Jump to content

Moto Zajednica

Multistrada 620

Recommended Posts

  • Ne silazi, 5812 postova
  • Lokacija: Minhen
  • Motocikl: K1600GT '23

Ducati Multistrada 620

 

800px-Ducati_Multistrada_620_Dark.jpg

 

Dajte svoj komentar isključivo ako ste vozili ili posedovali ovaj motocikl. Nipošto nikakve komentare u stilu "čuo sam", "rekli su mi" i slično. Odgovorite na sledeća pitanja u skladu sa pravilima bez dodatnih komentara ili slika. Svaki komentar koji ne bude u skladu sa pravilima biće istog trenutka obrisan.

 

1. Godište motocikla koji ste vozili:

Navesti tačno godište motocikla koji ste vozili..

 

2. Vreme provedeno na motociklu:

"Posedovao sam ga tri godine." ili npr. "Probao sam ga par puta na lokalnom putu" ili "Napravio sam par krugova oko bloka"

 

3. Šta mi se dopada:

"Odlične kočnice i dobra zaštita od vetra." ili "Sjajan za duža putovanja, odličan položaj vozača, mala potrošnja" ili neko može napisati i par pasusa ako želi, tim bolje.

 

4. Šta je moglo biti bolje:

"Prednja kočnica ima loše doziranje i slaba zaštita od vetra" ili nešto slično u stilu prethodnog pitanja.

 

5. Moj utisak:

Vaš mali review. Tu sad može svašta da se napiše, da se detaljnije objasne i opišu stvari iz prethodne dve stavke i da se još malo priča o motoru i generalnom stavu prema njemu. Mogu se opisati i neki detalji i može se dati i neka ocena i recimo preporuka za kupovinu. Takođe, ovde bi bilo dobro da onaj ko je proveo više vremena sa motorom napiše na šta treba obratiti paznju pri kupovini tog polovnjaka i generalno o održavanju...

 

Najlakše vam je da uradite copy-paste sadržaja ovog koda i samo ispod svakog pitanja dodate vaš odgovor.

 

Za običan editor:

 

[b]1. Godište motocikla koji ste vozili:[/b]

.

[b]2. Vreme provedeno na motociklu:[/b]

.

[b]3. Šta mi se dopada:[/b]

.

[b]4. Šta je moglo biti bolje:[/b]

.

[b]5. Moj utisak:[/b]

.

 

Za vizuelni (RTE) editor:

 

1. Godište motocikla koji ste vozili:

 

.

 

2. Vreme provedeno na motociklu:

 

.

 

3. Šta mi se dopada:

 

.

 

4. Šta je moglo biti bolje:

 

.

 

5. Moj utisak:

 

.

 

Vaš tekst upišite umesto tačkica.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 104 postova
  • Lokacija: BG
  • Motocikl: Ducati Crveniiiiii

1. Godište motocikla koji ste vozili:

 

2005.

 

2. Vreme provedeno na motociklu:

 

3 godine

 

3. Šta mi se dopada:

 

Polozaj na motoru,zastita od vetra uz malu dodatnu sajbnu,kocnice su super, posle mog predhodnog motora Suzuki gs500f,ali kad sam uzeo Multistradu 1000,video sam da moze mnogo bolje.Trosi oko 4.5l na otvorenom( sa nas dvoje i cetiri torbe).Ranije sam isao sa Suzukijem od mora (Splita do Beograda)krenem ujutro i uvece sam u Beogradu ,i bio sam ukocen i pored pauza .Kad sam presao na Ducati,video sam kao to nije neka razdaljina ,niti je bilo te ukocenosti ledja nogu i grceva ,zbog polozaja nogu.Ove godine smo ujutro krenuli do Igumenice 950km od Beograda,i stigli uvece bez ikakvih preteranih umaranja.Posle toga Italija ,pa Francuska trajektima,lepo nosi nas dvoje i prtljag ,ima sest brzina ali ipak mora da se vrti na 5 do 6000 obrtaja na auto putu za 130km/h.Lezi odlicno i lako se vozi ima samo 183kg ,fabricki suv,bez benzina.Vozi se ko bicikla bez napora ikakvog ,naravno ne vuce kao 1000,koja je visa i malo teza za voznju zbog malo vise prednje viljuske i gume.Kvacilo je servo necuje se i mekano opetkao kod bicikla servo kocnica ko je probao znace bez ikakvog otpora ,sto mi je zasmetalo kad sam presao na 1000 koja je mnogo tvrdja na kvacilu,pa se ruka u gradskoj guzvi vise zamara.Ima elektroniku protiv blokiranja zadnjeg tocka ,tako da nema neprijatnog blokiranja kad se prebaci u manju brzinu .Tehnicka podrska sa mnostvo resenja svih dosadasnjih problema je bogata na stranim forumima ,saznao sam da je covek presao 173000milja sa Multistradom 1000.Farovi i migavci su od Hella proizvodjaca imaju projektor za srednje svetlo tako da je idealno za ugradnju ksenona,posto optika u faru daje bolje rezultate kod ugradnje ksenona.

 

4. Šta je moglo biti bolje:

Zadnja kocnica je mekana ,ali to nije lose ,nemoze da blokira zadnji tocak.Rucica kocice i kvacila nemaju podesavanje ,sto su kod 1000 modela resili.Far nema elektro nivelaciju sto su takodje resili kod 1000 .

 

.

 

5. Moj utisak:

Ekstra zadovoljan putovao vise puta po 3500km za mesec dana , sa njim po evropi ,kampovi letovanje,Francuska, Italija ,Hrvatska nikada problem ni sa cim ,cak ni guma.Za odrzavanje odlican servis u NS Ducati ko ne voli sam (sto sam opisao u rubrici servis Ducati Novi Sad),ima na youtubu za one koji vole sami da rade na svom motoru.

post-13556-0-83211300-1324411206_thumb.jpg

post-13556-0-05488100-1324411276_thumb.jpg

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja