Jump to content

Moto Zajednica

Yamaha R6 , ( Može i zamena )

Recommended Posts

  • U prolazu, 1 post
  • Lokacija: Novi Kneževac
  • Motocikl: Yamaha R6 2000 g.

Spreman za sledeću sezonu , Zamnjeno ulje - filter , KN -filter , komplet ulje u kočnicama i prednjim vilama novo , plave pozicije , plav vizir , xsenon svetla , nov Varta akumulator pod garancijom , registrovan , legalan, dva ključa , Izuzetno čuvan i održavan motor . Zamena može za utomobil, ne ispod 97.godišta kao i preko 1800 cm3. i NE Zastavin program.

Cena 2999 evropljana !

post-20102-0-57858000-1318424666_thumb.jpg

post-20102-0-20198500-1318424712_thumb.jpg

post-20102-0-92750700-1318424745_thumb.jpg

post-20102-0-46985200-1318424788_thumb.jpg

post-20102-0-63955400-1318424819_thumb.jpg

post-20102-0-53755500-1318424850_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 558 postova
  • Lokacija: Chicago, IL / Bor, SRB
  • Motocikl: 04 Yamaha R1, 15 Kawasaki ZX-14R 30th Anniversary LE, 01 Ducati Monster S4, 21 Vespa Primavera 150 Sean Wotherspoon, 16 Aprilia Dorsoduro 750, 01 Suzuki Hayabusa, 14 Harley-Davidson Road King FLHR, 94 Suzuki RM250

Ne znam u kakvom je stanju konkretni primerak, ali ti mogu reci da je precenjen sto se tice godista, opreme i kubikaze. A jos nema ni plin... Da se ja pitam - ne bih menjao ;). Ako ti nije hitno, bolje prodaj motor za cash i onda lagano izaberi auto, jer ponuda automobila stvarno nikada nije bila veca, a ni povoljnija.

 

Pozdrav, Nemanja.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 1 post
  • Lokacija: Novi Kneževac
  • Motocikl: Yamaha R6 2000 g.

Ne znam hoćeš li me razumeti , hitno ... hhhmmmm :stabre: .... što kažu slika govori više od 1000 reči :neznam: e sad Nemanja mislim da to što je precenjena može doplatom da se reši :hej: u svakom slučaju upravu si i cenim tvoje mišljenje ...hvala :takoje:

post-20102-0-57585200-1318453638_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 775 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: motora bez trenutno

Mnogo bi mi značilo vaše mišljenje dobio sam ponudu da menjam za Vektru b, 1.8 16V 1997 g. http://www.polovniau...ectra_b_18_16v/

 

šta raditi ????:zbunjen:

mnogo para za to godiste, sto kazu ljudi bolje prodaj motor pa na tenane biraj auto. evo ti samo primer dobrog i ekonomicnog porodicnog automobila sa jeftinim odrzavanjem:

http://www.polovniau...ira_16_se_plin/

ako si mlad i samac onda juri alfu 156 ima ih sad 2000 godiste 1.8 twin spark za 3000 da se nadju al odrzavanje alfe i nubire :stabre:

inace motor ti je odlican, nadam se da ces uspeti brzo da ga prodas.

p.s za slike dupli klik na sliku pa edit ili desni taster pa open with paint pa u paintu resize pixel 800X600 save i onda kacis slike ovako je bas nepregledno i mutno.

p.s. ono za samac vise ne vazi sad sam video sliku. mada ni alfa karavan nije za baciti :lol:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 1 post
  • Lokacija: Novi Kneževac
  • Motocikl: Yamaha R6 2000 g.

Kapiram ja to sve i to bi bilo idealno rešenje , Nego me muči ova kriza danas prodati za KEŠ :stabre: nekako mi teško zvuči :zbunjen:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 775 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: motora bez trenutno

Kapiram ja to sve i to bi bilo idealno rešenje , Nego me muči ova kriza danas prodati za KEŠ :stabre: nekako mi teško zvuči :zbunjen:

imaj vere prodace se. Ali zapitaj se malo ko normalan sad pred zimu menja auto za motor koji ne moze da vozi, pr ce biti "da se resim ove bede motor mozda i prodam"

nemora da je pravilo ali malo je cudno zar ne? osim ako se obe strane poznaju pa ok, tako da lagano, ko sto rekoh imaj vere :takoje:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 1 post
  • Lokacija: Novi Kneževac
  • Motocikl: Yamaha R6 2000 g.

E ova ti je dobra ... ceo dan razmišljam u tom pravcu , lik mi kaže da mu je otac odobrio da menja Vektru a sebi kupuje drugi ili nov auto a kao on polaže preko zime za "A" kategoriju sve mi tu nešto "Šareno" :stabre:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 1 post
  • Lokacija: Novi Kneževac
  • Motocikl: Yamaha R6 2000 g.

Ja imam resenje za tebe, uzmi jaci motor...hahahaha...ja imam R1... Srecno sa prodajom

 

 

Rešenje nije loše ali mi se više dopada moj predlog :zvizduk: , kao što sam napisao kod tebe na oglasu , znači ti kupiš moj motor imaš dva lepa motora a ja sebi već neki bezvz...auto i ti srećan a meni kako već bude...:lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2457 postova
  • Lokacija: Braunau am Inn (Austrija) - Svilajnac Bobovo
  • Motocikl: CBF1000 SC58 '07, FZ1S '06, SV650N

E jbga imao Corsu B 1998 1.2 16V 55kW da ti dam stoji mi pod supu cele godine niko je ne vozi..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 2 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha R6

imaj vere prodace se. Ali zapitaj se malo ko normalan sad pred zimu menja auto za motor koji ne moze da vozi, pr ce biti "da se resim ove bede motor mozda i prodam"

 

 

 

kakva god kola da bila pre ce otici za kes nego motor, to je bar moje iskustvo... nazalost...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 1 post
  • Lokacija: Novi Kneževac
  • Motocikl: Yamaha R6 2000 g.

Ne mora da znači , samo je pitanje koliko hitno prodaješ dal motor ili auto pa si ne daj bože prinuđen na prodaju i samim tim moraš da spustiš cenu ispod realne . Hvala bogu još nisam u toj situaciji mada nikad se ne zna :care:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 2 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha R6

nadam se da neces imati potrebe da spustas cenu ispod ove sto si stavio, jer sam ja do pre 2 meseca prodavao istu ovakvu yamahu, i dusa bi me bolela da sam morao da je dam za manje od 3000...:takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 1 post
  • Lokacija: Novi Kneževac
  • Motocikl: Yamaha R6 2000 g.

nadam se da neces imati potrebe da spustas cenu ispod ove sto si stavio, jer sam ja do pre 2 meseca prodavao istu ovakvu yamahu, i dusa bi me bolela da sam morao da je dam za manje od 3000...:takoje:

 

Ma doćiće i to proleće ...:Mina: samo što poznavajući sebe :stabre: teško da ću se odlučiti na prodaju ili zamenu :moto3: ... ovako kraj sezone pa sam nekako lakše ili bar mislim "Lakše " preboleo da se rastanemo :zbunjen: a što se tiče cene mislim da je prilagođena maximalno stanju motora :neznam:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 1 post
  • Lokacija: Novi Kneževac
  • Motocikl: Yamaha R6 2000 g.

E jbga imao Corsu B 1998 1.2 16V 55kW da ti dam stoji mi pod supu cele godine niko je ne vozi..

 

 

E jbg-a "Imao" to je prošlo vreme :neznam: a i da je sadašnje Corsa mi mala brate , u svakom slučaju sve naj bolje :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1446 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!

E jbga imao Corsu B 1998 1.2 16V 55kW da ti dam stoji mi pod supu cele godine niko je ne vozi..

 

 

E jbg-a "Imao" to je prošlo vreme :neznam: a i da je sadašnje Corsa mi mala brate , u svakom slučaju sve naj bolje :zdravo:

 

 

Ako je Corsa mala, mozda bi ovo bilo dovoljno veliko, a??? http://www.mojauto.rs/polovni-automobili/779789_Opel_Omega_1997_god :neznam:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 1 post
  • Lokacija: Novi Kneževac
  • Motocikl: Yamaha R6 2000 g.

E jbga imao Corsu B 1998 1.2 16V 55kW da ti dam stoji mi pod supu cele godine niko je ne vozi..

 

 

E jbg-a "Imao" to je prošlo vreme :neznam: a i da je sadašnje Corsa mi mala brate , u svakom slučaju sve naj bolje :zdravo:

 

 

Ako je Corsa mala, mozda bi ovo bilo dovoljno veliko, a??? http://www.mojauto.r..._Omega_1997_god :neznam:

 

:zdravo:SHOKLA , Opel Omega bi bila dovoljno vekika , može se reći ako gledamo njenu kilometražu (340000 ) čak i prevelia . E sad to što je jednu god starija nego što tražim aj da ne cepidlačim ... aliii automatski menjač :rat2: nikako !!! U svakom slučaju hvala na ponudi :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja