Jump to content

Moto Zajednica

Alpinestars GP Pro

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 111 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: pesaka u ful opremi (ode TDM)

mozda je lik dobio brdo rukavica u nekoj kombinaciji...pa bolje da proda i nize nego da mu stoje :neznam:

btw...jel moze slika rukavica...a ne sa skinuta sa neta?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Redovan, 181 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda CBR 600RR

Da, u pitanju je A Klasa, dakle nije original ali ja ne vidim nikakvu razliku. Cim se dokopam fotoaparata okacicu sliku. A sta ocekujete za 80e? Blajhanu plavusicu ? u minicu ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 333 postova
  • Lokacija: BG
  • Motocikl: Suzana GSXR 750 K8

Nista daj mi 80 evra kad to za tebe nisu pare, posto tako deluje. Ili mi pokloni jedan par.

 

Za 80 evra mogu da biram originalne i da sam 100% siguran da su kozne i da su uradjene kako treba.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 292 postova
  • Lokacija: Bg

za 80 e se kupuju sasvim ozbiljne rukavice koje traju po nekoliko sezona...ovo je jedan od najgorih oglasa koje sam video na ovom forumu... >:(:jok: pocheo si sa 150 eura i spustio na 80 kada su provalili da nisu original...da li bi ljudima koji su hteli da plate prvu cenu rekao da nisu original??katastrofa :lud: da mi je znati ko ce josh nekada kupiti neshto od tebe :rat2:

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 268 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: (Vertemati) Vor EN400 enduro

Ma ljudi modekine kozne rukavice u radnji 50e, a ovakvi oglasi treba da se brisu iz momenta, pa ko je ovde lud :neznam:...

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 323 postova
  • Lokacija: bgd
  • Motocikl: ktm duke 690



180007_1844697161833_1372741248_32080331_2268891_n.jpg
180007_1844697201834_1372741248_32080332_4891165_n.jpg
180007_1844697241835_1372741248_32080333_6644360_n.jpg
180007_1844697281836_1372741248_32080334_4977626_n.jpg

Nakon što sam video kakvu kopiju su kinezi sposobni da naprave više nikad u životu mi neće pasti na pamet da kupujem bilo šta a da nisam 100% siguran da je pravo. U ovom slučaju moram da kažem da јe prodavac ispao korektan i vratio pare i verujem da stvarno nije znao da nisu prave.
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Redovan, 181 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda CBR 600RR

Stvarno su to te, i dalje ne znam da li su ove original ili fake na slici, a ako neko hoce da ih pogleda moze slobodno, pa neka proceni.

 

Jedino sto kapiram je da ljudi ove rukavice kupe da bi izgledali mocno,odvazno a sumnjam da ce neko da ih tera na stazi, a to sve moze i sa ovima, za 3x manje kesovine.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I N S T R U K T O R, 1168 postova
  • Lokacija: Beograd i okolina
  • Motocikl: R1200GS

Mi iz uredništva ovog foruma jedino što kapiramo je da već duže vremena prodaješ stvari koje nisu višak tvoje opreme nego je sve uglavnom na više komada što te stavlja u red sitnih trgovaca, tako da ćeš od sad, ako želiš da postaviš novi oglas, morati da se obratiš IgorXT-u i da uplatiš 10 eura na mesečnom nivou kao i svi mi ostali koji smo na našoj moto berzi .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 655 postova
  • Lokacija: Srbija

Da, u pitanju je A Klasa, dakle nije original ali ja ne vidim nikakvu razliku. Cim se dokopam fotoaparata okacicu sliku. A sta ocekujete za 80e? Blajhanu plavusicu ? u minicu ?

 

Nista ne ocekujem, ja sam ovakve samo original uzeo u alpinstarsovoj radnji u Igtaliji i odlicno znam koliko kostaju i da li postoji razlika izmeedju originala i ovoga sto ti prodajes. Samo je grupo da valjas laznjake a u naslovu si stavio Aplinstars GO Pro!

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja