Jump to content

Moto Zajednica

Ispravljanje prednjih viljusaka

Recommended Posts

  • U prolazu, 36 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Srbija

Pozdrav svima,

da ne duzim, juce sam misleci da sam Rossi prebrzo usao u krivinu, proklizao i iskrivio obe viljuske i  prednju felnu. >:(  :'( Zanima me zna li neko gde se u NS-u ili okolini moze izvrsiti njihovo ispravljanje i okvirna cena posto cu se opet morati zaduzivati za popravku pa cisto da znam.

Hvala vam svima unapred.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1854 postova
  • Lokacija: NBG

ako ti se naborala cev onda nema ništa od ispravljanja, a za sve drugo nije problem.

 

imaš u sremskoj mitrovici, servis je MOTOLINE, 063/538-982 Peca. mislim da je cena do 200e za štapove i felnu. ali najbolje nazovi pa pitaj.  ;)

 

pozdrav!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 36 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Srbija

Hvala za broj. Imam sad dve - tri opcije pa cu videti koja mi je najbolja. U svakom slucaju puno hvala.  ;D

P.S. Plasim se da se pojavio mali nabor na stapu, nije strasno ali sam osetio pod prstima danas kada sam rastavio viljuske.  :(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1854 postova
  • Lokacija: NBG

moj ti je savet da ne ideš kod majstora koji ti kažu donesi samo cev i nema problema. ako si ga opalio malo bolje onda bi trebalo da odneseš kompelt viljušku sa sve trouglovima, točkom i diskovima, jer od jačeg udara znaju da povuku i trouglovi i kočnice, ako samo ispraviš cevi onda viljuška opet stoji krivo, a kočnica secka. inače mislim da samo ispravljanje cevi košta oko 20e, ali nisam siguran.

 

znači sve ili ništa.  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 788 postova
  • Lokacija: Indjija

Peca uzima oko 100 e za ispravljanje dva do bola  iskrivljena stapa i oba trougla. Radi odlicno, sve pohvale za njega. Stapovi nisu bili naborani, u piatnju je bila obicna viljuska sa kruzera ne up-side down, a posto je kod tebe takodje obicna ne bi trebalo da te izadje skuplje.

Pozdrav.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 130 postova
  • Motocikl: BMW R1200GS, Ex BMW R1150GS, Ex Honda NX500R Dominator

Podrzavam ovo za Pecu-Motoline.Meni je ispravio i izvario felne(ima tema na kojoj sam postavio slike).Zadovoljan sam uradjenim.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 36 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Srbija

Ispravio sam i stapove i felnu ali sam na stapovima primetio mala udubljenja na mestima gde mi je majstor uhvatio stapove alatom. Valjda je morao tako ali se nadam da semering ne ide do tih udubljenja na jakim kocenjima jer mislim da ce procureti. Malo sam se razocarao zbog toga ali dobro, sta je tu je. Felna je ispala extra , skoro kao nova.

Danas bih trebao da zavarim fuzastere, saltalicu i zadnju kocnicu i onda sam sve sredio.

Planiram u svakom slucaju da do sledece sezone pazarim oba stapa, jer sam nasao za 100 eura po stapu.

Pozdrav svima!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 548 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Malaguti Madison s200

Ispravio sam i stapove i felnu ali sam na stapovima primetio mala udubljenja na mestima gde mi je majstor uhvatio stapove alatom. Valjda je morao tako ali se nadam da semering ne ide do tih udubljenja na jakim kocenjima jer mislim da ce procureti. Malo sam se razocarao zbog toga ali dobro, sta je tu je. Felna je ispala extra , skoro kao nova.

Danas bih trebao da zavarim fuzastere, saltalicu i zadnju kocnicu i onda sam sve sredio.

Planiram u svakom slucaju da do sledece sezone pazarim oba stapa, jer sam nasao za 100 eura po stapu.

Pozdrav svima!

 

Jel to Peca ispravljao u SM ili neko drugi?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 36 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Srbija

Nije Peca, radio sam kod Cubike u N. Sadu.

To mi je tu blizu a kontao sam koliko se reklamiraju da su dobri  :(

Videcu jos kad budem vozio kako ce se ponasati a to bi trebalo da bude sutra kad stignu delovi sa varenja.

Pozdrav!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1854 postova
  • Lokacija: NBG

e pa kad nećeš da ideš kod pravog majstora, jebi ga...

 

a za cubiku pitaj draga, ili pročitaj ispočetka dragovu temu o suzani u garaži.

 

još jednom za sve, nosite štapove i felne kod Pece, nema greške!

 

 

što kaže moj buraz, on radi sa alatima od kuvane bukve, za svaki promer štapa ima poseban alat i nema šanse da ga uštine.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 36 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Srbija

Znas kako nas narod kaze: ''Na geskama se uci''. Sledeci put sigurno necu nositi tamo.

E da i jos nesto NIKADA nemojte nositi bilo sta kod Cubike da vam radi jer su vrlo neprofesionalni i aljkavi. Iza ovih reci stojim a imam i gomilu svedoka koji ce potvrditi njihovu neprofesionalnost.

Zao mi je sto ja nisam poslednji koji se zajebao vec svakodnevno kod njih ide gomila ljudi koji isto kao i ja kontaju da ako se neko stalno forsira u medijima ne moze biti los.

Pun mi je k**** majstora koji ti nesto odrade preko kurca i uzmu debele pare za svoj fuserajski rad uz izgovor '' pa to nije moglo bolje '', a moglo je itekako !!!

Umalo ne napravih incident kod njih kada sam video kako su mi zavarili fuzaster i saltalicu  >:( >:(>:( >:( , ali to je vec druga prica.

Pozdrav!

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 981 postova
  • Lokacija: Bgd

zna li ko nekog da ispravlja stapove u Beogradu ili blizoj okolini?

 

Shtapove, felne, trokute.... Dragan, Crveni krst 063/8070891

 

Meni je ispravljao felnu, posle pokusaja nekog levaka i ja sam prezadovoljan.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 543 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Kawasaki zzr 1400 i Bmw r1200gsa

da li ovaj majstor sa crvenog krsta i dalje radi?

Majstor je pre par dana operisao srce i trenutno ne radi. Verovatno pocinje za 10ak dana  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja