Jump to content

Moto Zajednica

Prodajem hitno

Recommended Posts

  • Detoksifikovan, 214 postova
  • Lokacija: Beograd i okolina
  • Motocikl: TDM 900 - 2002.

Givi Wingrack II sa kompletnim Afrika Twin rd07 Mounting kit-om i sva tri kofera ( 2x Givi E360 od 40 litara i TopCaseGivi V46N od 46 litara). 4 Ključa za bočne kofere, svaki otvara oba i dva ključa za top case. Jedna mala ogrebotina na jednom bočnom koferu, ništa značajno....Sve je u prakticno PERFEKTNOM stanju..

 

Ponude na PP, hitno je ali nema potrebe da se vredjamo :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1225 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Keeway Speed 150

Bolje stavi neku okvirnu cenu, nesto sto bi te uvredilo je mozda necija ozbiljna ponuda pa zato. Srecna prodaja

  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Detoksifikovan, 214 postova
  • Lokacija: Beograd i okolina
  • Motocikl: TDM 900 - 2002.

Bolje stavi neku okvirnu cenu, nesto sto bi te uvredilo je mozda necija ozbiljna ponuda pa zato. Srecna prodaja

 

Ja ako napisem cenu, treba da napisem duplo vise nego sto trazim jer tako ljudi pokusavaju da obore cene...Zato kazem uvredljive ponude...Ko poznaje te kofere zna i koja im je cene kad su novi i koja im je cena kad su polovni...posto je hitno prihvaticu i cene polovnih kofera koji su u losijem stanju nego moji, ali ne bih da ih dajem u bescenje...

 

A ni gledanje slika pre ponude ne bi skodilo...

 

Za svaku stavku na koferima koja nije navedena kao ostecenje umanjujem cenu za tvoju procenu te štete...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Detoksifikovan, 214 postova
  • Lokacija: Beograd i okolina
  • Motocikl: TDM 900 - 2002.

Citat Kaya od dva posta iznad:

"Ja ako napisem cenu, treba da napisem duplo vise nego sto trazim jer tako ljudi pokusavaju da obore cene...Zato kazem uvredljive ponude...Ko poznaje te kofere zna i koja im je cene kad su novi i koja im je cena kad su polovni...posto je hitno prihvaticu i cene polovnih kofera koji su u losijem stanju nego moji, ali ne bih da ih dajem u bescenje..."

....zadnji prodati u Srbiji su otisli za 200 i bili su losijem stanju od mojih...digitron imas pa udri u racunicu...pozz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1098 postova
  • Lokacija: New Now
  • Motocikl: Uly

Razlikuje se model, nije bas svaka kutija kofer pa da ima istu cenu. Ovo sto je marko bns postavio je prodato za korektnu cenu a samim tim Kayini vrede vise.

 

Koliko vise? Koliko se kupac odluci da plati a prodavac pristane...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Detoksifikovan, 214 postova
  • Lokacija: Beograd i okolina
  • Motocikl: TDM 900 - 2002.

Razlikuje se model, nije bas svaka kutija kofer pa da ima istu cenu. Ovo sto je marko bns postavio je prodato za korektnu cenu a samim tim Kayini vrede vise.

 

Koliko vise? Koliko se kupac odluci da plati a prodavac pristane...

 

Upravo tako. To nije isti kofer. Osim sto su proizvedeni u razlicitim dekadama, ukupno stanje kofera se razlikuje...A na konto nerazumnih ponuda, da ne stavljam ovde celu PP razmenu, rekao bih samo da je jedan momak(decak ili sta vec) ponudio 30€ za kofer i cak se naljutio sto je odbijen...

 

@Premie: Imas jednog novog kolegu 950SM u NewNow. JotaElektro. Ja ga nagovarao da ne stavlja Wingrack na KTM-a, ne ide mi to nikako...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Detoksifikovan, 214 postova
  • Lokacija: Beograd i okolina
  • Motocikl: TDM 900 - 2002.

Dao bih i opciju zamene u oglas:

 

Prihvatam sledece (u dobrom stanju):

Tank torba za plasticni rezervoar

Bocne torbe platnene

Podloske za vrece za spavanje (samonaduvavajuce i mrsave)

Mali plinski Rešo

Inoxirane sudove

Zensko kisno odelo

Zenske cizmice

Moto-komunikacija

Scotoiler

.....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Skuteras, 3634 postova
  • Lokacija: Ivanjica
  • Motocikl: Suzuki Burgman 250

Sta ti je sad ostalo od ovoga? Ako imas bocne sa sve nosacima sibni mi cenu u inbox. Treba jednom drugaru. Ja da mu predlozim da kupi, a on ce reci svoje

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja