Jump to content

Moto Zajednica

Povoljno Honda CB 750 Boldor

Recommended Posts

  • U prolazu, 5 postova
  • Lokacija: Pirot
  • Motocikl: Honda CB750 seven-fifty RC42

Postovani prijatelji, evo nudim na prodaju moju Hondu CB 750 Boldor, iz 1979.god.. Imam je vec 7 godina, registrovana je do jula 2012., dosta sam na njoj radio i koliko sam umeo pokusao da je restauriram. Puno sam ugradio originalnih delova, veliki lanac radilice nov, original hondin, kao i mali lanci bregaste, pogonski lanac i lancanici su takodje novi, kao i gume, 18 inca na originalnim felnama obrnute zvezde. Auspuhe sam radio sam, protocni su (flow) sa mineralnom i celicnom vunom, dobrto se cuju, samo mi izduvne cevi nisu bas ispale sjajno. Ima Puig vetrobran, ofarban je i ima kofer. Na slikama se mislim sve lepo vidi. Trudio sam se koliko sam umeo.

U voznom je stanju, ali ima problem sa dihtungom glave motora, curi ulje na dihtungu kod prvog cilindra, i to dosta. Pokusao sam da pritegnem glavu motora, kilo kljucem na 4,0 kgm, po fabrickim preporukama, ali nisam resio problem. Moguce da je izgoreo dightung, ali je takodje moguce da je zaribala karika na prvom klipu, pa baca ulje. U svakom slucaju, nisam vise u mogucnosti da je popravljam. Ko zeli, mislim da moze solidno da je sredi, posto je prodajem povoljno.

Motor je presao 47.000 km, vlasnik sam, i nalazim se u Pirotu. Cena je oko 800 EUR, pa ako ste zainteresovani, javite se. Puno pozdrava za sve, Boban. 063 8426 406

post-20677-0-57670000-1316253217_thumb.jpg

post-20677-0-21080400-1316253234_thumb.jpg

post-20677-0-24537800-1316253256_thumb.jpg

post-20677-0-90821500-1316253278_thumb.jpg

  • Podržavam 7

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 5 postova
  • Lokacija: Pirot
  • Motocikl: Honda CB750 seven-fifty RC42

Honda CB 750 moze za 500 EUR.

Motor treba da se radi. Registrovana do jula sledece godine, na mene. Eto. Dobar projekat za nastupajucu zimsku pauzu. Pozdrav za sve.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 48 postova

Sta treba da se radi na motoru , koje je godiste , neke slike???

pa druze ocigledno da uopste nisi citao oglas!!

Sve je lepo covek napisao a samim time ti i odgovorio na sva tvoja tri pitanja .Prosto ne mogu da verujem da ljudi uopste ne citaju oglas do kraja a krenu sa lavinom pitanja :stabre:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 5 postova
  • Lokacija: Pirot
  • Motocikl: Honda CB750 seven-fifty RC42

Pre neki dan sam kupio Hondu seven-fifty, za kes, eto, tako da zamena vise nije aktuelna. Pozdrav svima, i zelim nam lepo vreme da mozemo jos malo da vozimo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja