Jump to content

Moto Zajednica

NGK iridijum

Recommended Posts

  • U prolazu, 23 postova
  • Lokacija: Bor
  • Motocikl: z750

moja greshka platio sam i kragnu Held pa me je toliko koshtalo a svecica ja koshtala 13.95 one su me izashle nekih 60e :takoje: izvinite svi koji ste procitali oglas ...... :care: ..nije namerno dok se setim shta sam porucio

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 23 postova
  • Lokacija: Bor
  • Motocikl: z750

izvini Sale ZX,a shta si ti na forumu ,nek sudija ,uterivac cena ,advokat,ko si ti,ja na forumu nikog ne kritikujem niti komentarishem ...........ja pre svega znam koliko sam platio te svecice a drugo kome se ne svidja cena zdravo dovidjenja.Ljudi jer mozete malo da gledate svoja posla ,nerazumem,ovde su sad svi BAJKERI I SVI SE SVE RAZUMEJU,AKO IMA NEKO NESHTO NEKA DODJU DA SE DRUZIMO MOTORIMA A NE PREKO FORUMA .Rekao sam da necu da se nerviram oko gluposti ali nema shanse....................NEMOJTE ME KOMENTARISATI LJUDI,NISAM JA NA OVOM FORUMU DA BI SE SA NEKIM SPRDAO,A KO NEMA SHTA DA RADI PREKO CELOG DANA .....potrudite se da nadjete neki posao alo bre............

post-1992-0-49239100-1317397731_thumb.jpg

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 76 postova

nije bitno koliko si ti platio nego koliko one realno vrede

 

ok ti si dao 80 eura, mogao si i 300 da platis, ali ovde kod nas one nisu ni 50

 

 

a ja sam te jos podrzao u prodaji i kazem 2000 je odlicna cena za taj set posto su i polovne iste kao nove, znam jer sam koristio 2 para istih,

tako da ne vidim u cemu je tvoj problem...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja