Jump to content

Moto Zajednica

Suzuki GSX 750 F Vlasnici

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 131 postova
  • Lokacija: Srbistan.
  • Motocikl: Suzuki GSX 750 F koji je na prodaju.

Stvarno lepo. Svaka cast. Moj je isti takav samo 750 cc i milislim da su nalepnice malo drugacije. Kako ide taj od 600 kad se natovari i koknes neku zenku normalne kilaze iza sebe?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Elbow dragger, 2405 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBR 1KRR Luna Nera / BMW S1KRR Lexa

Stvarno lepo. Svaka cast. Moj je isti takav samo 750 cc i milislim da su nalepnice malo drugacije. Kako ide taj od 600 kad se natovari i koknes neku zenku normalne kilaze iza sebe?

 

ide lepo, nije kao kad si sam, al ubrzava solidno... mogu ti rechi samo da si komad stabilniji sa koferima natovarenim...

 

ajde sad, postavljajte slike :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 105 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Suzuki GXS600F

Da li neko ima iskustva sa nosacima bocnih kofera. Na GSX 600F bih torbe zamenio koferima, da li neko zna gde mogu da se nabave ili naruce nosaci kofera i kojih.

post-5191-0-70634400-1343382076_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2822 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: CBF 1000

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 5 postova
  • Lokacija: Leskovac
  • Motocikl: Suzuki Gsx600f & Suzuki DR 600

Pozz svima evo i moje suzane 600 99god imam je vec 3 godine preso sam oko 20000 do sada bez vecih problema redovno odrzavanje i to je.

Imam samo jedan problem hogostup. Zna neko mozda gde mogu da nadjem nogostup prednji levi, trazim vec 2 meseca i nigde nemogu da nadjem zvao sam sve otpada za koje znam i zvao 2-3 radnje nigde nemaju. Ako neko zna nek javi vozim 2 meseca sa nekim nogostupom od nekog zzr400 iz ko zna koje godine kao ciglu da imam umesto nogostupa sramota ziva:-)

post-5855-0-16115000-1344460768_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Elbow dragger, 2405 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBR 1KRR Luna Nera / BMW S1KRR Lexa

Pozz svima evo i moje suzane 600 99god imam je vec 3 godine preso sam oko 20000 do sada bez vecih problema redovno odrzavanje i to je.

Imam samo jedan problem hogostup. Zna neko mozda gde mogu da nadjem nogostup prednji levi, trazim vec 2 meseca i nigde nemogu da nadjem zvao sam sve otpada za koje znam i zvao 2-3 radnje nigde nemaju. Ako neko zna nek javi vozim 2 meseca sa nekim nogostupom od nekog zzr400 iz ko zna koje godine kao ciglu da imam umesto nogostupa sramota ziva:-)

druzhe prelep ti motor! posebno mi se svidja katana na repu! :takoje: :takoje:

ima u polu da se kupe mislim da je par 20E http://www.polo-motorrad.de/en/fussrasten-suzuki-oem-style-paar-ahnlich-original.html

hochu ja da naruchim kad bude vishka love, treba mi desni..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 5 postova
  • Lokacija: Leskovac
  • Motocikl: Suzuki Gsx600f & Suzuki DR 600

Pozz svima evo i moje suzane 600 99god imam je vec 3 godine preso sam oko 20000 do sada bez vecih problema redovno odrzavanje i to je.

Imam samo jedan problem hogostup. Zna neko mozda gde mogu da nadjem nogostup prednji levi, trazim vec 2 meseca i nigde nemogu da nadjem zvao sam sve otpada za koje znam i zvao 2-3 radnje nigde nemaju. Ako neko zna nek javi vozim 2 meseca sa nekim nogostupom od nekog zzr400 iz ko zna koje godine kao ciglu da imam umesto nogostupa sramota ziva:-)

druzhe prelep ti motor! posebno mi se svidja katana na repu! :takoje: :takoje:

ima u polu da se kupe mislim da je par 20E http://www.polo-motorrad.de/en/fussrasten-suzuki-oem-style-paar-ahnlich-original.html

hochu ja da naruchim kad bude vishka love, treba mi desni..

Nisu ovu druze pre 10 dana sam ih narucio iz guavere ne odgovaraju sad mi sede u garazi:-)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Elbow dragger, 2405 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBR 1KRR Luna Nera / BMW S1KRR Lexa

jesi siguran da su isti fuzasteri?

Cini mi se da su isti

a shta tachno ne pashe? mozhda mozhe malo da se nabudzhi?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 5 postova
  • Lokacija: Leskovac
  • Motocikl: Suzuki Gsx600f & Suzuki DR 600

jesi siguran da su isti fuzasteri?

Cini mi se da su isti

a shta tachno ne pashe? mozhda mozhe malo da se nabudzhi?

Ovo je moj fabricki nogostup i tanji je ovaj deo koji sam obelezio za 5 mm nego kod ovog fazustera iz guavere. A posto je ovaj deo gde dolazi sraf iz dva prstena onda nemoze da se malo obradi i stanji. Da je iz jednog punog dela ko na mom fabrickom onda bi moglo da se nabudzi.

post-5855-0-18244500-1344542890_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Elbow dragger, 2405 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBR 1KRR Luna Nera / BMW S1KRR Lexa

kako ne bi bilo zabune, evo slika. vreme nije mereno al nije preshlo 20 min ukupno od kad sam doshao pozdravio se, obavili i otishao...

post-13098-0-89228900-1344856896_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 385 postova
  • Lokacija: Karađorđevo-Bačka Palanka-Kraljevo
  • Motocikl: Suzuki gsx 750f

Evo i ja da se javim. Od pre dva meseca imam gsx 750f, 98 godište sa 50000km. Motor je u odličnom stanju. Pregledali su ga i u servisu, ovlašćenom Balosavi i nije bilo potrebe za bilo kakvim radom na njemu. Morao sam da zamenim ležajeve u upravljaču. Na to mi je prethodni vlasnik bio skrenuo pažnju. To je sve. Sada se trudim da uživam što je više moguće u samoj vožnji.1moto3.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 5 postova
  • Lokacija: Leskovac
  • Motocikl: Suzuki Gsx600f & Suzuki DR 600

Evo i ja da se javim. Od pre dva meseca imam gsx 750f, 98 godište sa 50000km. Motor je u odličnom stanju. Pregledali su ga i u servisu, ovlašćenom Balosavi i nije bilo potrebe za bilo kakvim radom na njemu. Morao sam da zamenim ležajeve u upravljaču. Na to mi je prethodni vlasnik bio skrenuo pažnju. To je sve. Sada se trudim da uživam što je više moguće u samoj vožnji.1moto3.gif

Daj neku sliku

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 224 postova
  • Lokacija: Hamburg
  • Motocikl: NC750x, CMX500-penzionisan, Suzuki gsx750F - penzionisan

Gde da kupim lanac i lancanike (najjeftinije)?

 

i mene isto interesuje :-)

 

I jos jedna stvar, cini mi se da mi suzuki trosi cca 11 litara na 100 km?!?!?! (normalna voznja, nema gasanja, 98% gradska voznja)

 

Sta uraditi.... bez sauga se gasi nekad kad zavrnem gas dok pritiscem prednju kocnicu.....

 

Sinhronizacija karbova i ciscenje, stimanje ventila...?

 

Hvala i pozzzz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Elbow dragger, 2405 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBR 1KRR Luna Nera / BMW S1KRR Lexa

100% karbovi.. 11L? gori si od mene :D meni je bilo do 8,5L al to samo jednom uglavnom oko 7,5-8L.

 

lanac lanchanici louis neku akciju da uhavtite. preko ima lanaca u boji za 50dolara al dok dodje ovde...samo lanac izadje 100E

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 224 postova
  • Lokacija: Hamburg
  • Motocikl: NC750x, CMX500-penzionisan, Suzuki gsx750F - penzionisan

Hehe, natocim pun, predjem 100 +/- km i stane 13 lit opet u njega?? :D ma reko mora da se salis :-) Moram rijesiti ovo sa carboivma, nervira me i sto se gasi, uvijek moram ko manijak da ulazim u krivinu sa medjugasom :D :D :D

 

 

Mada poprilicno mirno radi... :( al eto, kad zavrsim sa karbovima javim rezultate :-)

 

Pozz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 612 postova
  • Motocikl: Suzuki GSX 750F; Yamaha TDR125R; Sprint GRIZZY 125 ; CZ 175 iz 1972

Ajd' ponovo. Kada biste se odlucili da kupite nov lanac i nove gume gde biste ih kupili?

POZz....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 131 postova
  • Lokacija: Srbistan.
  • Motocikl: Suzuki GSX 750 F koji je na prodaju.

Za lanac i lancanike drugaru sam porucio preko Bere sa foruma. Sve je korektno dostavljeno DID lanac i prednji i zadnji zubcanik. Namontirano sve i lepo radi.A pogledaj i na Louis sajtu bilo je na popustu sve za super cenu.

Za gume iskreno nemam pojma.

 

Pozdrav.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 612 postova
  • Motocikl: Suzuki GSX 750F; Yamaha TDR125R; Sprint GRIZZY 125 ; CZ 175 iz 1972

Sad sam pogledao u Louisu. Za moj motor (750) lanac i lancanici su 160 evra a za 600 su 135 evra. Koliko sam video razlika izmedju ova dva seta je samo u broju zupcanika i to zadnjeg koji ima 47 umesto 45 zuba, i sto je za 600 lanac duzi za dve karike. Da li neko zna sem brzine sta bih jos izgubio, da li bi bio i malo ne-startniji i mozda malo jaci ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja