Jump to content

Moto Zajednica

Obavezna upotreba fluo-prsluka

Recommended Posts

  • Honda pa sve onda.... , 630 postova
  • Lokacija: Pirot
  • Motocikl: Africa Twin rd07, Suzuki dr 650

Kad sam ja video kuda ovo sve vodi skinuo sam tablicu s motora.

 

U skladu sa svojim logoom Bendzamina Frenklina....

 

Samo su onda oni pobedili. Moramo da se organizujemo kao ovi sa kombijima kad su im povecali registracije.... pa su onda smanjili

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 219 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: GSX-R 1000 K4

Kad sam ja video kuda ovo sve vodi skinuo sam tablicu s motora.

 

I, kad te zaustave? Bežiš ili limaš lažnu ličnu kartu?

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 952 postova

Pre ne bih vozio nego što bi obukao kao pajac ali nije dotle došlo. Nikad nisu ni pokušali da me zaustave bez tablice a i da jesu... spala jebiga, puko okvir ne sme da se buši :) a i da nje istekla registracija nije smak sveta. Poenta je da bez table ne dozvolim ni da pokušaju da me zaustave kao i da se desi neka druga neprijatna situacija, adrenalin, četvore oči, kad si ispravan samo misliš da je sve pod kontrolom a onda te neka buadala saseče, pandur natrti po nekom paragrafu ili slobodnom uverenju... trenutno imam tri registrovana ali gde je tu zabava.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 640 postova
  • Lokacija: BG
  • Motocikl: BMW R1200GS

Pa ova vest sa prve strae je napisana tako da zvuci kao da je to novi zakon kod nas. Medjutim meni sve deluje da se sve to o cemu se pise odnosi na Francusku...ili gresim :S ??? (+ sto ce refelktujuca boja morati da bude minimum 150 cm2... to i nije tako strasno, sve jakne imaju one sare koje verovatno imaju toliko kvadrata).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1192 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: R6

@Severian

Sto jes`, jes`. Najlepsi je medju tim - da ne kazem "ruznim" vec - "kontroverznim" prslucima :P. Hebi ga, ova prodavacica u Minkenu me nagovori da ga uzmem, nisam imao srca da je odbijem :lol:

SW-5108-300x450.jpg

@Alex r6

Bas me zanima ta tvoja jakna svemirske tehnologije ("olicenje lepote") koja svetli celom svojom povrsinom :stabre:. Hajde, nemoj da si skroman, daj neku slicicu, link ili sl. A da mozda ipak nemas ovakvu, samo te blam da priznas :nanana::

 

ma zezao sam se ,nenosim ni prsluke ni jakne,samo sorc i papuce :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 77 postova
  • Lokacija: Žabljane, Vucje, Srbija
  • Motocikl: Sprint Prince 125 i Kawasaki GPZ 500s

Pozdrav braći bajkerima. Moje zapažanje čitajući ove redove je da mi sami čačkamo mečku. Te ovome treba, ovome nikako, ovaj je za, ovaj protiv. Jos se birokratija nije ničeg setila a da je neko ne podseti na to. Tako i ove naše diskusije mogu dopreti do neke mastiljare i padne mu na pamet da otvori novo slovo zakona pa će nam se onda pušiti po ušima i po džepu.

Moj predlog: ko misli da treba nek nosi i lance za sneg i vatrogasni aparat i rezervne sijalice i štanglu za vuču i trougao i... možda rezervni točak al da bude po standardima Eu, samo nek ćuti.

Malo treba ovima da nas j**u naopačke.

Moj predlog: pamet u glavu, dupe na sedište i dva kurtona u džep (jedan za glavu ako počne kiša a drugi za.... rezervu ako se ovaj prvi pocepa.

Pozdrav svima i ovaj veliki sneg i hladnoća mora proći. Glancajte svoje mašine!

  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja