Beograd

Takve stvari pricju samo pickice koje nas i seku na ulicama,neka nam se na lose vrati ako smo bili tamo da bi profitirali... Boze pa nama ne trebaju neprijatelji pored nasih ljudi... BAJKERI PAMET U GLAVU I NE BRINITE BOG CUVA DOBRE LJUDE. KO NAM O ZLU MISLIO O KUR>>>> NAM VISIO sto bi rekli cigani KAMEN IM U USTA SVIM BAKSUZIMA......

 

ili sto bi rekla moja pokojna baba "zloj ptici $ovno u kljun" :bacikosku:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • witch, 476 postova
  • Lokacija: Beograd

Nastavljamo sa lepim događajima koji su obeležili jučerašnji dan!

 

Deca Sremčice su za hor "Viva vox", pripremili čestitke i slatkiše i to im ostavili u bekstejdžu(članovi hora su bili oduševljeni) :takoje: a BJB- u su poklonili dve slike, koje su naslikali na njihovoj radnoj terapiji!!

 

Slike su sjajne , zar ne?? :aha:

post-6484-0-89118200-1324836663_thumb.jpg

post-6484-0-82879300-1324836686_thumb.jpg

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bona Fides, 1310 postova
  • Lokacija: Kraljevina Mirijevo - Beograd
  • Motocikl: http://www.motoscout.de

E ljudi SVAKA VAM CAST!!! Organizacija je bila fantasticna sa punopuno pozitivne energije! Doduse nisam bio sa motorom (garaziran je i u Sapcu), ali sam ispratio ceo dogadjaj sa odusevljenjem...

P.S. Studiram fotografiju i trenutno radim diplomski rad na temu motociklista u Srbiji, tako da se radujem narednim manifestacijama i skupovima koje budete organizovali. Evo i neka fotka od juce, cisto a se nadje :) Sve najbolje i samo tako nastavite!

 

Odlično :takoje:. Znači pored stare garde - profesionalaca i pored tvog kolege Skittles-a koji takođe studira digitalnu umetnost i koji trenutno radi film na temu ove akcije, možemo da računamo i na tebe kad nam zatreba oštro oko i profi shooting ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 225 postova
  • Lokacija: Aranđelovac-Beograd
  • Motocikl: BMW 1200 GSA,BMW R 850R , Honda ST1100 Pan-Europa,Honda PCX 125 Liberty 125,Tomos APN6

Jel moze neko da okaci samo jednu sliku gde smo svi na tribinama, slika da bude u full rezoluciji bez obrade? :takoje:

Imaš kod mene na Photobucket-u 10-ak grupnih snimaka,izaberi koji želiš i šaljem ti u punoj rezoluciji. :zdravo:

 

BJB Sremčica 2011.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 9 postova
  • Motocikl: Honda VFR 750

E ljudi SVAKA VAM CAST!!! Organizacija je bila fantasticna sa punopuno pozitivne energije! Doduse nisam bio sa motorom (garaziran je i u Sapcu), ali sam ispratio ceo dogadjaj sa odusevljenjem...

P.S. Studiram fotografiju i trenutno radim diplomski rad na temu motociklista u Srbiji, tako da se radujem narednim manifestacijama i skupovima koje budete organizovali. Evo i neka fotka od juce, cisto a se nadje :) Sve najbolje i samo tako nastavite!

 

Odlično :takoje:. Znači pored stare garde - profesionalaca i pored tvog kolege Skittles-a koji takođe studira digitalnu umetnost i koji trenutno radi film na temu ove akcije, možemo da računamo i na tebe kad nam zatreba oštro oko i profi shooting ;)

 

Ajoj naravno, uvek sam tu za bracu bajkere! :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2013 postova
  • Lokacija: Pula
  • Motocikl: KTM 1290 SD GT

neka se nađe netko tko bi složio kalendar za 2012.tu godinu od ponuđenih fotografija kojih ima puno a sve su predobre. ako se to realizira kupio bih par komada.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rodjena na motoru, 734 postova
  • Lokacija: Pančevo
  • Motocikl: Honda hornet - Night Fury

neka se nađe netko tko bi složio kalendar za 2012.tu godinu od ponuđenih fotografija kojih ima puno a sve su predobre. ako se to realizira kupio bih par komada.

 

I ja bih onda kupila neki :D

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 641 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: etz 150 ,Yamaha xs 250

Akcija je fantasticna svi ucesnici su zasluzili pohvale.Od skoro sam na forumu pa bas i neznam koji su ovi sto su stavili ovakve ruzne komentare.Ako su i oni bajkeri onda je to tuzno lepo, rece neko da treba ih ignorisati i nedozvoliti da nas uvuku u raspravu .Ako bog da iduce godine se i ja pridruzujem koloni

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bandolerosi, 816 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Suvozačica na TDM-u

Nastavljamo sa lepim događajima koji su obeležili jučerašnji dan!

 

Deca Sremčice su za hor "Viva vox", pripremili čestitke i slatkiše i to im ostavili u bekstejdžu(članovi hora su bili oduševljeni) :takoje: a BJB- u su poklonili dve slike, koje su naslikali na njihovoj radnoj terapiji!!

 

Slike su sjajne , zar ne?? :aha:

 

Prelepe su!!! Zlatiborski motivi baš lepo dočarani!!! :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 177 postova
  • Lokacija: Beograd - Jug
  • Motocikl: Kawasaki GPZ 500s

Prvi put sam učestvovao na ovoj akciji.

 

Osećam se srećno jer smo uspeli u onome što smo planirali, puno dobrog raspoloženja, osmeha, pozitivne energije koju smo razmenili sa našim drugarima iz Sremčice.

 

Možda ću ponoviti isto što su kolege već rekle, ali

 

SVAKA ČAST ORGANIZATORIMA, ali i ostalima koji su dali svoj doprinos akciji.

 

Negativne komentare ne bih komentarisao, jer sam juče bio tamo da bih dao svoj mali doprinos akciji gde smo pomogli i usrećili decu koja su to zaslužila, tako da je moje srce puno i čisto i na to ne može ništa uticati.

 

 

Slike su odlične, pozdrav i hvala svima koji su uspeli da deo atmosfere prenesu svojim oštrim okom na fotografiju.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 177 postova
  • Lokacija: Beograd - Jug
  • Motocikl: Kawasaki GPZ 500s

Unase, nemoj da se sekiraš. Ne može da prođe bez takvih komentara. Nismo bitni mi, za svaku vest, ma kakava bila, naći će se hejter.

Samo sam čekao prvi takav komentar. I pretpostavio sam da će ovakav da bude. Ebiga, ne smeta njemu 200 km/h, nego ne može da nam oprosti što radimo sve ono što on nije u stanju da iznese.

 

Btw, uz čestitke svima, želeo bih da poručim da se kod mene nalazi crvena marama sa natpisom ''Yamaha'' izgubljena u restoranu. Pa vlasnik može da me kontaktira na PP radi vraćanja iste.

 

Marama je od kolege Saleta.

 

Pošto nije često na forumu javio sam mu i rekao da ti se javi na PP.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 998 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha majesty 250

E ljudi SVAKA VAM CAST!!! Organizacija je bila fantasticna sa punopuno pozitivne energije! Doduse nisam bio sa motorom (garaziran je i u Sapcu), ali sam ispratio ceo dogadjaj sa odusevljenjem...

P.S. Studiram fotografiju i trenutno radim diplomski rad na temu motociklista u Srbiji, tako da se radujem narednim manifestacijama i skupovima koje budete organizovali. Evo i neka fotka od juce, cisto a se nadje :) Sve najbolje i samo tako nastavite!

 

POPSY zar te svida bas hrane u lutko moja nemoz a da ne znjapnes nesto ne verujem kako te je decko slikao ahahahahhahahahahahahahahahahaha :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Пријатељ, 365 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: XT 1200 super tenere

Dokaz da je akcija uspela je provokacija koja nastaje.Jedini siguran lek je ne komentarisati na provokacije,jer to je poziv svih destrktivnih ljudi kojih u ovoj zemlji ima pregrst.Da Vas ne davim....Ne dozvoliti im uzivanje koje zele,a lazi su tema u kojoj bajkeri sa ovog foruma ne ucestvuju.Dela govore,to je pokazala subota.Radujte se predivni ljudi koji ste srcem ucestvovali

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja