Jump to content

Moto Zajednica

Glasine oko novih Hondinih modela za 2008.

Recommended Posts

  • XL, 460 postova
  • Lokacija: Београд, југ
  • Motocikl: BMW F800GS, HONDA XL200R, HONDA SH125i

Da izgleda, izgleda... Samo mi neće biti jasno, da li je moguće, znači u 21-om smo veku, da ne mogu da sakriju one posude sa hidro-fluidima, nego onako vire i bodu oči na volanu k'o neki izrodi???... Nekoć sam to video i na nekoj novoj kawi kao i na ovoj Hondi...

 

Evo i brošure :)

http://www.honda.co.uk/motorcycles/2008/CB1000R/ebrochure/index.html

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2110 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Suzuki GSX-R 1000 L1 SBK; MV Agusta F4 1000 S; Ducati 996 S; Aprilia RSV4 RF; Suzuki GSX-S 1000 M0; Suzuki GSF 1200 N

Meni se ne svidja!

 

Ipak naked mora da ima okrugao far i kulturan top sa strane... jbg kad sam staromodan.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5355 postova
  • Lokacija: Trebinje
  • Motocikl: Honda Varadero 1000 ABS

Mislio sam da od Zeda nema "zesceg" nakeda,ali ovo je totalno dobro. Naravno da bi mu momentalo projmenio kolorit.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1334 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: GSA

Meni se ne svidja!

 

Ipak naked mora da ima okrugao far i kulturan top sa strane... jbg kad sam staromodan.

+1 ali jedini takav je Bandit, i njega ce da menjaju sigurno, ne znaju ljudi sta valja.Svi prate trendove, samo da sljasti, da bude siljat i naostren...To je zato sto je motor postao pomalo "modni detalj", znas, za skupljanje ribica po kaficu, a onaj sa okruglim farom se ne slaze uz papuce i naocare...A i ne svidja se devojkama. :-X ::)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest diRRty

Da izgleda, izgleda... Samo mi neće biti jasno, da li je moguće, znači u 21-om smo veku, da ne mogu da sakriju one posude sa hidro-fluidima, nego onako vire i bodu oči na volanu k'o neki izrodi???... Nekoć sam to video i na nekoj novoj kawi kao i na ovoj Hondi...

 

Evo i brošure :)

http://www.honda.co.uk/motorcycles/2008/CB1000R/ebrochure/index.html

Takve stvari ipak motor jos uvek cine motorom.Na kraju krajeva ovo je naked zar ne?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • XL, 460 postova
  • Lokacija: Београд, југ
  • Motocikl: BMW F800GS, HONDA XL200R, HONDA SH125i

Vidjecemo sta ce biti, procitah da ce RVF1000 imati 200 konjica aj aj :) VFR ce vjerovatno biti tu oko 140-150 :)

 

Sudeći po ovom http://www.superbikeplanet.com/image/2006/mgp/motegi/2/index.htm definiticno će imati  ;D

 

A izgleda ovako:

 

2008-Honda-Interceptor-ABS.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5342 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Taj VFR sa slike je 2008 model, ali mu se samo boja razlikuje od 2002-2007 modela... Prica oko novog VFR-a (RVF kako god) se nastavlja i verovatno najranije u 2009. cemo videti taj novi model (ako nas Honda opet ne ispali nas kao magarce :) ).

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • In memoriam, 87 postova
  • Lokacija: Novi Sad-Indjija

Neznam za ostale ali honda je zasrala R klasu za 2008, od 600cc nisu nista izmenili, a 1000cc izgleda kao pobacaj frankenstajna i gubavca, bas sam se razocarao... honda je najbogatija od svih moto firmi a takve propuste da pravi...  >:(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja