Jump to content

Moto Zajednica

Ovcarko-Kablarska klisura

Recommended Posts

  • Drug član, 1665 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: XF650 Zrakoprc :)

uf, ajde i ja da se oglasim, sa "malim" zakasnjenjem :)

 

pre svega zelim stvarno da se zahvalim ljudima koji su zapucali ne mali put radi druzenja i obilaska dela lepota koje ovaj deo srbije moze da ponudi. zao mi je samo sto nismo imali vise vremena na raspolaganju da obidjemo jos zanimljivih krajeva, ali nadam se da ce biti prilike

 

inace, necu govoriti u tudje ime, ali ja sam se fenomenalno proveo taj dan, obisao neke predele koje sam obilazio i ranije, obisao sam neke nove i veoma sam srecan zbog toga, upoznao neke nove ljude koji su bili veoma prijatno drustvo, lepo se navozao, ucinio nesto subudalasto kao izlazak motorom na vrh i zaista punih baterija zavrsio jednu prelepu subotu

 

naredno druzenje ce definitivno morati da se organizuje i da se malo temeljnije pristupi organizaciji nego sto je to ovaj put bilo, iako sam ja jako zadovoljan sto je i ova voznja na kraju ispala vrlo sadrzajna

 

Svaka cast za uspon do kompasa! Kako je bilo na dole? :)

 

sto se tice izlaska gore na vrh ni u najludjim mislima mi nije bio u planu obzirom da znam koliko je strmo

 

medjutim, dok sam vodio grupu ka vrhu, napravio sam mali previd i na mestu gde se treba parkirati skrenem levo jer sam mislio da jos ima da se ide i u startu ne toliko strmim putem povedem grupu ka samom kompasu

na pola puta kapiram da se put lagano izvija ka nebu i nakon izlaska iz krivine ugledam vrh i skontam da povratka nema vec samo gas, uz veliku zabrinutost za ostatk grupe koja nema motore ni blizu sposobne za izlazak

 

par metara kasnije placam danak neiskustvu, isklizava mi prednji tocak i prekrecem se, srecom samo u mestu

tu mi pedja (hvala mu na pomoci i drustvu) pomaze da dignem motor i nastavim ka vrhu, a on stari lisac uspeva svog uredno parkiranog boksera da pokrene na prasnjavom usponu i da se doveze do mesta gde smo parkirali

 

nakon uzivanja u neverovatnoj panorami nekome iz ekipa pada na pamet da tih preostalih par metara do vrha zajednickim snagam izvezemo motor i slikamo za lalajka kao dokazni materijal jednog kao sto rekoh subudalastog poduhvata

 

spust na dole nije bio ni upola jeziv koliko sam se bojao da hoce

vrlo lagano i bezbedno smo se spustili

 

nakon toga sam pozeleo da mi je moj stari ctx ili neki drugi perolaki motor tu

 

i kacite te slike, sta ste se ulenjili :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MSC Member (Maxi Scooter Club), 939 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki J300 ABS

Društvo sa Kablara! Ja sam sve svoje fotke sakupio u jednu arhivu koji možete preuzeti ako kliknete ovde. Siguran sam da i vi imate mnogo lepih fotografija pa bih voleo da neke od njih sačuvam u svojoj arhivi. Zato, nemojte da vas mrzi nego dajte linkove...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 823 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBF1000FA

Hvala Boro, slike su super, uostalom kao i sve ostale. Ali sto ti je ova u "akciji" dobro ispala... svaka cast :orden: ! Taman ce u ovim hladnim danima da nas greje oko srca. Stavljaj jos ako ih ima. Pozz.

 

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja