Jump to content

Moto Zajednica

Check engine problem :(

Recommended Posts

  • U prolazu, 40 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Yamaha YZF R125, Yamaha XT125X

Pravio sam migavce u stopu, i juce sam ih povezao, tj. samo desni da vidim kako radi samo, jer su mi na levom crkle diode .. Povezao sam ih tako sto sam u onaj zenski prikljucak na za desni migavac gurnuo te dve zicice, one sitne bakarne, i samo spojio, sve je lepo radilo , i onaj u stop svetlu, i redovan .. Oprao sam motor posle, sve lepo zavrsio, i kada sam hteo da ga upalim , culo se nesto u repu, cudan zvuk, slican onom kada varnici nesto, i tako 1 sekundu mozda ,i upalio se.. Vozio sam ga to vece, ali ujutru kada sam ustao, u skolu sam isao, hteo sam da ga upalim , i cuo sam samo onaj zvuk kada ti se isprazni akumulator, probao sam ga na guranje , upalio je lepo, ostavio sam ga malo da radi, i krenuo, nisam ni 10 metara presao , upalila mi se ta lampica, check engine , i kazaljka za obrtaje je pocela da leto izmedju 2000-7000 rpm , i odmah sam ga ugasio , nisam znao za sta svetli ta lampica, mislio sma da je nesto do ulja.. E sada nzm sta je problem. Malo pre sam dao samo kontakt, i ta lampica treperi, nisam hteo da ga palim .. Ne znam gde u Subotici ima ta diagnostika.. Inace, te zicice od migavaca za stop sam izvadio naravno..

 

Pa ako je neko imao iskustva sa takvim problemom, ili da zna, molio bih za pomoc :(

 

Hvala :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 40 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Yamaha YZF R125, Yamaha XT125X

Zar niko ne zna sta bi mogao biti problem ? :/ Kada ga upalim , ugasi mi se za odredjeno vreme, svejedno je da li dajem gas ili ne.. Samo zasvetli ona lampica, zatreperi , i ugasi se :/

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 40 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Yamaha YZF R125, Yamaha XT125X

Yamaha YZF r125 '08 :) Ali sve je u redu sada , problem je bio akumulator, jer verovatno kada sam vezeo, doslo je nekako do spoja, i prepunio se, bilo je 14 V u njemu :P

 

Hvala momcima sto su se javili :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja