Jump to content

Moto Zajednica

Kako ne treba...

Recommended Posts

  • Drug član, 2745 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: SV 650S, Simson SR50, Cagiva Mito, CBF1000

Sto se ovog snimka tice.... Koliko je kaciga bitna dok vozimo motor, toliko je bitan pojas u kolima, kamionu... Cak je i bitniji , jer kad motor drmne u kola pa obojca po 60-70 km/h, vise je bitna sreca od kacige, dok u kolima pojas bukvalno GLAVU CUVA...

Skoro sam video yuga koji je od nazad udario sa mozda 30 u auto koji je stao da propusti pesaka, vozac yuga je poprilicno bio osamucen i naduvane glave, jer je picnuo u soferku ... da je imao pojas samo bi popizdeo sto nije gledao gde treba....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 130 postova
  • Motocikl: Bice opet sledece godine :)

Vec su ljudi spomenuli da su snimci iz Azije i Rusije, sto je i vise nego dovoljno. Tamo se gore vozi nego u Africi i tamo bi me bio strah da sednem na motor, ali stvarno. Mi uglavnom jesmo stoka kada je u pitanju saobracaj, tj. bahati smo, nestrpljivi, nervozni itd... ali da budemo realni ovakve situacije su stvarno retke na nasim putevima. Tako da stvarno nema potrebe razmisljati o ovakvim stvarima, to je isto kao kada bih citao sadrzaj hrane koju jedem, pa mislim da bih crkao gladan ili bih pasao travu sa neke planine ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 290 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Honda varadero 1000

Ovakve situacije su bas naprotiv vrlo ceste i kod nas.Zar nas negine dovoljno da bi shvatili da smo i mi takvi u saobracaju?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 251 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500

U 90% slucajeva su na ovim snimcima krivi bajkeri i to uglavnom zbog neprilagodjene brzine. A posle nam djavo kriv i vozaci cetvorotockasa. Naravno, ni oni nisu cvecke, naprasno skrecu. Zato uvek kao sto su nas ucili,retrovizor, okret glavom, migavac, pa opet okret glavom, skretanje.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1489 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Yamaha FZ1-SA

u jbte kad gledam ove snimke dodje mi nacisto da za... motor, mada kad vidis ovde nisu samo krivi vozaci automobila nego i motoristi... ne prilagodjena brzina, preticanje s' desne strane... ..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja